Záložky

Veľký Voyage

Alternatívne názvy: Veľký Voyage

Hra Veľká Voyage - browser-based multiplayer role-playing stratégie stredoveké tému s treťou osobou. Developer projektu - spoločnosť Ngames. Tvorcovia ponúkajú užívateľom prepravované do sveta fantázie a vydajte sa na vzrušujúce plavbu, ako aj aby sa zapojili do obchodu a aby vydržali tvrdej konkurencii medzi rovnaký ako máte hlad a rýchle bohatstvo obchodníci. A napriek tomu sa opakovane zapojiť do bojov, pretože existuje mnoho darebákov, ktorí sa chcú vziať svoje dobro. Stredoveku boli väčšinou nepokojné a vy by ste mali vziať do úvahy, keď sa začína hrať Veľkou Voyage. Piráti tu nebude, ale vojna medzi obchodnými súpermi o nič menej krutý. Mali by ste dôkladne pripraviť sa na bitku, ale je potrebné rozvíjať svoju flotilu. Spočiatku budete mať primitívne loď, ale nakoniec sa stal príliš veľký obchodné loďstvo. Ak vás láka na hry obdobných predmetov, budete nadšení Grand Voyage on-line. Okrem zdravého hospodárskeho Súčasťou projektu má mnoho výhod. Táto krásna grafika, oko príjemné, a príležitosti, ktoré sú k dispozícii hráčom, a dynamicky sa meniace ceny na trhu, a obrovské množstvo pracovných miest, pre ktoré predstavujú dobrý chleba.

Všetko, čo potrebujete, aby sa vrátiť do doby neskorého renesancie - to je obvyklé registrácia Veľká Voyage. Môžete stráviť len pár minút vyplniť špeciálny formulár, a potom budú môcť vstúpiť do hernej komunity a vykonať naliehavé záležitosti, ktorý okamžite vrhnúť veľa. Navy hrá dôležitú úlohu, a to, že štát, v ktorom je. Pre vaše flotila bola boesposoben musíte neustále rozvíjať, učiť, rozšíriť. Lode môžete vytvoriť svoj vlastný. Obrovský výber modelov. Chytanie na výstavbu ďalšieho lode, treba pripomenúť, spoľahlivé zbrane. Áno, na začiatku ste práve kapitán, jeden z mnohých v tomto svete. Ale je tu šanca, že sa stane legendárny osobnosť a sláva za ich úspechy.

Zamerajte sa na obchodných operácií. Že obchod je základom vášho života. Tento proces môže byť veľmi nebezpečné. Trhové ceny sú tvorené samotnými hráčmi. Vo vašej moci ovplyvniť situáciu. Boj o hodnoty obchodu pokračuje v celej hre. Ak sa naučíte, ako dostať ich konkurenti, úspech a pokrok sú poskytované. S každou novou úroveň hrať hru Veľký Voyage stala zaujímavá. A keď príde čas začať obchodovať gildy, a nemá pocit, že je človek pevne stojí na nohách v tejto nekompromisnej svete.

Staňte Ace obchodných záležitostí, obhajovať ich záujmy vo vykurovaných bitkách, aby kariéra rýchlo a rýchlo - a nech živorí závistlivý bezmocné zúrivosti! Zadarmo Veľká Voyage dáva hráčom mora radosti. Skúste oživiť svoj voľný čas zábavy, a to je urobiť sami!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more