Záložky

Konské dostihy

Alternatívne názvy: Konské dostihy

Začatie podnikania.

    Grow
  • from
  • držať vlastný kôň Starostlivosť o jej zdravie a zvýšenie harakteristiki
  • Naymite skúsený zhokeya
  • Prinimayte časť v skachkah
  • Razezzhayte okolo svetu
  • Delayte úspešný stavki

Naknite svoju kariéru v jazdeckom športe. Urobiť ostrý, rýchly štart nebude musieť ísť celú cestu nováčik, aby sa stal profesionálnym majiteľom koní.

prijať prvý problém pre neskúseného žrebca, ktorý musíme pestovať medailistu. Je potrebné organizovať najlepší stav, ktorý si môžete dovoliť za skromný kapitál, ktorý tam máte. Postarajte sa o svoje zdravie, pravidelné a výživné jedlá, výstroj a tréning. Zmeniť v primeranom čase podkovy, kúpiť sedlo a iné munície.

Speaking na pretekoch, si zarobíte prvý kapitál. Zarobiť peniaze a utrácať to opatrne, postupne rozšíriť podnikanie. Získajte zisk a môžete závodiť na predaji. Skúsení chovatelia sa nikdy nezúčastnia koní, čo prinieslo značné bohatstvo, až kým ich nedostanú všetci. Vezmite si svoje skúsenosti, a krížiť svoje elitné kone v záujme potomkov. Žrebce dostávajú od oboch rodičov najlepšiu kvalitu a budú na prémiu.

Breeding najlepšie bežci dlho angažujú na východe a arabské kone sú známe po celom svete. Bolo by pekné mať niekoľko stánkov v takých prípadoch, aby sa zlepšila krv vašich domácich miláčikov.

Teamwork. Nastal čas zúčastniť sa veľkej súťaže v súťaži a cestovať po celom iPlayeri s veľkými skoky obrovského sveta, navštíviť rodisko najlepších pretekárov v Spojených arabských emirátoch.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more