Záložky

Hoppenia on-line

Alternatívne názvy: Hoppeniya, Hopen

Hoppenia on-line - bez prehliadač je fantastická hra, ktorá kombinuje prvky stratégie a správcu. V novom tajomnom svete, ktorý sa otvorí pre vás hrať online Hoppenia, budete vytvárať svoje vlastné bydlisko, naplniť svoje magické domáce zvieratá, ktorá sa postará, bojovať a spolupracovať s ostatnými hráčmi. Ak chcete prehrať Hoppenia Váš počítač musí spĺňať nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Procesor: P4/Celeron 1. 2 + alebo Athlon MP / XP

- Najmenej 512 MB pamäte (optimálne 2 GB)

- Direct 3D kompatibilná grafická karta

- Adobe Flash plugin (v. 10. xx)

- Pripojenie k internetu

Dvere do tohto úžasného sveta otvorte Hoppenia registrácii. Ak chcete spustiť Hoppenia hrať, nie je potrebné stiahnuť a nainštalovať herný klient. Pripojte sa do hry vyžaduje zavedenie Hoppenia nasledujúce údaje:

1) Silné heslo

2) E-mail (je to skutočne existuje)

3) Obchodné meno postavy, pre ktoré sa stanete hrať

4) kód

Hoppenia Registrácia je teraz dokončené a môžete stlačiť tlačidlo Play. Vitajte čln v konflikte medzi životom a Keepers strážcov ohňa po zvolení pozície jednej zo strán.

Chovatelia života verí v silu vedeckého procesu, a preto je potrebné zvážiť rozvoj hlavných technológií. Ak nebolo treba bojovať, oni by si užili pokojný život na ich ostrovoch.

Guardians of Fire sna rýchle dobytie súostrovia. Sú presvedčení, že použitie sily môže získať kontrolu nad všetkým, a to neprestáva cvičiť svoju schopnosť zaútočiť nioluni.

Všeobecne online hra Hoppenia rozdeľuje znaky do dvoch typov:

1) CAEP

2) Nioluni

Môžete vstúpiť do tohto sveta vo forme Sayera. CAEP hostí kúzelné zvieratá - nioluni. Začiatočník CAEP má právo zvoliť si domáceho maznáčika jedno, ale v priebehu hry číslo, samozrejme zvyšuje. Trojrozmerné bitky v tejto hre sú k dispozícii, vykonala cez nioluni, ako sú vaše protivníkmi. Bitka vyskytujúce sa medzi sebou Sueur, volal turnaja. Môžete sa zúčastniť turnajov prvky, začiatočníkov aj skúsených mladých Sayera. Vzhľadom k tomu, hovoríme o systéme PvP, je potrebné uviesť, že v hre niekedy budete musieť zapojiť do boja s NPC, ktoré sú tiež obyvatelia virtuálneho sveta Hoppenia.

Nioluni - sú zvieratá vyžadujúce poručníctvo svojich patrónov. K dispozícii sú parametre charakterizujúce zvieratá vytrvalosť (množstvo), agility (mobilitu, rýchlu reakciu na štrajku), presnosť (schopnosť predvídať správanie nepriateľa), pevnosť (fyzickú komponentu, ktorá je zodpovedná za elektrické mŕtvice), múdrosť (umožňuje správne používať kúzla v boji) . Aké zviera by ste si vybrali, bude to mať svoje výhody a nevýhody, pretože každý druh z vyššie uvedených vlastností sú vyvíjané vo väčšej či menšej miere. V hernom Hoppenia súčasnej dobe

- Medvede

- Wolves

- Cow

- Monkey

- Tigers.

Pokojné medvede niekedy objavia lenivý. Ale aby boli zlosť, neopatrný súper doslova bude usilovať o piatej uhol. Hrošiu kože medveďa nemôže byť poškodené akékoľvek zbrane, a jej neuveriteľne silné rany, aby lepšie sám nie je test.

Hlavnou výhodou vlkov považované agility. V bitke, to je veľmi ťažké, aby škody vlka. Alien im milosrdenstvo, a vedia, že svoju prácu.

Wise kravy dosiahli hlboké znalosti mágie, takže jeho použitie môže zničiť kohokoľvek v jeho ceste.

Rýchle opice schopné odraziť väčšinu útokov. Sú to majstri používajú psychologický útok, pretože počas boja a stále darí posmievať nepriateľa.

Tigre sú tak vytrvalý, že pokračovať v boji, aj cez krvácajúce rany. Okamžite bliká zúrivosť pomáha tiger použité presné a smrtiace rany.

Všetky nioluni žije v chráme. Môžete kŕmiť, cvičiť alebo len komunikovať. Ale to sa stáva, že je potrebné znížiť jeho nioluni nemocnice (na obnovenie zdravia). Sa tak stane, budete musieť poslať zviera na vežu alebo Magic Academy (k učeniu kúzla a fyzickej).

Zahrajte si hru on-line môžete Hoppenia použitie takých miest

- Rezidencia

- Adventistov

- Jaskyňa.

Residence - je váš osobné vlastníctvo, kde je hlavná budova je zámok. Okrem toho existuje mnoho ďalších budov pre rôzne účely. Napríklad, rybárske chyže pre lov rýb alebo farmu na výrobu obilia. CAEP musí pravidelne, aby sa okľukou sledovať procesy prebiehajúce na území svojho majetku.

Adventistov City - hlavné mesto Hoppenii. Nachádza sa tu aréna, aukcie, radnica, dom master izbe je k dispozícii na všetkých klanov Sueur. Napríklad, môžete sa sťažovať do mesta, aby sa zapojili do boja vyskytujúce sa v aréne.

Cesta vedie cez mesto jaskýň. Tu si môžete vyhrať nielen divoké nioluni, ale tiež získať nejaké cenné veci.

Hoppenia online hra poskytuje nasledujúce zdroje:

- Diamonds - najcennejšie. S ich pomocou, aktivovať rôzne bonusy.

- Gold - základná menová jednotka, môžete si kúpiť potrebný tovar.

- Stavebné materiály - drevo, kameň a íl. Môžete získať iba prostredníctvom komory.

- Potraviny pre kŕmenie nioluni (obilie, mäso, ryby, atď

Začnite hrať hneď teraz a hlasovať sami výhody Hoppenia. Budete určite rád jednoduché a prístupné rozhranie hry. Prítomnosť na pozadí informácií, pomôže v ťažkých časoch. A používanie navrhnutého systému postúpenia urobí hru ešte zaujímavejšie. Potom, čo hral s priateľmi pozývate bude oveľa jednoduchšie a viac vzrušujúce!

Zahrajte si hru on-line Hoppenia bude pohybovať cez levely. Ak chcete začať zvykať, prejsť plot úlohy. Ďalej posilňovať jej úroveň bude posúdená vaše skúsenosti. Vážení hráči, každý nový level prináša svoje výhody, a preto sa neustále snažíme sa posunúť dopredu, aby príležitosť užiť si a hrdí na svoje úspechy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more