Záložky

GTA: Vice City

Alternatívne názvy: GTA: Vice City

Legendárna hra GTA: Vice City - štvrtina oficiálny projekt Grand Theft Auto. K dnešnému dňu, hra je k dispozícii pre oba konzol a počítačov. Ako developer projektu bolo nesporným Rockstar North. Prvé oficiálne predstavenie hry sa konala v roku 2002, však, až do dnešného dňa zostáva štandardné nasledovať pre mnoho dnešných vývojárov. Tí hráči, ktorí sú priťahovaní Vice City ihneď po vstupe do "biele svetlo", obdivovať ju dodnes. Mladí hráči sa tiež zúčastní projektu.

GTA: Vice City PC - skvelá hra, vyrobený v akcii dobrodružného žánru, ktorý zahŕňa niektoré prvky tretia osoba strelec. Explicitné Charakteristickým rysom línia - dokonale si uvedomil, automobilový simulátor - ovládať stroje hry - potešenie. Jednoduché a cenovo dostupné poľovníctvo dá ľahko naučiť deti i dospelých. Nová časť projektu je logickým pokračovaním jeho predchodcov. Rovnako ako kedysi (ak ste už oboznámení s aspoň jednou časťou GTA), budete musieť plniť úlohy, ktoré sú v rozpore so slová zákona a hraničí s trestnou činnosťou. Budete dostávať úlohy od rôznych postáv, ste sa stretli v priebehu hry.

Do hry začali, v prvom rade, budete musieť GTA: Vice City download. Pretože táto časť projektu bola právom považovať za veterána geymerskogo umenia, jeho systémové požiadavky uspokojí úplne všetky moderné počítače a notebooky. Chystáte sa do hry sa stretnete so starými nové mesto zvanej Vice City. Áno, teraz máte v GTA: Vice City hrať, cestovať cez rozlohy mestských úžitkovej 80. rokov. Podľa tradície, pre váš hrdina hry začína s problémami. Sonny Forelli sa chystá prísť, a kedysi požičal sumu peňazí, ešte ani nezačala zbierať.

Hra GTA: VC trochu upravený v porovnaní s jeho predchodcami. Jednotlivé časti mesta sa výrazne zvýšil. Aspoň, že vyzerajú oveľa väčšia, než je favoritom hráčov v Liberty City. Vývojári sa tiež rozhodla pre zmenu zbrane a arzenál - v hre, nové pištole, samopaly a nespočet rôznych výrobkov pre domácnosť zásob.

V Grand Theft Auto: Vice City a zmenil tradičné flotilu. Ocenia inovácie môžu priaznivci jednostopových vozidiel - projekt bude opäť pohybuje na mopedov a motocyklov, ktorých riadenie si zaslúži najvyššie ocenenie.

Jo jo, skoro som zabudol, teraz GTA podpora formátov MP3, tak tí, ktorí by sa ako deň a nočné hru pod "brilantné 80", budú môcť vytvoriť svoj vlastný playlist. Okrem toho, že vývojári sa podarilo pridať do projektu obrovský počet malých inovácií a vylepšení, pri zachovaní sprisahania a hrateľnosť na správnej úrovni. Ak sa chcete zoznámiť s funkciami hry, môžete sa pozrieť na GTA: Vice City video trailer.

 

GTA: Vice City