Záložky

Gunz 2

Alternatívne názvy: Gunz 2

Gunz Game 2 - pokračovanie zaujímavé počítačové hry. Ide o druhú časť slávneho kórejského vzrušujúcu hru Gunz.

Gunz 2 je vzrušujúce on-line browser-based hra, čo je výkonný fyzikálny engine pre hru v štýle strelca, ktorý nie je prítomný v žiadnej inej hre tohto štýlu.

Od 2 Gunz prihlásený považovaný browser hra, budete musieť najviac zamerať svoju pozornosť na prístup k Internetu. Ak chcete túto hru pracoval dobre, skontrolujte konfiguráciu balíka, ktorý ste zakúpili, keď sa pripojíte k internetu. Pre túto hru, rýchlosť internetu musí zodpovedať 100 Mbps.

Ak sa však k otázke ste sa stretli s problémami, potom priamo pozor na kapacitu počítača. Parametre nesmie byť menšia, ako je popísané tu:

1. Pamäť (RAM): 1 GB.

2. Procesor: Intel Dual Core (2. 0 GB)

3. Grafická karta: GeForce 6600

4. Pevný disk (Vinchestr): aspoň 3 GB.

V Gunz 2 registrácii nepredkladá žiadne rozdiely na schopnosť registrovať na inom mieste. Môžete sa zaregistrovať do hry Gunz 2 zapísať nasledujúce informácie vo zvláštnej forme:

1. Vaše užívateľské meno.

2. Potrebné na ochranu vášho účtu heslo.

3. Váš e-schránky.

To sú hlavné body, ktoré sú položené na mieste. V súčasnej dobe neexistuje možnosť sa zaregistrovať, ale môžete sa pokúsiť zaregistrovať prostredníctvom populárnych sociálnych sietí - Twitter a Facebook.

Play Gunz 2 budete, uznáva nasledujúce informácie o hre:

- Režim trieda hra, ktorá ponúka celý rad zručností a produktivity s viac tried zbraní, takže si môžete vytvoriť a posilniť charakter štýl vytvoriť pre seba na pôvodnú hru.

- Môžete zažiť radosť z toho, že sa vaša postava môže vykonávať zložitejšie akrobatické skoky a skákať na miesto, kde chcete.

- Táto hra má kontrolu na úrovni svetla.

- Rozsah rôznych trikov Gunze 2 je oveľa vyššia, než verzia, ktorá prišla pred.

- Táto hra používa extremální funkcie.

- Rozsiahla rada zbraní - dva typy.

V Gunz 2 hry budete, bojovať so zlom spoločnosťami, ktoré sú pod kontrolou podriadených, so schopnosťami, ktoré nie sú k dispozícii pre obyčajných ľudí. Títo tvorovia sú k ničomu a že pritamanno márnosť.

Nemôžete báť, ak ste práve začali hrať štýl - strelca. Táto hra je tak jednoduchý, že nevyžaduje žiadne vysvetlenie.

K dnešnému dňu, táto hra nie je v prevádzke. Dátum vydania plánované na koniec roka 2013. Okrem toho, že nie je známe, či sa hra Gunz 2 je napísaný v ruštine.

Gunz 2 Online - je vzrušujúca hra, ktorá mnoho ľudí už čaká sedem rokov. A toto očakávanie by mali spĺňať očakávania. Čoskoro budete prežívať radosť. Dúfame, že budete mať trpezlivosť čakať na hru Gunz 2, a že hra určite vyhrá pozornosť každého pokročilých hráčov, a len zvedavý prehrávačom.