Záložky

Granado Espada: Call of Destiny

Alternatívne názvy: Granado Espada, Potomkovia osudu

Dnes sa cesta do sveta plného dobrodružstva a eskapády, pretože Granado Espada: Call of Destiny on-line hry v duchu romantizmu XVII storočia. Vzrušujúce bitka v tejto hre premení v krvavej maškarné. Predpokladajme, že ste chránení od hlavy až k päte s kovovou zbroj, ale aj o móde tie časy, nemôžete držať krok. Zdobené hrdinovia hry vyplňovaní svieži kostýmy tých časov ako košieľka alebo nádherné dámy šaty. V príbehu hráč je poslaný vyšetrovať novo objavenú imaginárny kontinent (v neprítomnosti môžete hádať, že je to nový svet). Spolu s oko-lov grafiky, bude váš sluch pohladí klasickú inštrumentálnu hudbu, ktorá prispieva len k celkovému ponorenie do sveta vzrušujúce dobrodružstvo.

Pre hru Granado Espada: Call of Destiny potrieb herný klient, ktorý je možné stiahnuť na hlavnej stránke Granado Espada. Systémové požiadavky na hru vyzerať takto:

Operačný systém: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

Minimum: Pentium III 1GHz, RAM 512MB, VGA GeForce2 MX400 64MB, DirectX 9. 0C

Optimálne: Pentium 4 2 GHz, RAM 1GB, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

Bez prekážok, aby Ponorte sa do sveta dobrodružstiev, musíte sa najprv stabilné pripojenie k internetu, akýkoľvek vhodný prehliadač a kontrolu v hre Granado Espada: Call of Destiny, ktoré nebude ťažké prejsť. Po prvé, v sekcii "Registrácia", musíte zadať nové herné dáta

1. sa musíte prihlásiť - myslíte, že požadovaný názov znak pre koho budete hrať.

2. nový herný heslo.

Potom stlačte tlačidlo "Enter" a zobrazí sa správa o úspešnom pripojení k serveru hry.

Môže musieť počkať na nejakú dobu v prípade, že je server preťažený, pretože svet Granado Espada má už tisícky fanúšikov. Takže hra Granado Espada: Call of Destiny on-line si vyžaduje určitý čas na načítanie. Ak chcete zaregistrovať Granado Espada: Call of Destiny a všetky ostatné topánka v hre boli rýchlo odporúča vypnúť všetky programy na vašom počítači, a to najmä Pridať ďalšie súbory z internetu (torrent klientov a na prevzatie). Tiež na herný server týždenný profylaxia. Určte jej činnosť môže byť stav indikátora servera, ktorý je na hlavnej strane našich webových stránok - v pravom hornom rohu.

Pri pripojení k herný server Granado Espada on-line splnená, budete vyzvaní na zadanie názvu vášho virtuálneho rodiny. Tento názov bude aktívny pre všetky znaky, ktoré sú v mieste, vo svojom účte. Meno zmena vyžaduje, aby ste odstrániť všetky staré postavy, tak starostlivo, že pred voľbou.

Po dokončení registrácie sa môžete pustiť do dobrodružstva, ktoré sa otvorí pre vás on-line hry Granado Espada: Call of Destiny. Prvá hra vás zanesie do kasární. Sú základom pre vašej postavy. Staviate svoj hrdinovia sveta Granado Espada a tvorí bojovú skupinu troch postáv. Aby bolo možné vytvoriť novú postavu v hre Granado Espada: Call of Destiny on-line vždy stlačte tlačidlo "Vytvoriť postavu."

Zahrajte si hru Granado Espada: Call of Destiny on-line a budovať svoju stranu, budete mať z tried postáv, ako je

1. Bojovník: obdarený veľkú fyzickú silu. Silný melee brnenie a vďaka vydržím dosť dlho. Preto je nutné použiť túto triedu na pokrytie nákladov na zvyšok skupiny, ktorí útočia z diaľky.

2. Mušketier: Strelné zbrane sa špecializuje na dlhé ničenia, ktoré je možné upraviť.

3. Scout: pomocný oddiel zameraný na liečenie, posilnenie spojencov pomocou elixírov a oslabenie nepriatelia pascí.

4. Mag: zameraný na použitie masívne poškodenie kúziel z diaľky pod rúškom spojencov. Môžete stráviť kúzla "levitácia" a stať sa nezraniteľný bitky.

. 5. Elementalist: univerzálny kúzelník, ktorý hnacích prvkov sa môžu vzťahovať masívne poškodenie, rovnako ako indukujúce ochranné kúzla na spojeneckými vojskami. Nevýhoda - veľmi slabá obrana.

Ako vidíte, každá trieda má svoje vlastné charakteristiky, silné a slabé stránky. Online hra Granado Espada ponúka si môžete vybrať meno a pohlavia charakteru. Po prvé, môžete vytvoriť iba jednu postavu, ale potom, čo šiel cez niekoľko jednoduchých vzdelávacích úloh môžete vytvoriť niekoľko. Čím dlhšie budete hrať hry on-line Granado Espada: Call of Destiny, tým viac nových postáv s unikátnymi schopnosťami, zbraňami a originálny vzhľad, môžete vytvoriť vo svojich kasárňach.

Potom, čo vytvoríte svoj prvý znak otočte ho do tímu. Teraz fit hrať Granado Espada: Call of Destiny. Ak chcete zobraziť muníciu si svoj charakter, kliknite na "Zobraziť vybavenia." Pre každú triedu v hre zobraziť skutočnú muníciu. Pre mušketieri základné zbrane, pre bojovníka - meča a brnenie. Zariadenie môže dostať do bojov s monštrami, alebo kúpiť za peniaze.

Najlepší spôsob, ako zarobiť peniaze v tejto hre po hlavných bitiek triple predávať svoje nechcené artefakty na trhu. A tak sa snažia starostlivo stráviť zamiesť poklady po boji a niesť viac. Nechajte väčšina týchto položiek sa hodiť, ale môžu sa ziskom predať.

V mestách nájdete rôzne obchodníkmi, ktorí majú svoju vlastnú úzku špecializáciu

1. Obchodné strelné zbrane - je na predaj pištole, pušky, guľky a streliva pre mušketierov.

2. Arms Dealer - predáva zbrane vojakov mečmi, brnenia, helmy, apod

3. Obchodné magické nástroje - má produkty pre kúzelníkov a Elementalists: magické prútika, amulety, a tak rozsah

4. Obchodné nástroje - predáva lektvary na doplnenie zdravia a many. Tiež predáva škrupiny a iné predmety používané znaky.

. 5. Kováč - zbrane a zbroje počas bitiek opotrebovávajú, takže potrebujú opravu.

V Granado Espada: Call of Destiny hrať zábavné a nenudí. Budete sa podieľať na vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré ste vytvorili v rámci rodiny - tri-man družstvá. Hlavnou úlohou pri vytváraní rodiny je zabezpečiť, aby jej univerzálnosť. To znamená, že každý člen vašej rodiny by mala byť komplementárne k odtrhnutiu od svojich príbuzných. Správa takéto oddelenie je veľmi jednoduché. Môžete ovládať iba jednu hrateľnú postavu a majú možnosť prejsť na iný, a zostávajúci členovia družstva nasledovať.

Dobrodružstvo a zábava v duchu romantizmu, ktorý dáva hru Granado Espada: Call of Destiny, sú na vás čaká.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more