Záložky

Haddan

Alternatívne názvy: Zoznam Vykonať

Zoznam Go online hry - fascinujúci svet ponoriť sa do toho, budete potrebovať len

Stabilné pripojenie k Internetu.

Nainštalovaná na vašom počítači webovom prehliadači.

Tiež na svetovom zozname Go otvorila svoje dvere, musíte sa zaregistrovať Zoznam Go hru, ktorá sa skladá z niekoľkých krokov.

1. Zadajte nové používateľské meno (názov vašej postavy).

2. Zadajte nové heslo pre potvrdenie.

3. Zadajte nižšie svoju e-mailovú adresu.

4. Kliknite na tlačidlo "Pokračovať".

Registrácia Zoznam Choď takmer u konca. Ďalej sa v novom okne zadáte všeobecné informácie o vás (vaše skutočné meno, rovnosti žien a mužov, a preto motto ) A môžete začať nový život vo svetovom zozname Go.

Tiež naznačujú, že nainštalujete na PC klienta pre hru. Jeho inštalácia vám pomôže ušetriť šírku pásma v priebehu hry, a tiež vás informuje o všetkých zmenách na herný server. Tu si môžete stiahnuť klienta on-line hier. Inštalačný súbor váži iba 1 MB. Klient bude ukladať obrázky zo servera a spustiť hru v budúcnosti urýchliť svoj náklad niekoľkokrát.

Zoznam Choď Po dokončení registrácie sa môžete ísť vytvoriť si vlastnú postavu vo svetovom zozname Go. Môžete si vybrať pohlavie a vzhľad postavy. Postupne, keď budete hrať v zozname Go, bude tento znak získať skúsenosti, a tým zlepšiť ich výkonnosť, získať nové schopnosti a zručnosti.

Ak chcete hrať hru zoznamu Choď on-line na výber zo ste len tri závody: ľudia, elfovia a škriatkami. Každá rasa má svoje vlastné vrodené vlastnosti, ktoré majú vplyv na predvolené vlastnosti a zručnosti.

Orcs: Avid Grunt, ktorí hovoria veľký dvoch rúk zbraň a obdarení fyzickou silou. Od prírody trochu neohrabané.

Elfovia: Špecialisti v boji s dvoma mečmi. Napriek nedostatku hrubej sily, kompenzovať túto vrodenú zručnosť. Nepriateľ nemôže dostať ani na nirazu škriatok v bitke.

Ľudia: Odborníci brnenie a ďalšiu ochranu. Môže byť dostatočne dlhá, aby vydržali zúrivé útoky nepriateľa, boj s jednou rukou meč.

Zo štatistík vašej postavy (úspešných bitiek a plnením úloh) bude závisieť od jeho presilovke. Nezabudnite na zlepšenie schopnosti držania zbraní a zaoberá jeho zlepšenie, pretože to ovplyvňuje vaše poškodenie.

Pre úspešný štart je najlepšie začať s aréne, kde sa hráči bojujú o získavanie skúseností. Môžete tiež plniť rôzne úlohy a misie. Snažte sa hrať hry on-line Zoznam Go a rozvíjať nevyhnutné rysy svojho charakteru, výber medzi: agility, silu, vytrvalosť, energiu, múdrosť, inteligencia, intuície, a hnev. Po obdržaní novej skúsenostné body si je medzi týmito charakteristikami distribuovať, a vytvára tak úplne pôvodný charakter. Niektoré zručnosti sú užitočné v boji, a iní v civilnom živote, ktorý je tiež zastúpené vo svetovom zozname Go. Mier alebo vojna - môžete si vybrať.

Prihlásený hra Haddan pojme široký sortiment rôznych pomocných artefakty, lektvary, magické čačky pomocného charakteru, ktoré možno nájsť v hojnosti v obchodoch svetového zoznamu Go. Môžete sa stať rozprávkovo bohatý v kasíne a kúpiť si zúfalo požadované artefakty na on-line aukcie.

Zoznam Go hra na svete si nemôže dovoliť rovnaké potešenie ako života. V hre sú obe vojenské a mierové spôsoby, ako zarábať peniaze. Zakaždým, keď ste na úrovni, môžete si zarobiť určitú sumu peňazí. K dispozícii sú bojové a pokojné profesie dispozícii vašej postavy.

Bitka

Woodward. Profesie celkom nebezpečné, pretože musíte uskutočniť pravidelné nájazdy do lesa plného nebezpečenstva. Váš hlavný cieľ - nájsť cache pokladu a získať odborné skúsenosti.

Reaper. Jeho úlohou - chrániť úžitkové rastliny pred hmyzom. S úspechom Reaper dostane niektoré z rastlín, ktoré môžete predať.

Peace povolania

Miner. Táto profesia je najviac prístupná pre všetky znaky. Môžete získať prostriedky na dole a môžu ich predať.

Kovář. Používania zdrojov môžete vytvoriť svoj vlastný zbraň a predať ju. Musíte mať veľa priateľov, ktoré majú byť zabezpečené objednávky.

Alchemist. Robí magické lektvary, magická zbraň robí.

Merchant. Môžete si otvoriť svoj vlastný obchod, aby sa nákupu tovaru od ostatných osadníkov World Zoznam Go a predávať svoje už tak nízku cenu pre vás. Môžete tiež robiť veci vypredania a ste extrahovali zdroje

Zoznam Choď on-line otvára svet plný kontrastov a farebné dobrodružstvo. Tu môžete navštíviť bar s názvom "západné" a staroveké školu bojových umení. Zoznam Go on-line hra vás nenechá ľahostajným. Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo hry Zoznam Go on-line na vás čaká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more