Záložky

Grimlands

Alternatívne názvy: Grimlands

Grimlands on-line - klient fantasy hra, ktorá je first-person strieľačka, ktorá sa rozvíjajúce udalosti vo svete postapokapsticheskom. V príbehu hry sa vzťahuje katastrofy ľudstva ako ničivé zemetrasenie. Tí, ktorí majú to šťastie a nemajú to šťastie (zatiaľ neznámy! ) Prežiť, nútení prispôsobiť sa novým podmienkam života radikálne odlišné od tých predchádzajúcich. Všetky obvyklé ľudia odišli len v spomienkach. Teraz ich myšlienky obmedzené na to, ako nestratiť v boji o existencii a získať potrebné zdroje. Okrem toho, všetky komplikovaná skutočnosťou, že v novom svete hemží rôznymi mutantov, tvorov a šialené zločinecké gangy. Zívanie naozaj raz! Vážení hráči, po zuby ozbrojení, kúpiť spoľahlivú dopravu - a oveľa viac! Budete mať možnosť ukázať všetkým, čo sú schopní!

Hrať hru Grimlands bude po stiahnutí a inštalácii klienta. Ale to predchádza Grimlands registrácii. Ak chcete vytvoriť účet na oficiálnych stránkach hry, budete musieť vyplniť špeciálny formulár, ktorý poskytuje nasledujúce informácie: užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo. Skontrolujte tiež, či v hre zahŕňa Grimlands Spravodajca Zaregistrujte-up a prijatie dohody o užívaní. Ďalším dôležitým bodom, ktorý by nemal byť ignorovaný v jeho snahe rýchlo ponoriť do vzrušujúce dobrodružstvo - to je len nutné systémové požiadavky pre hranie. Váš počítač musí spĺňať nasledujúce parametre:

- Operačný systém Windows XP / Vista / 7;

- CPU Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Video GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) Radeon X1950 256MB,

- 1GB RAM

- Voľné miesto na pevnom disku 6 GB

Tak, ako sa dostať do neznámeho sveta budúcnosti, čo potrebujete vedieť, ako sa zaoberať. Po prvé, mali by sme povedať, že máte právo si vybrať pre seba povolania. Grimlands Hra ponúka také povolanie ako lupič, Puškár, mäsiar, inžinier. Aká linka bude vyvíjať záleží na vás a vašich preferenciách. Po druhé, musíte pochopiť, že zbrane a vozidlá by mali byť zdokonalené a upraviť s cieľom zabezpečiť, že položky sú vo vašom vlastníctve boli naozaj efektívne. Doprava je rozdelená do dvoch hlavných typov: Humvee a senzorov. A tu je, ako sa im napchať - starostlivosť o každého jednotlivého hráča. Relatívne cenovo zbraň voľba naozaj široká. Budete hrať v Grimlands, a pomocou pušky a pištole, guľomety a pušky a revolvery, a mačety typ Nozhov, mačety, boxery, bejzbalové pálky. Po tretie, nesmiete strácať zo zreteľa skutočnosť, že získané zručnosti vyžadujú neustále dopĺňanie. Ak prestanete používať akejkoľvek úrovni zručností je výrazne klesne, a naopak, tie zručnosti, ktoré používate najčastejšie, sa neustále vyvíjajú. A za štvrté - to, samozrejme, konštantný časť v bojoch s ostatnými hráčmi v rozpore s odporní mutanti boji proti nebezpečnej herca norovyaschie dostali preč životne získal. PvP systém s jeho odrody. Súboje prebiehajú v absolútne všetkých miestach. A ak sa zdá, trochu vzrušenia - dolu do temných pivnici. Ale všimnite si, že tam majú Ach, aké ťažké časy!

Každý zdravotný stav vyžaduje prítomnosť určitých látok. Bez zdroja lepšie sedí a nikdy loďku. Postarajte sa o všetky potrebné prítomnosť nie je tak ťažké, ako sa zdá na prvý pohľad. Po ton vecí okolo, medzi ktorými budú môcť získať a sklo, kovy, elektronický odpad, plasty, bio-odpadu.

Grimlands môžete hrať aj ako súčasť klanu. Existujú určité aspekty, ktoré si vyžadujú koordinovanú činnosť tímu. To, napr výstavba alebo ochrana významných objektov. A to nie je jediný prospech z vytvárania aliancií. Spoločne bude skutočne lepšie držať na takom krutom svete, získať prostriedky potrebné na ničiť hordy mutantov.

Ak sa pokúsite stručne vymenovať výhody Grimlands on-line, potom dynamiku udalosti, veľké crafting systém, prepracovaný systém zručností, časy modifikácie a transport zbraní. Rýchlo Zúčastnite sa virtuálnej komunity a hlasovať sami na produkt plusy Drago Entertainment. Nebojte sa sklamania, než si hoden projektu! Užite si svoje zdravie!

 

Grimlands on-line registráciu