Záložky

H1Z1

Alternatívne názvy: H1Z1

Hranie s zombie vírusu H1Z1.

s 15. 01. 2015 včasný prístup Sony Online Entertainment štúdio prezentované H1Z1 MMO hra pre konzoly PlayStation 4 a PC s Windows.

Základný model distribúcie tovaru – H1Z1 príležitosť k stiahnutiu na princípe free - to - play, ale poskytuje ďalší predaj tovaru a služieb, ktoré nemajú vplyv na hrateľnosť. Avšak, tento bod nie je úplne vyriešený, a neustále sa objavujú nové zvesti.

Firma pre svoje výrobky používa Forgelight motor, ktorý už bol vyskúšaný v prevádzke po PlanetSide 2, rovnako ako Medzník hry, EverQuest Next. Jedinečnosť motora schopnosť vytvárať efektívne prechody zo dňa na noc, meniace sa počasie a svetelné javy.

prvýkrát na H1Z1 bol vyhlásený v apríli 2014 , Potom sa stal známy príbeh, v ktorom sme ponorení autormi príbeh. Hráči vstúpia   v post - apokalyptickom svete, a sú nútení prežiť:

  Mir na pokraji zombie.

 • Stalkivayas hrozba zarazheniya
 • Konkuriruya s hráčmi vo výrobnom poslednom resursov
 • Zanimayas torgovley
 • Obedinyayas v skupinách na utselet
 • Osobennost hrateľnosť – väzba na znakový serveru
 • konkrétne hráča

 

 

Na ostrove Povegliya sa nachádza v blízkosti talianskeho mesta Benátky, ktorý sa nachádza v rámci koncernu"Kurama Pharmaceuticals", ktorá vyvíja lieky proti nebezpečným a smrteľným chorobám. Ale to sa stalo tradíciou, že dobre mienených vedcov nevyhnutne vedie do pekla, a jeho priekopníkmi sú obyčajní ľudia.

Na nejakom mieste, pokusy išli von kontroly a miesto zázračného elixíru sa objavil vírus, ktorý môže čerpať ľudí do chodiace mŕtvoly zombie –.

Od hrozného otvoru 15 rokov uplynulo, a epidémie rozrástla získal mierka, sa stal neovládateľný. Teraz archivovať dôležitou úlohou ľudstva je nájsť vakcínu proti vírusu, ťažbu zostávajúcich obmedzených zdrojov a účinných zbraní nielen proti zombie, ale z šialených gangom v ich agresivity.

režim Multiplayer umožňuje udržiavať kontakt s hráčmi, konieckoncov prežiť dohromady oveľa jednoduchšie. Skupina jednoduchšie odraziť útoky, aby hranice osobného územia, odraziť nepriateľov krajiny k užitočným zdrojom dostať jedlo a oblečenie.

Hráči budú môcť zariadiť obchod, ktorý ponúka svoje bohatstvo na iné znaky, a dostať sa na oplátku chýba. Musíte tiež dodržiavať prísne pravidlá prežitia každého okamihu, ako je voda z jazera Pred použitím musí byť dobre filtruje a sa chrániť pred ochorením, pomáhajú osobnej hygieny a pranie bielizne.

Prirodzene, je tu tiež možnosť vytvoriť štruktúru. S využitím znalostí a zručností preživší obyvateľov mesta pokúsi nadviazať normálny život, vybavil ju prijateľnú pohodlie – nenáročný niektoré stavať chaty, iní skromný búda, ale sú zruční remeselníci, ktorí majú zvládnutú technológiu výstavby a posilnenie základní a pevnosťou.

Pobytové dostať čoraz ťažšie, a tam sú voľne žijúce zvieratá môžu pomôcť v tomto smere. Ale nie sú len hra, ale aj potenciálne hrozbou pre – útočiaci hráči, a ak ste neskúsení alebo neozbrojený, znak ľahko zomrieť.

Kto rozhoduje H1Z1 sťahovanie, sa stane vlastníkom obrovské pieskovisko s celým svetom veľkomesta a beh otvorené priestory, ktoré možno študovať do nekonečna. H1Z1 na PC má neuveriteľný potenciál a fascinujúce zombie apokalypsa fanúšikov.

Systémové požiadavky:

 • OS: 64 bit; windows 7
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel i3 Dual - Core s technológiou Hyper - Threading
 • Videokarta: nVidia GeForce GTX 275
 • Mesto miesto na disku: 20 GB
 • Zvukovaya karta: Zvukové zariadenie kompatibilné s DirectX 10
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more