Záložky

Guvernér pokeru 3

Alternatívne názvy: Guvernér pokeru 3

Game of Governor Of Poker 3 potomok Texas Hold'em

Hazardné hry s pokerovou kartou

U, dlhý a fascinujúci príbeh. Teraz sa však naša pozornosť venovala určitému druhu, ktorý sa na začiatku jednoducho nazýval Hold'em. Keď v roku 1967 prišlo do Las Vegas niekoľko hráčov a prinieslo so sebou v tom čase úplne novú kartovú hru, rýchlo sa im páčilo bežné kasíno. Už niekoľko rokov bolo kasíno Golden Nugget jediné, ktoré pozvalo návštevníkov, aby sa pripojili k tajomstvu Texas Hold'em. Toto meno dostal preto, že hráči, ktorí ho uviedli do Vegas, pochádzali z amerického štátu Texas. A o pol storočia neskôr sa objavila hra Governor Of Poker 3.

Technológia

Advanced vám umožňuje dať lesku dlhotrvajúcich koníčkov lesk, riediť prísne a seriózne pravidlá s nádychom dobrodružstva. Ak predtým mnohí išli do kasína, aby získali časť potešenia, dnes sa to dá urobiť bez opustenia domu. V Governor Of Poker 3 môže každý hrať, dokonca aj dieťa, rýchlo pochopiť jednoduché pravidlá.

Pravidlá skutočné a virtuálne

Pokiaľ ide o samotnú hru, riadi sa rovnakými zákonmi ako v živote. Zároveň je ochutený „volánkami“ s ďalšími funkciami, ale o tom viac neskôr. Teraz sa pozrime, o čom je Texas Hold'em.

Existujú tri typy: neobmedzujúce, obmedzujúce a obmedzujúce. Účastníci pri stole čakajú na predajcu kariet, zatiaľ však vkladajú peniaze do banky. Ten, kto rozdá karty, rozdá dve zatvorené karty a čaká na skončenie dohody medzi hráčmi. Ďalej na stole ležia tri otvorené a opäť vyjednávacie a potom ďalšie dva kruhy na jednej otvorenej karte so zlomom pri podávaní ponúk. Hráč, ktorý má dve karty lícom nahor a 5 otvorených kariet, musí urobiť výhernú kombináciu. Okrem toho, začnete hrať hru Governor Of Poker 3, nájdete mnoho ďalších zaujímavých udalostí.

Čo virtuálny svet pre nás pripravuje

Pri registrácii guvernéra hry Poker 3 dobre viete meno, heslo, poštovú adresu ... , môžete začať rozvíjať územia.

MiniClip, spoločnosť pre vás vytvorila texasskú dedinu San Saba. Raz v ňom sa stretnete s ostatnými hráčmi, ktorí sa tu radi zúčastňujú. S nimi môžete sedieť v bare, prechádzať sa po okolí, riešiť jednoduché hádanky alebo kúpiť pár vecí, ktoré sú užitočné pre ďalší chod. Pohybujte sa po mape a dokončite úlohy na súčasnej úrovni. Pripomína hru s kockami, ktoré sa hádzajú, aby sa urobil primeraný počet krokov.

Keďže sem prichádzajú hráči z celého sveta, spoločnosť je tu vždy medzinárodná, hoci nie je zabezpečená správa v ruskom jazyku. To však nehrá žiadnu rolu, pretože v chate môžete komunikovať vo svojom zvyčajnom jazyku a na menu si ľahko zvyknete. Funkcie aplikácie iPlayer Governor Of Poker 3:

    Hračka je k dispozícii nielen na počítači, ale aj na tablete a mobilnom telefóne
  • 6 prezentovaných druhov pokeru;
  • Môžete sa prihlásiť cez Facebook a ďalšie sociálne siete; Vyberte svojich súperov pre hru;
  • výherných trofejí;
  • Komunikujte s ostatnými hráčmi.

Cieľom zábavy je zarobiť si veľa peňazí pri stole s kartami a ponúknuť miláčikovi ponuku. Musíte tiež preskúmať rozsiahle územie a bojovať s guvernérom Texasu. Hlavným príbehom ostáva sám poker, ale okrem toho je ešte čo robiť. Prakticky nebudete musieť nič navyše konfigurovať, stačí sa prihlásiť, vytvoriť postavu a hrať. Je k dispozícii zadarmo a je to ďalšie významné plus ďalších výhod.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more