Záložky

Veľký Fantasia

Alternatívne názvy: Veľký Fantasia

Veľký Fantasia online - zadarmo multiplayer MMORPG hra, kombinovať fantasy a anime štýly súčasne. Herné vývojári - Aeria hry. Tvorcovia neporušila žiadnu aj drobné detaily v hrateľnosti. Projekt je dané, dokonale navrhnutý, živé a nezabudnuteľné. Všetko, čo budete robiť tu, prináša neopísateľnú radosť! Herné veľký Fantasia - táto bitka proti sebe, a masívne bitky, a obchodné užitočné predmety, a zvýšiť domáce zvieratá, a zničenie zlých šéfov, a nebezpečné cesty v žalároch a štúdium farebných miest herný priestor. Ani pamiatka hráč sám schopný pozdvihnúť, nehovoriac o také drobnosti, ako inštaláciu dosky. Vaše možnosti sú takmer nekonečné! Spustenie spôsob obyčajný nováčika, nemusíte len prejsť cestu, po ktorej nasledovala mnoho ďalších pred vami, ale aj zrolovať do cesty jeho osudu. Po dosiahnutí určitej úrovne rozvoja, môžete prispôsobiť svoju postavu! Každý má právo byť jedinečné, zvláštne a rešpektovaný ostatnými väzňami!

Vzhľadom k tomu, on-line hry veľký Fantasia je klient, musíte ju nainštalovať do počítača. Pripojte sa do hry veľký Fantasia umožní klientovi spustiť sťahovanie. Vytvorením účtu, zadajte e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a zadajte svoje dátum narodenia. Registráciou naznačuje váš plný súhlas s pravidlami projektu. Stlačením tohto tlačidla otvoríte dvere objaviť úplne nový svet úžasné! Veľký Fantasia skontrolovať - ​​druh pobytu v tomto svete. Teraz ste sa stal rezidentom v rozprávkovej krajine legálne! Avšak, nemali by ste zabúdať, že dobrá hra beží potreba ako minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém Windows ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista ,

- 2 procesor. 4 GHz Intel Pentium 4,

- Voľné miesto na pevnom disku 2GB,

- Video nVidia GeForce FX 5200 alebo ATI Radeon 9600

- Sound kompatibilný s DirectX 9. 0C;

- RAM 512MB,

- Nájdi 56 kbps modem alebo DSL / Cable.

Iba v prípade, že počítač má požadovanú konfiguráciu, budete môcť naplno vychutnať hru, že bez závady.

Každý, kto sa venoval na fantasy sveta, bude hrať v Veľké Fantasia Siwa ostrova jednoduchého nováčika. Na tomto ostrove sú pohodlné, rovnako ako získať potrebné znalosti. A rovnako ako my vpred otvoriť sami možnosť rozhodnúť sa pre jednu z kategórií. Môžete sa stať bojovníkom, a je známy pre svoju silu, ale odvahu byť Huntsman, vyrovnať sa s veľkými bojovými misiami z dlhej vzdialenosti, vyberte cestu Singer je a musí byť schopný zapojiť sa do liečenia potrebu alebo sa stanú očarujúce a majú najsilnejšie kúzla. Každá trieda má svoje špeciálne schopnosti a predurčený cestu rozvoja. Ale rozvetvené dosť, takže voľba je vždy na vás. Napríklad, s 15 úrovne zosielateľa sa už stáva kúzelník, a dosiahnutie úrovne 30, vybrať medzi cestou Majstra alebo Necromancer. Akonáhle postavy dosiahnuť úroveň 65, môžu iba kultivovať, a ich vývoj prebieha v individuálnom spôsobom.

Pre rôzne postavy a rôzne zbrane k dispozícii. Ale stále smrtiace objekty majú nasledujúce funkčné účel: strelné zbrane a zbrane na podporu, a spôsobí škodu. Okrem toho, že je jednou rukou zbraň, a dvoruchnoe na pravej alebo ľavej strane. Dobrý vybavenie - úspech v boji! Urobte si čas postarať sa o ňu!

Ale zbrane a brnenia nie sú jediné veci, s ktorými sa bude veľký Fantasia hrať. Existuje mnoho užitočné predmety, ktoré môžete buď nájsť alebo kúpiť. To sú prvky potrebné pre quest, všeobecné a špeciálne položky. Mimochodom, nákupy možno vykonať na NPC, ktorí sú majitelia obchodov. Obchod v hre vôbec dobre vyvinuté a môžete dokonca zaoberá skutočnými hráčmi.

Pozoruhodný fakt v veľký Fantasia on-line domáce zvieratá, ktoré vás sprevádzajú kedykoľvek a kdekoľvek. Ohľadu na to, ako budete vychovávať, ktoré závisí na výnosoch, ktoré možno získať od nich. Tieto zvieratá nie sú použité iba ako dopravný riadenia, ale tiež pomáhajú zbierať cenné zdroje. Devotional si okrem toho, že mohli vyvinúť a skôr alebo neskôr dochádza k sérii evolúcie. Je pekné, že sa môžete nakoniec dostať niekoľko škriatkov a váš život oveľa jednoduchší!

Hrať hru veľký Fantasia on-line môže byť ako vy osobne páči! Koniec koncov, sú úlohy pre jedného priechodu, úlohy, ktoré vyžadujú úsilie tímu, rovnako ako objednávky, ktoré budú na zuby len cechy. Staňte sa členom cechu - znamená objavovať ďalšie možnosti. Tak sa môžete podieľať na veľkých masových bojoch, ktoré osamelé miesto nemôže byť. Rozhodnite sa sami!

Rýchlo pripojiť zábavný komunite a užite si všetky plusy vzrušujúce projekt! Sklamanie nie je ohrozená, pripravte sa na solídne príjemné prekvapenie! Veľa šťastia! Nechajte úsmev nikdy neopustil svoju tvár!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more