Záložky

Grepolis - Staroveké Grécko

Alternatívne názvy: Grepolis, gripolis, Staroveké Grécko

Zeta-line hra - je stratégia prehliadač, ktorý všetko sa odohráva v starovekom Grécku. V týchto dňoch, kedy dobré umiestnenie bolo kľúčom k olympských bohov šťastia a prosperity, kedy sa hrdinovia staroveku vykonané veľké činy, budete mať opraty malej gréckej dediny. Prehrať Grepolis bude zaujímavé. Môžete začať s malým mestom, ale je to vo vašich silách, aby ho mocná sila robiť.

Ak chcete hrať hru Zeta musieť prejsť bezplatnú registráciu. Zaregistrujte sa online hra Grepolis neberie moc času. Ale po niekoľkých minútach sa stanete jediným vládcom malého mesta, ktorý potrebuje vašu pomoc!

Prvá registrácia budete mať na výber zo serverov, z ktorých každá má svoje obmedzenia. Takže, server Mu, má limit 150 hráčov v aliancii. Tento server využíva nový bojový systém. Kappa server ponúka vyššiu rýchlosť hry, ale limit veľkosti 100 Aliancia hráči. Výber servera závisí na možnostiach získania herný zážitok - účasť na PvP-bitiek alebo hrať na najvyššej úrovni obtiažnosti.

Lambda online vo vašom hlavnou úlohou bude vývoj a transformácia tejto malej dedinke v bohatej politiky, že jeho veľkosť by nemala pripustiť aj Atény a Mykonos. Ak chcete svoje mesto do mocnej ríše, musíte sa postarať o ekonomickej situácii vo vašej obci, vybudovať armádu militantné a námorníctva, ktoré sú potrebné pre dobytie nových území - najbližší ostrov susedov.

Ponorte sa do úžasného sveta starovekého Grécka, čo znamená, že sa bude cítiť všetky priazeň olympských bohov a mýtických zvierat účasti.

Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, bude organizácia výrobných zdrojov, aby zaistili, že vaše dedinu potraviny a stavebné materiály. V online hre Grepo základné zdroje sú drevo, kameň a strieborné. Pre ťažbu týchto zdrojov na vybudovanie píly, lom a strieborné bane. Ďalší spôsob ťažby zdrojov - drancovať inej dediny. Ak chcete použiť prostriedky, ktoré budú na stavbu budov v meste potrebné na zvýšenie životnej úrovne.

Avšak, hlavným zdrojom je milosť bohov. Každé mesto má svoje vlastné božstvo patróna, ktorý môže byť, ako obyvatelia prepožičať svoju priazeň, a vyberte ju. Váš patrón môže byť Athena - bohyňa vojny, Poseidon - boh mora, Hera - manželka Zeus, Hádes - boh podsvetia, alebo dokonca majestátne Zeus - šéf medzi všetkými bohmi Olympu. S bohovia prednosť, môžete volať o pomoc z rôznych mýtických tvorov. To môže byť Kentauri alebo Cyclops, Hydra a Minotaur, a mnoho ďalších.

Aby bolo možné uctievať a ponúkať dary k ich bohu je nutné vybudovať chrámy. Od výberu svojho božského patróna záleží, čo oblastí šťastie vás bude sprevádzať viac. Poseidon, napríklad, je schopný prepožičať vám priazeň v námorných bitkách, a Athena chráni mesto od prírodných katastrof - zemetrasenia a blesky.

V tejto stratégii, svoj majetok nie sú obmedzené na jedno mesto. Budete mať možnosť vytvoriť nové mesto, chráni ich pred ich nepriateľmi. Tiež si môžete dobývať ďalšie územia a vedenia vojny na súši i na mori.

Osobitná pozornosť by mala byť venovaná na rozvoj svojich vojakov. Pred vojnou musíte prísť na to všetky strategické silné a slabé stránky a váži rovnováhu síl. Ak chcete zobraziť najpravdepodobnejší scenár vo vojne, môžete použiť simulátor bitku. Ale nezabudnite - tam je skutočná bitka o šťastie a vyváženie nie je vždy na vašej strane luku.

Tiež je veľmi dôležité, aby zaslali svoje zvedov, aby preskúmala mestá nepriateľov vedieť o veľkosti nepriateľských vojsk a vojenských plánov nepriateľa.

Významnú úlohu zohráva tiež rozvoj flotily. Grécko - námornú moc, kde veľký počet bitiek sa uskutoční na otvorenom mori. Okrem toho, dobre vycvičený flotilu a potrebu obchodu. K dispozícii budú mať k dispozícii vysokorýchlostné bireme a Trireme, "požiarne lode" a preverených dopravných lodí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more