Záložky

Guint: The Witcher. Kartová hra

Alternatívne názvy: Gwent Witcher kartová hra

GVINT: The Witcher. Kartová hra - od roku 2015 vyšla jedna hracia hra "Gloss 3: Wild Hunt" pre jedného hráča, tisícky hráčov prebudených dobrodružstvom charizmatického čarodejníka Geralta. Veľa ľudí sa veľmi páčilo kartovej hre zabudovanej do hlavného deju a, ako sa hovorí, podľa "početných požiadaviek pracujúcich", bolo rozhodnuté, že ho zverejní ako samostatný projekt. Teraz hra Guint: The Witcher. Kartová hra sa konečne stala k dispozícii v roku 2017 a naďalej sa vyvíja. K dispozícii na platformách:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4

Bitky nezaniknú.

Ak hráš hru GVINT: The Witcher. Kartová hra, je jasné, že sa podobá preferencii alebo mostu. Hrateľnosť sa znižuje na skutočnosť, že účastníci, a tam môže byť 2 až 2, zbierať perfektnú kombináciu kariet, čo symbolizuje armádu, ktorá bojuje na skutočnom bojovom poli. Existujú poprední bojovníci, vzdialené linky a lukostrelci. Hoci štýl hry sa veľmi nezmenil, dizajn obrazu sa výrazne zlepšil.

Existuje päť frakcií a každá z nich má svoj vlastný charakter:

  • Nilfgaard kvôli narušeniu plánov nepriateľa ísť na akékoľvek triky, zahŕňať režim diplomacie, len aby im uložili svoje vlastné podmienky. Medzitým ich špioni prenikli do nepriateľskej zadnej časti a vytiahli kombináciu kariet.
  • Zver sú strašné stvorenia, pripravené zožerať aj svojich príbuzných, ak zvyšuje ich silu.
  • Skoy taels sú agilné, majú radi záškoláctvo a partizánov. Face-up karty sa neotvoria až po zatvorení pasce.
  • Skellige vidí zvláštnu česť, odvahu a silu v smrti. Niekedy zámerne posielajú vlastných bojovníkov na skládku, pretože vedia, že po tom, ako budú zavolaní späť, budú ešte silnejší.
  • North Kingdom drží všetko pod kontrolou. Ale keď sú karty zlaté, sú nezraniteľné voči nepriateľským kúzlam.

Ak chcete zozbierať silnú palubu, musíte vybrať 30 kariet, dávať pozor na ich charakteristiky a od ktorej frakcie.

Teraz si môžete stiahnuť GVINT: The Witcher. Kartové hry zdarma a pripojte sa k počtu najpopulárnejších hráčov. Dostávate 10 kariet po ruke a úplne náhodne. Dokonca ešte pred začatím boja sa môžu vymeniť tri z prijatých kariet. Okrem vojakov rôznych typov je aj vodca v armáde, ktorý sa odlišuje od jeho osobitných talentov medzi ostatnými. K dispozícii sú aj mapy, ktoré môžu mať na posilnenie alebo naopak oslabujúci vplyv na životné prostredie. Chytrým spôsobom ich aplikujete, vytvorte vynikajúcu kombináciu, ktorá môže preniknúť do každej obrannej súpera. Účastníci súťaže musia prejsť troma kolami a po každom z nich sa po vyčíslení bodov zozbieraných kariet odhalí víťaz. V druhom kole si môžete navyše získať dve karty a v treťom kole si môžete starostlivo premyslieť, ako najlepšie ich použiť.

Ak sa vrátite k porovnávacím charakteristikám Gwint v Wild Hunt a v tejto hre, môžete vidieť, že detaily majú ďalšie vlastnosti, rovnako ako vlastnosti frakcií a lídrov sa zmenili. Spolu s bežnými kartami sa objavili ďalšie, nielen znaky, ale aj javy. Napríklad je možné použiť epidémie na zničenie najslabších nepriateľov.

GVINT

V: The Witcher. Kartová hra, ktorú si môžete zahrať so skutočnými hráčmi a ísť na turnaj, aby ste bojovali v hodnotení. V druhom prípade získate slávu a tituly, samozrejme, iba ak ukážete dobrý výsledok.

GVINT: The Witcher. Kareová hra je obdarená hlavnou črtou tejto príležitosti na hranie hazardných hier, ktorá zabezpečuje súperov pasce, blufuje a pôsobí mazaným spôsobom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more