Záložky

Gray Matter. Duchovia bezvedomí

Alternatívne názvy: Gray Matter. Duchovia bezvedomí

Procesor: Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

RAM: 512 MB

Video: 128 MB

Na disku: 5. 5 GB

Gray Matter. Duchovia nevedomia - mystické hľadanie, autor scenára, ktorý sa stal známy v hernom svete človek, ktorý je známy pre jeho prácu na inom populárneho televízneho seriálu v štýle dobrodružstvo Gabriela Knighta. Hra Gray Matter. Duchovia z nevedomých použitie osvedčený systém dvoch hlavných postáv, každá z nich bude mať svoje vlastné charakteristiky, ich pohľad na svet, ktorý vám pomôže viac ako raz v najbližších hádanky záchytného bodu.

Hra je dej

Dej príbehu, rozprávaný v hre Gray Matter, nelíši veľkú originalitu. Niektoré osoby, sa presťahoval do inej krajiny, v úplne inom meste nájsť prácu. Náhla zmena životného prostredia a odoslanie protagonista v neznámom prostredí nie je nič nové, ale najzaujímavejšie začať. Poháňaný sen dostať sa do skutočného Mekky všetkých kúzelníkov na svete, v Londýne "Club Dedalus" hrdina Sam Everett a prichádza do Albionu, ale séria zdanlivo náhodných udalostí, ju vedie na úplne inom mieste, a to na univerzite v Oxforde. Zoznámte sa s mladou dámou, ktorá prišla na pohovor k jednému z najznámejších univerzitných profesorov sa dostať na miesto svojho asistenta, by Sam si ani predstaviť, ako sa udalosti zapnúť pre ňu. Mladý uchádzač, na poslednú chvíľu to vydržať napätie a náhlivo vyslúžilý profesor zo skrine, takže Sam ako jediný soiskatelnitsy na miesto, a ona nebola v pláne na získanie. Bez toho, aby sa vzdali šťastné nehody, ako získať prácu na prvý deň svojho pobytu v Londýne, Sam vzal dar osudu, a spolu s ním prvé poradie profesor - nájsť šesť dobrovoľníkov pre určité testy. Ale všetci, ktorí počuli názov neurológ Stiles, utiekol v rôznych smeroch, a to bolo nemožné, aby nalákali aj slušné peňažné bonusy. Čo sa skrýva za výskumu profesor neurobiológie a pozýva vás, aby ste zistili, hry Gray Matter.

Znaky

Hlavná hrdinka príbehu Gray Matter. Duchovia z bezvedomia, samozrejme, Samantha Everett, kúzelník, ktorý prišiel do Londýna s jediným cieľom, dostať sa do vnútornej svätyne iluzionista a čarodejníkmi celého sveta "Club Daidalos." Dokonca aj to, že sa podieľala na vyšetrovaní podivné činnosti profesora neurobiológie na miestnej univerzite, ktorý pracoval pod rúškom niečo nepredstaviteľné experimentov, nie je to zastaviť od svojho priameho účelu, pre ktorý skutočne prišiel do hlavného mesta Veľkej Británie. Znak z tvorcov hry Gray Matter nepodarilo viac ako charizmatický a nemusíte len počuť, sarkastický a stručné komentáre o subjekty konať, a len premýšľať o mladé dievčatá. Ďalšie postava, ktorá poskytuje náš dvorný hry Gray Matter. Duchovia z bezvedomia, Dr Stiles, fascinovaný niektorými ponurých experimentov na mozgu, o nič menej zaujímavé, jeho pozorovanie a logické uvažovanie na hranici medzi rozumom a šialenstvom, a to nielen vážne prekvapenie, a niektoré sa môžu pobaviť. Po celú dobu hry Gray Matter vás udrží v tme pred ďalším sledom udalostí, a zažijete silu náročné hádanky a obrovských lokalít prieskumu pri hľadaní potrebných položiek, ale väčšina trpezlivý a vytrvalý, budú udelené na zásluhách nečakané zvratov a závratné koniec.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more