Záložky

Guild Wars 2

Alternatívne názvy: Guild Wars 2

Hra Guild Wars 2 - klient multiplayer dobrodružná hra žánru fikcia. Užívatelia sa dostane do sveta, kde je rozruch kvôli strašnej prebudení draka. Predpokladalo sa, že táto vec sa nikdy prebudiť, ale nečakané sa stalo. Navyše teraz Dragon nahromadené toľko energie, že poraziť, že by bolo veľmi ťažké. Chce zničiť všetky žije vo svete fantázie, jeho zlosť nepozná prekážok a kompromisy. Iba statoční srdca môžu napadnúť takú nebezpečnú látku. Ak sa v tomto komplikovanom prípadu, majte na pamäti, že sa dostanete na draka nie je ľahké. Prvý bude putovať po svete, plnenie rôznych úloh, veľa monštier zničiť, nie jeden, aby sa ťažké rozhodnutia ovplyvňujúce osud. V Spolok Wars 2 on-line Vy sami vytvárate svoju budúcnosť. Veľa záleží na vašich akcií, pretože sú a Vaše osobné histórie. Mimochodom, dôjde k udalostiam stále na miestach, a to aj bez ohľadu na to, či tam niekto je, alebo nie je. To znamená, že ak v určitom čase sa dostanete do situácie, ktorá si vyžaduje rozhodné kroky, to znamená, že sa to stalo preto, že ste tam boli presne, kedy bola udalosť viazaný na štát. A tu je to, čo sa stane potom, čo závisí na vašom správaní. Môžete si vybrať úlohu, ktorý prevezme a ignorovať tie, ktoré sa zdajú byť zbytočné alebo jednoducho priťahované k vám. Táto hra dáva hráčom pocit slobody, a to, čo láka mnoho dobrodruhov naliehavých notoricky známe obmedzenia. Platenie za jedného klienta, sa môžete tešiť na dlhú dobu možnosť zahrať si Spolok Wars 2 vo svojom voľnom čase.

Inštalácia klienta pred Spolok Wars 2 registrácia. Akkakunta meno bude e-mailovú adresu. Je len potrebné vytvoriť heslo. Všimnite si, že dohoda je prijatý bezpodmienečne. Zoznámte sa s pravidlami využívanie projektu navštívte oficiálne stránky. A ďalší dôležitý bod - systémové požiadavky. Pre hranie budete potrebovať nasledovné parametre:

- Operačný systém Windows XP / Vista / 7; [ _19_]

- CPU Intel Jadro 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +,

- Grafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI radeon HD 4670,

- Pevný disk 14 GB;

- RAM 2 Gb .

Počnúc Spolok Wars 2 hra, môžete si vybrať pre seba jednu z dostupných rás. Navrhuje päť závodov, z ktorých každý má svoje vlastné črty. Nemôžeme povedať, že každá rasa je lepšie a niektoré horšie. Výhody a nevýhody sú vôbec, ale je to asi to najlepšie. Rovnako ako v prírode nič nie je dokonalé, pravdepodobne tiež nechcú riadiť určitý vykonanie niektorých pozitívnych vlastností. Takže, ľudia, Asura, Norn, Charrové a Sylvari sa vyzývajú, aby k nim pripojil. Okrem toho, že je možné zvoliť atraktívny obchod. Premýšľajte o tom, kým by ste chceli byť - bojovník, Ranger, Elementalist, inžinier, Necromancer, Guardian alebo zlodej? Ihneď sa povedať, že niekedy môžete robiť, čo to je, že zástupcovia iných profesií, ale stále sa vyvíjať v súlade s vybraný.

Herný GW 2 - je predovšetkým rozmanitosť. Všetko, čo sa deje veľmi rýchlo, zábavné a robí nezabudnuteľný dojem. Hra je naozaj univerzálny a je možné vymenovať všetko, čo vás čaká vo virtuálnom svete farebných Guild Wars 2, takže lepšie to skúsiť a posúdiť opodstatnenosť projektu. No, ako sa hovorí, vitajte!

 

Guild Wars 2 online registráciu