Záložky

Heroes in the Sky

Alternatívne názvy: Heroes in the Sky

Game Heroes in the Sky - je multiplayerová hra, v strieľačke štýle. Hrdinovia na oblohe online vás pošle počas druhej svetovej vojny, kde si môžete zahrať na bočnej vybrali légie.

V Heroes v Sky Môžete hrať buď na strane nacistov, alebo na strane spojencov. Každý z nich má svoje légie lietadiel.

Aby bolo možné prehrávať v Heroes v Sky Je potrebné, aby sa váš počítač spĺňa nasledujúce systémové požiadavky:

Procesor: P 4 1. 6 GHz

Pamäť: 1024 MB

Video: Video 3 D 128 mb

Operačný systém: Win 2000 / XP / Vista

Internet: High Speed.

Teraz online Heroes in the Sky je veľmi jednoduchá registrácia. Nepotrebujete veľa úsilia vyplniť nasledujúce položky:

1) Zadajte svoje meno. Váš názov by mal byť zapísaný do latinkou.

2) Zadajte svoj e-mail.

3) Premýšľajte a napíšte heslo.

4) Prečítajte si licenčnú zmluvu stránku a terminológiu hry.

5) Potom zaškrtnite príslušné políčko, že súhlasíte s podmienkami a licenčnej zmluvy.

6 ) Stlačte tlačidlo « Play » .

Za to, že môžete bez obáv začať hru.

Game Heroes in the Sky on-line v angličtine. Ešte ruská verzia.

Predtým, než v Heroes v hre Sky, budete musieť dozvedieť všetko o svojich režimoch:

- Režim kampaň. V tomto režime, budete musieť prejsť všetky testovacie kampane, ktorá sa bude konať v európskych a tichomorských frontoch. Tieto testy budú prekonané vás, ako spolu so svojimi spojencami, a sám.

- Útoku a obrane režime. Jedná sa o klasický spôsob akejkoľvek strieľačku. Tu bude dôležité dokončiť úlohu: rozbiť nepriateľa, zachytiť a zničiť. Tí, ktorí obhajujú svoje územie, brániť potrebu koncipovaný plán a dosiahnuť svoj cieľ.

- Skirmish módu. V tomto režime môžete naozaj vyskúšať. Narazíte na takú situáciu, ako jeden proti všetkým. Vašou úlohou - je zničiť čo najviac nepriateľov.

- Režim práce vojny. V tomto režime, budete musieť prežiť okupácii masívne bitky. Tu ste s priateľmi na strane Pacifiku alebo európskej fronte. Vašou úlohou je dokázať, že ste najsilnejší. Tento režim je považovaný za najsilnejší v Heroes in the Sky on-line.

- Režim RAID. Režim nájazdy hráčov dohromady štyri tímy po štyroch. V tomto režime je cieľ - čo najviac bodovať v bitke, skôr ako váš súper. Môžete si tiež zahrať so svojimi priateľmi proti kampaní vedených samotného počítača. Ak sa dostanete k víťazstvu v tejto bitke, môžete právom považovať sám majster herných Heroes in the Sky online.

V závislosti na ktorej strane Heroes in the Sky budete hrať, budete mať k dispozícii nasledujúce komponenty:

1) fašisti . Budete môcť používať päť pobočiek lietadiel. A ďalšie pobočky lietadiel: Nemecko, Taliansko, Japonsko, Gunner a Bomber. Tieto lietadlá sú považované za prémie.

2) Spojenci. Môžete použiť päť pobočiek lietadiel. Pre premium class lietadlá Spojencov patrí: ZSSR, Anglicko, USA, Gunner a Bomber.

Vitajte v druhej svetovej vojny!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more