Záložky

Grand Prix Racing

Alternatívne názvy: Grand Prix Racing

Ak chcete byť šéf tímu F1, tam sú on-line hry, ktoré vám umožní prevádzkovať svoj vlastný tím vo formule 1, a jeden z nich je hra Grand Prix Racing Online alebo hry GPRO. Tam je asi 300.000 aktívnych manažérov on-line závody, ktoré sú návykové a časovo náročné. Ale či odmietnuť takú zábavu, aby sa pokúsili riadiť Svetového pohára víťazný tím?

Pred prehrávaním Grand Prix Racing Online, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Grand Prix Racing Online registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5 Zadajte svoje meno, krajinu pobytu a dátum narodenia;

.

5 Vyberte možnosť "Registrovať".

Grand Prix Racing Online je 100% free game. K dispozícii sú ďalšie funkcie, pre ktorú môžete zaplatiť tým, že sa fanúšikov, ale dostaneme sa k nim neskôr. V podstate, bod z hry Grand Prix Racing Online priťahuje ovládače pre váš tím a vedenie tímu 17 sezónach pretekanie, že v priemere, trvá po dobu dvoch mesiacov. Existujú dva preteky v týždni v Grand Prix Racing Online, a medzi pretekmi budete mať možnosť upgradovať svoje auto, a môžete testovať a zlepšiť ich vybavenie preteky.

Máte rozpočet v každom ročnom $ 30 milión V Grand Prix Racing Online hra, ktorá budete musieť najať vodiča a zaplatiť mu podľa zmluvy, než sa vydáte do závodu. Pridajte k tomu plytvaniu rozpočtu na modernizáciu svoje auto na drahších častí v hre GPRO, ktorý zlepšuje výkon vozidla a výstavbu svojho tímu v centre technológie McLaren, potom váš bankový účet sa môže rýchlo stať prázdny. Dobrou správou v Grand Prix Racing Online o svoje peniaze, je fakt, že lepšie vykonávať úlohy, tým viac peňazí dostanete po každom závode. Môžete tiež nájsť sponzora a podpísať s nimi zmluvu na sezónu. V skutočnosti, kľúčové momenty hry Grand Prix Racing Online spravujete svoje financie a ich správne upevnenie.

Samozrejme, že skutočný dôvod, prečo hry - preteky Grand Prix Racing Online. Akonáhle sa váš vodič a vybavenie vytvorené pre hru, budete musieť zdokonaliť svoje zručnosti a získať právo zúčastniť sa pretekov. Nachádzate sa v Grand Prix Racing Online hry teraz na osem kôl praxe pred kvalifikáciou, aby sa dva termíny, ktoré sú potom spojené dohromady, aby vytvorili celkový čas na štartovom rošte (vaša druhá kvalifikačné kolo urobil s rezervou paliva v závode).

Ako začiatočník začnete hru Grand Prix Racing Online v League bažanta, a ak sa vám podarí dostať sa do prvej štvorke (s pozitívnou bilanciou peňazí), na konci sezóny, budete postúpiť do ďalšej úrovne: "Amateur" "Pre" a "majster". Konečným cieľom je dosiahnuť úroveň "Elite", v ktorom sú len štyridsať dostupnosť v každom ročnom období.

Pre začiatočníkov, tam je "Sprievodca začiatočníka", ktorý vám pomôže, rovnako ako extrémne pohodlné sekcie "Otázky a odpovede". Na našej hre GPRO sa môžete stretnúť s ostatnými manažérmi a stretnúť sa s nimi, aby vyhľadal pomoc a pomoc.

Máte tiež možnosť zaplatiť peniaze, aby sa stal "Patrón" v Grand Prix Racing Online. To vám dá ďalšie výhody, ako je možnosť prevádzkovať svoj vlastný tím viac príležitostí v oblasti štatistiky a schopnosti nájsť najlepšie ovládače pre vás v každom ročnom období hry GPRO.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more