Záložky

Halo online

Alternatívne názvy: Halo Online

Halo počítačová herná séria bola prvýkrát zverejnená v roku 2001 pre hernú konzolu Xbox, hra hneď získala obrovské množstvo fanúšikov a môže sa zhodovať v žánri len s legendárnymi hviezdnymi vojnami. Všetky hry sú jeden príbeh, ktorý má svoju prvú trilógiu vytvorenú štúdiom Bungie Studios, druhou trilógii od spoločnosti 343 Industries a štvrtou hru pre jedného hráča. Práve v čase najnovšej hry Halo 4 spoločnosť Microsoft a Innova Co. S. à r. l. verzia online hry Halo Online. Aby ste sa zoznámili s legendárnymi hrami, môžete si stiahnuť hru Halo a vyskúšať si sami seba ako super Spartan.

Igra Halo na PC, strelec, v ktorom hrá hráč z prvej osoby, bojuje s nepriateľmi zmlúv o ľuďoch. Začnite hrať online verziu, hráč ihneď rozpozná kultovú hru, ktorá bola vytvorená podľa kánonov jej predchodcov, to sú seba-liečebné štíty a biele bitky. Novinkou budú triedy znakov a ich zbrane závisia od zvolenej úlohy.

News pre hráčov bude možnosť hrať s tímom online kamarátov super vojakov Spartans v úlohe:

  • Shturmovika
  • Sniper
  • Taktika

každá postava má svoje výhody a nevýhody, sú užitočné v rôznych bojových taktikách.

Taktika hry Halo

Prehrávač, ktorý vstupuje do sveta dobrodružstiev Halo, dostane Spartan so štartovacím vybavením, keď postupujete cez úrovne, je možné pumpovať svojho hrdinu. Každá trieda hrdinov sa čerpá oddelene a každá postava má vlastný súbor zbraní, zručností a vybavenia. Voľba charakteru závisí od preferencií hráča a zvolenej taktiky:

  • Stormtrooper - rýchle, agilné a nie zle obrnené, ideálne na boj v blízkosti,
  • Sniper - pre milovníkov vedenia vojny na vzdialenosť od zálohy. Môže byť dokonale maskovaný, ale prakticky nie je chránený.
  • Taktika - super bojovník s ľahkými zbraňami, manévrovateľný a jeho hlavnou výhodou je regenerácia zdravia. Ideálne pre tímový boj, pretože obnovuje nielen jeho zdravie, ale aj bratov v zbrani. Pomocou spartskej taktiky si môžete zaistiť nekonečné sabotáže pre nepriateľa.

The dva herný režim je aréna, to nie je veľká mapa, kde hráč bojuje pre seba a tímovú hru. Tímová hra umožňuje objednávky nepriateľských akcií zo 4 až 16 hráčov vo veľkej časti bitky.

Zbrane závisia od účelu hrdinu, je známy ihlový kufor, ktorý strieľa kryštály, explodujú súčasne po zasiahnutí cieľa, pušky, brokovnice, gravitačné kladivo a oveľa viac. Nesmiete so sebou vziať viac ako dva typy zbraní na úlohu, a preto by ste mali dôkladne premýšľať o vašej voľbe. V najlepších tradíciách tohto žánru nájdete najsilnejšie zbrane na mieste a vyzdvihnúť a neprídete s ním do boja.

Developers poskytli a prítomnosť rôznych zariadení, dáva obrovskú výhodu, a to ako v zbraniach a v brnení. V hre môžete ovládať tanku, vrtuľník, duchovú loď a samozrejme vrtuľníka.

Keď sa hra postupuje, objavujú sa rôzne úlohy, ktoré by sa nemali ignorovať, ponúkajú sa na zlepšenie schopností Sparťanov, ktorí majú zbrane a vybavenie. Pri plnení úloh získa hráč dobré body, ktoré vám umožnia odomknúť nové silné zbrane.

Dnes je možné zakúpiť online hru Halo na účasť na beta testoch, ktoré ponúkajú niekoľko výhod - rezervovanie prezývky, priekopnícku zbraň, otvorenú krabičku so strelivo na určitý čas, ale hlavnou výhodou účastníka je najskôr vidieť novú hru a otestovať ju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more