Záložky

Heroes of Gaia

Alternatívne názvy: Heroes of Gaia

Táto stratégia - ďalší majstrovské dielo z Aeria hry. Mnoho hráčov hovorí, že hra Heroes of Gaia má veľa čo do činenia s obľúbenou of Gamers radu učeníkov, ale v skutočnosti tento projekt má svoj vlastný individuálny a jedinečné čaro. Hra je veľmi zaujímavý a schopný od prvej minúty, aby vás nalákali s jeho sprisahania. Krásne vykonanej grafika nemôže, ale obdivovať a kvalitné hrateľnosť zdvojnásobuje iba potešenie. Stručne povedané, ak sa vám páči stratégie on-line, potom je táto hra - to, čo potrebujete.

S Heroes of Gaia on-line, budete mať možnosť preskúmať nové krajiny a zachytiť je, ako sa stavať svoje hrady a budovy. Vyrobené zo zdrojov, ktoré pravidelne môžete zarobiť, aj keď nebudete mať v hre. Budete mať možnosť získať prostriedky okamžite potom, čo znovu vstúpiť do hry. Musíte budovať svoje impérium, je jediný stav. To znamená, že sa vaše chrbát nebudú veľké vojsko, a všetky vaše úspechy budú výhradne svoje osobné zásluhy. Buďte opatrný a múdry bojovník, vždy sa snažíme, aby čo najlepšie priblížiť nepriateľa. Budete musieť uzavrieť mierovú dohodu a spojenectvo, aby bojové a vojnové nepriateľov - to všetko v záujme jedného dňa o vás hovorí ako o najviac statočného a mocného cisára.

Toto je online hra, ale preto, že by už byť pripravený na to, že Heroes of Gaia registrácii bude povinný začať. Hra rozhranie nie je zatiaľ uspôsobená pre anglicky hovoriacich používateľov, ale zmiasť táto skutočnosť by nemala - ovládať hru tak jednoduché, že budete môcť prísť na to, a to aj bez pomoci slovníka, vrátane vyplneného registračného formulára. Majte však na pamäti, že pred zápasom, budete musieť stiahnuť a nainštalovať Unity Web Player, ktorý pomôže ďalej môžete hrať bez problémov priamo z vášho prehliadača.

Ak chcete začať registráciu, stlačte tlačidlo «Plat zadarmo», ktorý je umiestnený v spodnej časti hernej obrazovky.

Pred otvoríte registračný formulár, vyplniť, že môžete začať hrať Heroes of Gaia. Dodržujte všetky vyzve systém a vyplňte všetky polia v poradí (budete musieť zadať meno a heslo pre vstup do kancelárie, a poznačte si adresu elektronickej boxu).

Ak chcete, môžete obísť proces registrácie, povolená v rámci projektu, s využitím údajov z ich stránky na Facebooku. A ak sa k tomu aspoň raz, čo ste hrali hru od Aeriya, potom sa nebudete musieť registrovať vôbec - budete hotoví s tým ešte pri prvom stretnutí s projektom.

Predtým, než začnete hrať hru Heroes of Gaia, budete si musieť vybrať herný server. Vašou hlavnou úlohou - k čerpadlu a rozvíjať svoju postavu, získať víťazné body. Hra má niekoľko významných pretekov znaky:

Ľudia.

Elfovia.

Orcs.

Undead.

Projekt je na vás čaká viac než 40 miliónov hráčov po celom svete. Poponáhľajte si a dokázať sa na bojovom poli. Môže to urobiť práve teraz, pretože hrať Heroes of Gaia ZADARMO!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more