Záložky

Heroes Of The Sword

Alternatívne názvy: Heroes Of The Sword

Heroes Z Sword prihlásený - browser-based multiplayer hra s bitiek v reálnom čase. Vaši súperi budú žiť hráčov. V úlohe bojovníka sa ocitnete v meste lietajúcich ostrovov, kde sa prejaví v celej svojej kráse. Presun do hernej mapy, budete ničiť nepriateľov na vašej ceste, ktorá sa rovnakou túžbou túži tvoju smrť. Okrem rôznych hrania plnej úlohy. Úlohy dať príležitosť, ako zarobiť peniaze na nákup zbraní a obdobie. V tejto RPG budete dobývať úroveň po úrovni, skúmaní každého z nich, a včas sa stáva silnejšie. Hra Heroes of Might dáva príležitosť, aby sa stal skutočným hrdinom, tak si nenechajte ujsť túto jedinečnú príležitosť sa!

Je zaujímavé, že sa snaží hrať Heroes Z Sword môžete ako hosť. To znamená, že bez vytvorenia účtu. Ale v tomto prípade, vaše úspechy nebudú uložené. Ak chcete pokračovať v začatej obchodné potreby Heroes Z Sword registrácia, ktoré musím povedať, že je pomerne jednoduché a rýchle. Musíte vyplniť v niekoľkých oblastiach, v špeciálnom tvare: Meno hráč emeyl, heslo, zopakujte heslo, dátum narodenia. Ale najprv musia vybrať znak, ktorý chcete ovládať. Majte na pamäti, že registrácia súhlasíte s podmienkami tejto dohody. Tak to je užitočné dopredu prečítajte si pravidlá. Požiadavky na systém nemôže starať, pretože projekt nie je úplne vymyslený v tejto oblasti a na hranie budete potrebovať najviac obyčajný priemerný konfiguráciu počítača. Prehľad pripojení k World Wide Web. Internet naozaj divy a sedíš doma, ktorý je schopný ponoriť sa do vzrušujúcej atmosféry Rubilovo, prežiť všetky rámus z pocitov, ktorý je schopný zažiť naozajstný bojovník.

Heroes Z Sword Budete hrať so zbraňami. Avšak, na rozdiel od iných podobných hrách prehliadača, typy guľka chýba. Ak chcete pomôcť prehrávača je uvedený len obrúbené zbrane. Konkrétne, meč, sekera, kladivo, klub, syurikeny. Na začiatku, budete mať možnosť absolvovať školenie, aby pochopili, ako zaobchádzať zbrane. Tiež k dispozícii zbrane používať kúzla a artefakty. A to všetko je zvoliť a upraviť, čo môžete urobiť! Návšteva kováča, si kúpite mocnú zbraň, a ak sa vám podarilo dostať do veže mágie i tu dostanete rôzne magické artefakty a kúzla (vietor, voda, oheň, blesk a mŕtve).

Počas herný hrdina čerpá a rozvíja. Profil je distribúcia dosiahnutie body zručnosti bojovníka. Parametre, ako je agility, ochrana, zdravie, mágiu, silu a šťastie majú tendenciu k zlepšeniu.

Áno, Heroes Z Sword game - svet kypiaci dobrodružstvo svet, kde nebezpečenstvo číha na všetkých stranách . Prečo sú iba potýčky medzi rozhodným súperov v aréne. Robí najrôznejšie hry a prítomnosť niekoľkých režimoch: sólo, od steny k stene, alebo Capture the Flag. Môžete vyskúšať sami v každej z nich! Ale okrem nezabudnuteľných súbojov, Heroes Z Sword on-line schopné pochváliť tým, že osobitný rozhovor, v ktorom sa ľudia ocitnú ako príjemné spoločníkmi, takže a úprimné spoločníci. Každý účastník má právo písať správ chatu, aby vyjadrili svoj názor na akejkoľvek otázke.

Vážení priaznivci vzrušenie, nájdete mnoho zaujímavých vecí. Hlavná vec - iste ísť k cieľu, sledovať cestu od nováčika k skúsený bojovník a získať veľa príjemných pocitov. Môžeme len Prajeme Vám veľa šťastia a príjemný zážitok!

 

Heroes Of The Sword on-line registráciu