Záložky

Veľký Theft Auto: San Andreas

Alternatívne názvy: Veľký Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas je ďalším projektom séria videohry Grand Theft Auto. V riadku hlavnej hry, to je piaty. Počítačová verzia sa objavila v roku 2005. Ale skôr, než sa dostala na ruský hráč až v roku 2010. Rovnako ako vo všetkých predchádzajúcich verziách tejto série, všetky akcie sa koná okolo jedného znaku. Ale, na rozdiel od predchádzajúcich hier, tu hráč môže zmeniť ich charakter nielen cez oblečenie, ale tiež zmeniť ústavu. Napríklad, hlavný hráč, ktorý má prezývku CJ, môžu navštevovať posilňovňu, zlepšenie vytrvalosti a dierovanie silu.

Aby bolo možné hrať si musieť stiahnuť GTA: San Andreas. Potom nainštalovať na svoj počítač a užiť si hru. Akčný plán odvíjať v roku 1992, kedy metropolitné oblasti Kalifornie zločinu darí. CJ, je Carl Jones - Američan Afričana 25 rokov - sa vracia do Los Santos (mesto, ktorý je nastavený vo fiktívnom štáte San Andreas), po piatich rokoch strávených v Liberty City. V meste sa vráti, pretože na pohreb svojej matky. Matka zomrela v rukách miestneho gangu. Po pohrebe, sa vráti domov, ale po ceste sa stretne s policajtom. Smrť hrdinu je pripočítaný členovia bojujúcimi stranami, a nútení pracovať na "nie čisté" polícia.

V GTA: SA hra hráč bude môcť nielen chodiť, behať a pohybovať autom, ale tiež využiť na bicykli. Okrem toho bude kvalita jazdy závisí na osobných vlastnostiach charakteru, ako je napríklad vytrvalosť.

Po návrate domov, CJ sa stretáva s kamarátom z detstva, ktorý ho zasvätí do všetkých jemnosťou podsvetia, ktoré sa deje v súčasnej dobe v tomto meste. Je potrebné poznamenať, že GTA: San Andreas, môžete hrať nielen na počítači, ale tiež na Xbox a PlayStation. Ale mnohí ešte odporúčam počítačovú verziu, ako to bude oveľa jednoduchšie využívať všetky funkcie hry.

Tým, že vytvorí obrovský herný svet, vývojári sa podarilo zvýšiť počet zaujímavých príbehov a štýlov, v porovnaní s predchádzajúcim hry lineup. Takže, hra GTA: San Andreas bola schopná poskytnúť väčší počet rôznych pouličných znakov, ktoré môžu mať vplyv nielen medzi sebou, ale aj s Karlom. Niektoré z postáv nutne objavujú len v určitých miestach. Navyše, v každej časti mesta sú jedinečné znaky. Jednou z týchto hier je konfrontácia rôznych zločineckých gangov, ktorí sú neustále bojujú za ich vplyvu na určitej časti mesta.

Treba tiež poznamenať, že dej hry bol vytvorený nielen zamestnanca developer, ale aj profesionálni spisovatelia. Napríklad, môže tam byť aj zrada, láska a sklamanie. Aby bolo možné silnejšie scenár pocit, odborníci odporúčajú, aby si najprv pozrieť videá GTA: San Andreas, a až potom spustite hru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more