Záložky

Harvest Land

Alternatívne názvy: Zberová pôda

Game Harvest Land v rozľahlosti rodnej krajiny.

Výrobcovia mobilných a počítačových hier Studio MysteryTag prišli s veľkým nápadom vytvoriť hru s vlasteneckou zaujatosťou. Harvest Land, toto je pôvodný farmársky simulátor, kde žijú Ukrajinci, Rusi, Bielorusi a ďalší predstavitelia slovanských ľudí. Hračka vyzerá jasne a šikovne, čo je príjemné. Ak ste trochu unavení z fariem s exotickými rastlinami a zvieratami, zombiemi a inými mystickými bytosťami, vyskúšajte slávu: Farm download. To prinesie nový prúd emócií, ktorý je tak ocenený každým hráčom.

Hra je distribuovaná zdarma, ale stalo sa tradíciou predstaviť platený obsah, ktorý povzbudzuje používateľov, aby urýchlili procesy za skutočné peniaze. Aj keď to nie je potrebné, ale niekedy bez finančných prostriedkov, je dosť ťažké pokročiť. Ak telefón nemá priestor, ale hračka má záujem, môžete si na počítači stiahnuť Slovany: Farma. Alebo ako možnosť, dať to na obe zariadenia a rozvíjať dve farmy naraz.

Zberáme bohatú úrodu.

Pred klasickú verziu žánru:

  • Kompletné úlohy
Ako môžete vidieť, hra Harvest Land šla pozdĺž cesty, ale nestala sa menej zaujímavá.

  • Zberajte rôzne polia a zber
  • Zvýšte územie nových lôžok
  • Zprchajte zvieratá
  • Zabudnite budovy a vylepšite ich
  • Balenie tovaru
  • Zmeniť s ostatnými účastníkmi hry
  • Pozrite sa na obchod
  • Samozrejme, v ňom je kôra a to, čo robí to originálne.

. Vzhľadom na to, že téma je prevzaté zo slovanského spôsobu života, sortiment pestovaných produktov je poznačený pšenicou, jablkami, kukuricou, paradajkami a podobne. Zvieratá sú tiež celkom rozpoznateľné a domorodé pre každého obyvateľa dediny sú kravy, kurčatá, ošípané. Keď zberáte plodiny a živočíšne produkty, musíte ich umiestniť niekde. Preto neexistuje lepšie miesto, ako nájsť stodol, ale nemôže všetko vyhovovať. Ako dobrý hostiteľ, mali by ste rozmýšľať o jeho rozšírení a potrebujete materiály a nástroje.

Tu, vývojári a postaral sa, aby hráči sú aktívnejšie šíriť svoje peniaze. Hoci stodola rastie s vašou snahou, ale veľmi málo, a pre ďalšie rozširovanie budete potrebovať ešte viac materiálov. Ak ich chcete ušetriť, vynaloží veľa úsilia a času, ale ak na účet uložíte určitú sumu, problém rýchlo vyrieši. Ako postupovať, každý rozhodne sám za seba.

Slavs: Farmárska hra je perfektne vyvážená a poteší celú rodinu, takže si môžete zaistiť malú súťaž, ktorá dosiahne rýchlejší pokrok za rovnakých podmienok. Je obzvlášť zaujímavé hrať bez použitia ťažkého delostrelectva, to znamená platiť za svoje akcie. Je možné získať potrebné zdroje sami. Sú rozdelené na úspechy, stretávajú sa v lôžkach pri zberu, ak ošetrujete vtáky, králiky a iné živé veci so slnečnicovými semienkami a inými lahôdkami. Niekedy je možné ich nájsť počas vyčistenia územia z kameňov, kríkov, trávy a stromov. Získate tak cenný materiál pre nové budovy.

Takže tam nebude žiadne miesto, ale je potrebné ďalej rozvíjať. Hra Harvest Land ponúka služby dvoch odvážnych bojovníkov, ktorí sa budú zaoberať obrovským trolom, ktorý otvorí cestu k novým krajinám. Bude tiež potrebné pravidelne bojovať proti hmyzu a voľne žijúcim zvieratám a tiež vykonávať pohotovosti na čas vyslaných vyslancami z iných krajín (zlaté mince a cenné skúsenosti) a obchod so susedmi. Aby ste to zvládli, budujte domy a obyvatelia tam budú usadení, a to sú ďalšie ruky robotníkov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more