Záložky

Hrdina nula

Alternatívne názvy: Hiro Ziro

Hero Zero hra je bezplatná MMORPG založená na prehliadači vo forme online simulátora, pomocou ktorého si môžete vytvoriť svojho vlastného hrdinu od nuly. Hra je zábavná, veľmi vhodná na pracovné prestávky alebo päť minút, keď sa chcete rozptýliť alebo keď máte čas. Prispôsobte si svoju postavu tak, aby vyhovovala vášmu štýlu alebo móde hry. Nenechajte si ujsť príležitosť vyskúšať si ruku u iných hráčov a získajte zlato v tomto zábavnom a vzrušujúcom závode. Čo môžete očakávať od simulátora? V záujme slávy a skúseností sú hráči ponúknutí na dokončenie misií, výber avatara, vycvičenie ich postavy a zvýšenie jeho charakteristík na dosiahnutie konečného cieľa - stať sa super hrdinom Hero Zero. Tvorcovia hry Hero Zero Online sa snažili na hraní hry čo najlepšie - sú v poriadku so zmyslom pre humor! Grafika vám nedovolí zaspať ani sa nudiť.

Hero Zero je vhodné pre každého používateľa - aj keď máte najjednoduchší počítač, postačí pripojenie k internetu a akýkoľvek prehliadač. Ako sa registruje Hero Zero? Klikneme na pole „Vytvor hrdinu! ". Výber pohlavia a vzhľadu znaku:

 • Oči
 • Head
 • Účes
 • Nos
 • Farba pokožky
 • Rot
Ďalej uložte postavu vyplnením polí a odsúhlasením podmienok hry:

  Názov E-mailová adresa Heslo

To je celá registrácia v hre Hero Zero! Teraz môžete začať proces hry.

V prvom rade na vás čaká úloha, keď sa oboznámite s podmienkami, za ktorých pristúpite k implementácii, berúc do úvahy pridelený čas na to. Po získaní skúseností a bodov za odmenu máte možnosť načerpať hrdinu alebo hrdinku výberom z navrhovaných charakteristík:

  Sila je ukazovateľom poškodenia, ktoré spôsobíte počas úderov (posledné čerpanie); Húževnatosť je miera počtu úderov, ktoré môžete vykonať (na treťom mieste);
 • intelligence je ukazovateľom šancí na dosiahnutie kritického zásahu (priorita pri čerpaní);
 • intuícia - pomáha predchádzať úderom nepriateľov (priorita pri čerpaní).
Je čas ísť do obchodu a kúpiť nejaké oblečenie, aby bolo zábavnejšie hrať v Hero Zero, vyzdvihnúť oblečenie podľa vašich predstáv, začnime bojovať s ostatnými hráčmi. Po výhre dostanete odmenu vo forme rôznych odmien. Ale to nie je všetko, na vás čaká veľa úloh, bojov, cien a prekvapení. Vráťme sa k oceneniam. Aktuálna mena v hre je

 • Coins
 • Šišky
Na kúpu najrôznejších vecí je potrebných

mincí. Dajú sa získať pri plnení úloh, pri práci, pri víťazných bitkách a pri predaji ďalších položiek. Šišky sú užitočnou vecou. Užitočné pre nákup rôznych stimulantov a ďalších užitočných predmetov. Kde môžem získať šišky? V cukrárni, kde inde! Čo iného môžete urobiť pri hraní hry Hero Zero? Poďme na tréning. Tu môžete trénovať a vylepšovať akékoľvek zručnosti. Šiškami môžete tréningový proces urýchliť! Je to tak, v tréningu sa zbavujeme všetkého zbytočného a škodlivého výmenou za vylepšenie hrdinu. Po nahromadení sa môžete zapojiť do duelu, ktorý zmeral vašu silu. Tu uvidíte výsledok vašich schopností. Mimochodom, hru môžete hrať kolektívne. Ale naozaj, prečo tráviť čas sám, ak si môžete vytvoriť vlastný tím lojálnych priateľov online a naraziť na ne! V hre je veľa aktivít, nebudete sa nudiť, a dokonca aj samotný dej hry je vtipný. Všeobecne sa bavte!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more