Záložky

Hay Day

Alternatívne názvy: Hai Dai

Výrazný deň seno je sľubná farma.

Pohľad na tému farmára vytvoril veľa, ale každý z nich je zaujímavý vlastným spôsobom. Počul chválu v tlači a Hay Day hráči, vyvinutý štúdiom Supercell. Jedná sa o vynikajúci simulátor pre hranie na mobilných telefónoch a tabletkách. Vyšlo to pred niekoľkými rokmi, ale vývojári to stále robia, pravidelne vydávajú aktualizácie. Najzaujímavejšie začína, keď prídu sviatky, potom sa farma premenila na uznanie. Halloween, Vianoce a Nový rok, Veľká noc, Patrickov deň je niekoľko príkladov, na ktorých sa ihrisko dostáva do úplne nového vzhľadu.

Každý môže stiahnuť Hay Day zadarmo do svojho telefónu a kedykoľvek sa zastaví pri zbere alebo vykonaní úlohy. Aby ste to dosiahli, potrebujete pripojenie na Internet, aby ste mohli komunikovať s priateľmi tým, že budete spolupracovať pri niektorých úlohách alebo pomáhať nováčikom.

Vaše možnosti.

Mnohí už ocenili možnosť stiahnuť Hay Day do počítača. Zároveň je všetko dostupné v mobilnej verzii prístupné.

Game Hay Day prináša jasnú grafiku a keď začnete hrať, je ťažké sa odtrhnúť.

 • Vývoj farmy
 • Vyrábame to pre osobnú radosť
 • Výroba výrobkov a ťažba
 • Predajný prebytok na trhu
 • Nákup chýbajúceho
 • Vykonanie a doručenie objednávok
 • Neustále zlepšovanie budov a mechanizmov
 • Prístup k dekoračným prvkom
 • Spočiatku to bude vyžadovať veľa práce, aby ste získali prístup ku všetkým štruktúram, zvieratám, rastlinám a strojovým zariadeniam. Ale keď dosiahnete vyšší stav, môžete trochu relaxovať a zhromažďovať zdroje pre budúce použitie.

  Avšak, nemyslite si, že tento proces je nekonečný. Zber dozrieva oveľa rýchlejšie, ako máte príležitosť na nové rozšírenie ukladania. Keď sú regály plné, budete musieť niečo predať, aby ste ich vyčistili. Pre všetky druhy tovaru máte len jeden sklad a iba pre rybárske potreby a úlovky je samostatný prístrešok.

  Finančná stránka hry.

  Pre každé zlepšenie je potrebné hromadiť nielen príslušné materiály, ale aj menu. Hrací mince a drahokamy sa dajú ľahko získať v truhliciach, ktoré sa pravidelne objavujú na území a na dokončenom úkone. Ďalšia možnosť kúpiť chýbajúce za skutočné peniaze, ale hra Hay Day je postavená tak, aby to nebolo nutné. Je dosť možné dosiahnuť úspech bez ďalších kapitálových injekcií. Ak máte radi to, čo potrebujete, budete musieť pracovať a ušetriť peniaze, pretože niektoré veci sú drahé. Napríklad, ak opravíte čln, môžete plávať na samostatnom ostrove, aby ste mohli loviť.

  Toto územie však nie je bohaté na ryby. Niekedy sú tam modré kačice, z ktorých si môžete vyzdvihnúť drahé perie a stále zbierate pár chvostíkov. Vyžaduje to však špeciálne vybavenie a vynaloží veľa úsilia, času a zdrojov na jeho výrobu. A budeme musieť budovať a zlepšovať bazén a auto pre toto živé stvorenie, čo je tiež nákladné. Ale potom sa budú páčiť pohľad a prinesú vám dobrý zisk.

  Ako už bolo uvedené, hra Hey Day je veľmi krásna. V určitej fáze, keď nemusíte šetriť peniaze na ďalší nákup alebo čerpanie, dávajte pozor na scenériu. V obchode je veľa krásnych vecí a v perách pre zvieratá je možné rozmiestniť chodníky aj so zlatými tehálmi. Nainštalujte sochy, kučeravé lampy a iné dekorácie pre vaše domáce miláčikov. Taktiež môžete fotografovať svoju farmu a ukázať ju svojim priateľom. Porovnajte svoje úspechy s ostatnými a vyhrajte súťaž.

   

  Hay Day zadarmo na stiahnutie