Záložky

Hrdinovia z ríše

Alternatívne názvy: HotR

Game Heroes of Realm - browser-based stratégie, hra obchodovanie. Tvorcovia hry vám dáva možnosť dostať sa do sveta fantasy postáv, ktoré potrebujú kráľovstvo. Tvorba, ktorá je vašim hlavným cieľom v hre.

Keď sa rozhodnete hrať Heroes z Ríše, prosím uistite sa, že požiadavky na systém herných hrdinov Ríše s parametrami vášho počítača. V podstate tu nie je nutné stroj vrchovatá parametre, ale napriek tomu:

• Rýchlosť procesora - 2 GHz

• RAM - 1 GB

• Pevný disk - aspoň 2 GB

• pripojenie k internetu.

Uistite sa, že všetko pôjde dobre, môžete začať navrhovať hru. Hrdinovia registrácia Realm celkom nie je zložitá, ale vyžaduje poradenstvo pravdivé údaje

1. Prihlásiť sa na oficiálnych stránkach herných hrdinov Ríše,

2. vyberte sekciu - začať hrať;

3. predtým, než budete mať na výber z jedného zo serverov,

4. Po vyberte server, je nutné zadať dátum, ak ste už zaregistrovaný - môžete vybrať okno s nápisom "zdarma hrať" a vytvoriť si účet,

. 5. zadajte názov, ktorý bude použitý v budúcnosti;

6. zadajte adresu vašej aktuálnej e-mailovú adresu;

7. myslieť a zapíšte heslo, zložené zo šiestich na pätnásť znakov

8. Zopakujte heslo, a nezadávajte heslo, ako nikde inde;

9. vyberte bezpečnostnú otázku,

10. napíšte odpoveď na vyššie uvedenú otázku, pamätám si to,

11. určiť, kto vám povedal, o hre,

12. Zaškrtnite, ak užívate pravidlá hry;

13. zaškrtnite, ak ste už bola vykonaná trinásť rokov

14. kliknite na tlačidlo - hrať zadarmo.

Teraz ste v hre. A máte, aby sa stal Pánom a budovanie jeho kráľovstva.

V hrdinov Ríše, si môžete zahrať niektorú z postáv, a sú tu rovnako ako 350.

Game Heroes of Realm on-line vám ponúka táto kráľovstvo

• Venizin;

• Kiriti;

• Adriago.

Venizin - má úrodnú pôdu a dobré počasie, tak veľkým množstvom potravy a bohatstvo. Veľká ríša z celého kontinentu. Aktívne zbiera vojenská sila, ktorá by zjednotila kontinent znovu.

Kiriti - toto kráľovstvo bolo založené Tretia princ ríše Venizin. Tam sú obrovské zásoby rudy. Majú ambíciu vytvoriť ríšu znova.

Adriago - bol vytvorený druhý princ z ríše. Existujú dobré zdroje magické kamenné zo zeme. Pripravené na pomstiť dvaja jeho bratov za vlastizradu.

Úloha obnoviť jeden z ríš.

Hrdinovia z ríše on-line umožňuje vytáčať svoju armádu, s cieľom zlepšiť ich výkon, ako obrana zachrániť svoje kráľovstvo pred útokom nepriateľských síl. Ako si budovať svoje kráľovstvo od zámku.

HotR hra je hra s grafickým anime primitívny štýl a špecifická, ale vhodné dabing. Verne jednoduchý boj, ale to nie je dôležité. Potom, čo hra umožňuje realizovať svoje najviac nečakané premyslené strategické nápady.

Presvedčte sa sami. Dokončite hru Heroes of Realm a budete spokojní.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more