Záložky

Half-Life 2: Episode 1

Alternatívne názvy: Half-Life 2: Episode 1

Hra Half-Life 2: Episode 1 - je počítačová hra, ktorú vytvoril americký developer Valve Corporation z Bellevue ako strelec z prvej osoby a je pokračovaním slávnej hry Half-Life 2. PC verzia hry bola k dispozícii na stiahnutie na Steame a boxoval verzie boli k dispozícii na začiatku leta 2006 Táto hra, ktorá bola pôvodne názov Half-Life 2: Aftermath, úplne nezávislý, nevyžaduje inštaláciu Half-Life 2.

Plot Half-Life 2: Episode One PC Hra dedí históriu svojich predchodcov - prvý a druhý hry Half-Life 2. Episode One PC hra sa datuje do doby, kedy hráč v maske G. Freeman spolu s Vance sa chystá utiecť z Siti17, až do Citadel Aliancia neodvážil toto mesto na zem s ním. A potom je tu predtým známy G-Man a naša postava Gordon sa vrhá do stázy.

Half-Life 2: Episode One hra má päť hlavných kapitol:

  • Ch 1: Núdzový poplach.
  • Ch 2: Priamy zásah.
  • Ch 3: Olúpený.
  • Ch 4: Útek z mesta.
  • Ch 5: Exit 17.
  • Ak sa rozhodnete pre Half-Life 2: Episode One hrať, uvidíte, že hra má nasledujúce súpera:
  • Zombayn - infikovaných vojak Aliancie, ktorý je schopný sa pohybovať rýchlejšie jednoduché zombie, ale nie tak rýchlo, zombie. Oblečený vo veste. Nebezpečný melee, výrazné pazúry. Najnebezpečnejší, pretože môže použiť granát.
  • Preprogramovať lopta booby-vojenskej "samohybné" mechanizmus Alliance.
  • Stalker - ľudia, ktorí sú vedci Aliancia nemôže byť sa zmenil na vojakov, a urobiť z nich otrokov kyborgové. Stalkerky zneužitá na útok na laserové lúče, ktoré generujú zariadenie umiestnené na hlave.
  • Hunter - Syntetický Alliance na troch nohách, ktoré používa melee pulzný zbraň, a v prípade, že súper je na veľkú vzdialenosť, lovec používa Annihilator - zariadenie, ktoré vyžaruje prúdy antihmoty.

Je potrebné poznamenať, že hra Half Life Episode 1 prináša rad vylepšení a vylepšení oproti svojmu predchodcovi. Napríklad, HDR technológie v Episode One prvýkrát použitý v tmavej miestnosti, osvetlené len baterku, rovnako ako vylepšené algoritmy pre osvetlenie (osvetlenie hrdinka Alyx Vance). Rovnaký charakter bol lepší umelú inteligenciu, a znaky výrazy tváre sklamaný zlepšila.

Ak ste sa ešte nerozhodla, či by ste mali stiahnuť Half-Life 2: Episode One, potom žiadosť k internetu nájdete v Half-Life 2: Episode One videa. Po preskúmaní videa, sa dozviete, že herné vývojári pridali veľa originálnej hudby - desať nových zvukových stôp. Okrem videa, pravdepodobne viete, že kanadský tím «kúpnej Brothers» v roku 2009 vytiahol krátky film založený na hernom Episode One, a v roku 2011 a 2013 prišiel dve pokračovania. Rozhodnite stiahnuť túto hru vám pomôže túto informáciu - Half-Life 2: Episode One od GameSpy Award za "Best Graphics" a "Best Action" a tretie miesto medzi najlepšími desiatimi igr2006 rok.

Ak sú všetky tieto skutočnosti zistíte, ťažký, prejdite na oficiálnych stránkach hry a stiahnuť Episode One. Dúfame, že budete spokojní s touto hrou.

 

Half-Life 2: Episode 1