Záložky

Svätá vojna-

Alternatívne názvy: Svätá vojna

Stredoveké náboženstvo a ich verní fanatici, krížové výpravy a konfrontácie celých národov - je to ľahké reality Svätá vojna-line. Neexistuje žiadne miesto odpadlíctvo alebo zbabelosť, všetko sa deje v mene Božom a s jeho dovolením ...

Prihlásený hra Holy-War prispieva k rozvoju prehliadač-založené hry na hrdinov stredoveké tému. Dosiahnuť úspech a víťazstvo nad nepriateľom, môžete len sledovať viery ich náboženstvo, ktoré prijímajú pri registrácii. Okrem globálnej voľby - náboženský status (Knight katolícko-moslimské Saracéni a pohania), registrácia v Holy-vojnová hra bude vyžadovať, aby ste sa rozhodnúť, aký druh sveta chcete žiť - pozvaní šesť. No, a potom všetko oveľa prozaickejšia - vytvoriť jedinečný názov, zadajte adresu aktuálne e-mailové konto, prijímať užívateľské zmluvu a registráciu na tomto svätom-vojna je u konca.

Vzhľadom k tomu, hrdina bol automaticky zvolený (Holy-War On-line registrácia nie je žiadny priestor pre slobodu voľby ako také), dať mu jedinečný a dať jednotlivé funkcie, ktoré sa nepodarí.

Holy-vojna online hra, v ktorej všetky prebiehajú medzi zástupcami opozície, jeden závod - medzi ľuďmi. Stúpenci rôznych náboženstiev (okrem fanatickej oddanosti) rôzne individuálne schopnosti a zručnosti, vojenskej munície a zbraní. Následne, získavanie skúseností a získanie zlatej mince, môžete si kúpiť pre svoju postavu, nové brnenie, štíty, zbrane a vybavenie. Navyše, v obchodoch stále ešte veľa vecí - od boja žrebca do magickej elixíry.

Holy-War Game Online ponúka širokú škálu questov ísť a riešiť veľké množstvo problémov hry. Samozrejme, že hlavným motívom konania akéhokoľvek rytiera rádu je vytvoriť si vlastný. Aspoň to by sa mal snažiť. Možno, že vaša objednávka bude okamžite mocný a slávny, ale majú trpezlivosť. Prehrať Holy-vojna potrebujete etapy, sa pozeral do nepriateľov, riešením okamžitých problémov a ich koučovacie zručnosti. Čo sa týka posledného uvedeného bodu, je dobré cvičenie na ich vlastnom území, aby ťažobné zdroje a zapnite jeho skromnom príbytku v majestátnej hradnej hodné hlavy objednávky.

Ak chcete získať prostriedky nemusíte robiť nič zvláštneho, len aktívne hrať hry on-line Svätú-vojna. Možno, že pre niektorých hráčov lúpeže a napadnutia - z bežných metód, ale tu sú legitímne. Na rozhranie má špeciálne funkcie - ". Útok" "Ofenzívny", "Korisť", Hrať hru Holy-War on-line je vhodné pre to, že si môžete vybrať úroveň súpera - to vám dá zoznam kandidátov, ktorý môže byť napadnutý. Okrem toho, že je časový limit a budú schopní identifikovať útoky.

Ale nie nutne zarobiť lúpeže - ísť do práce, alebo sa stal žoldnier, kde sa podáva na zmluvných bitiek. K dispozícii hráčom stávkové hry a stávky.

A kde je miesto náboženstvo, pýtate sa? V bojovej PvP - my odpovedáme! Keď usporiadané bitka - objednávka proti uzneseniu, potom to je miesto, kde horúce boj, obetavosť a brániť ich ideológii. Bouts formátu súboja o celkové poradie sa určí víťaz.

Je potrebné poznamenať, že Holy-War hrať na prvý pohľad zdá nudnovato miesta, možno kvôli tomu, že pred prehrávače nepredstavuje problémy, a nie je tam žiadny miesto príbehové questy. Ale je tu niečo iné, čo so sebou nesie nemenej - a jedinečný duch stredovekého rytierstva, príležitosť vyjadriť sa v rôznych podobách (od bojovníka na kazateľa) a, samozrejme, veľa bojovať za spoločnú vec.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more