Záložky

Guild Wars

Alternatívne názvy: Guild Wars

Hra Guild Wars je zadarmo multiplayer online role-playing game. Táto hra bola vyvinutá vo fantasy štýle. Zadarmo Guild Wars, pretože to je úplne chýba poplatok účastník.

Pre hru Guild Wars ruská verzia nebola doteraz vyvinutá, ale možno čoskoro môžete vidieť rozhranie hru Guild Wars v ruštine.

Guild Wars počítačová hra, môžete si ho stiahnuť na akejkoľvek webovej stránky, ktorá poskytuje tento prístup. Všimnite si, že si môžete stiahnuť zadarmo GW aj cez torrenty.

Predtým, než začnete hrať Guild Wars, skontrolujte, či váš počítač spĺňa systémové požiadavky pre hru na:

1) 800 MHz - Procesor.

2) 256 MB - RAM.

3) 3 GB - HDD.

V hre Guild Wars budete hrať na rôznych herných miestach. Niektoré z nich sú popísané nižšie:

1) Základný herný priestor - je hlavný priestor. Zahŕňa ostrov bitky.

2) Hra Space Proroctvo - to predkatastrofny Ascalon a kontinent nazýva Tyrie.

3) Hra Space Factions - kontinent s názvom Kant.

4) Game Space Nightfall - zahŕňa Elon kontinentu a ľudské utrpenie.

V hre Guild Wars charakter je hlavná charakteristika jeho profesie. V tejto hre si môžete vybrať svoju postavu nasledujúcich profesií:

1) Základné povolania - sú základné a môžu byť vybrané pre každú skupinu. Táto skupina zahŕňa: Warrior, Ranger, Monk, Necromancer, Elementalist, Mesmer a

2) Profesia Factions - môže byť hlavný (primárny) iba tie znaky, ktorí začali hrať v roku frakcií. Dátové profesie patria: Assassin a Ritualistu.

3) Profesia Nightfall - táto profesia môže byť hlavný (major), tak znaky, ktorí začali hru v Nightfall. Dátové profesie patria: Dervish a Paragon.

V každej profesii existujú štyri alebo päť atribútov.

V hre Guild Wars profesií znak môže byť niekoľko dôvodov: hlavné a vedľajšie. Z hlavnej profesiu veľa záleží: vzhľad charakteru, jeho oblečenie, runy, ktoré sú mu k dispozícii a ďalšie

Tiež v hre Guild Wars postava má iné vlastnosti:

1)                           Skúsenosti - indikátor úspechu alebo zručnosti, ktoré majú byť vyvinuté v priebehu hry

2)                           Level - opatrenia, ktorá dáva charakter po určité číslo vytočené skúsenosti.

3)                           Hit Points - ukázať, ako zdravý je váš charakter. Body môžu byť odstránené, ak vaša postava je poškodená v bitke. Na začiatku hry je zdravie 100.

4)                           Body energie - sú obnovené automaticky používa pri rôznych akciách.

5)                           Skill point - to ukazuje, pre ktoré si môžete kúpiť zručnosti z učiteľov. Šikovnosť body dostanete na misiu.

6)                           Body atribúty - dostanete je na úrovni a niektoré questy.

GW hra je bohatá s funkciami a možnosťami jedinečný charakter questy. Naučte sa pravidlá hry Guild Wars, pred začatím hrať.

Ponorte sa do tejto neuveriteľnej svete vojen a stretov. Viesť vašu stranu k víťazstvu, o tom, že ste naozajstný vodca.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more