Záložky

Gothic 2

Alternatívne názvy: Gothic 2

Hra Gothic 2 je trojrozmerná počítačová hra, v ktorej sa akcia uskutoční v tretej osobe. Táto hra je pokračovaním prvej časti gotiky.

Stiahnuť Gothic 2 z oficiálnych stránok hry, alebo pre-order hru disku. Tiež stiahnuť hru Gothic 2 môže byť na inom mieste, ktoré poskytuje tento prístup.

Udalosti v hre Gothic 2 vyvinúť niekoľko týždňov po tom, čo došlo k akcii v prvej časti gotiky.

V počítačovej hre Gothic 2 Vaša postava si môže vybrať jeden zo smerov

1) Paladins - sú melee zbrane a runy (zničenie alebo vrátenie). Objednávka je hlavne Palladino Lord Hagen. Paladinovia sú umiestnené v Horinise.

2) Fire Mages - sú obyvatelia kláštora Innocent. Vrchnému je Pirokar kruh ohňa.

3) Mercenaries - môže byť použitý ako melee zbraň a ďaleko. Pre nich sa učiť kúzlo stojí oveľa viac, než paladinmi a mágmi. Sú umiestnené na farme Onar. Lee - to kapitán žoldnierov. Potom sa stane lovcom drakov.

Všetky tieto triedy priebehu hry budú rozdelené do podtried. Divízie bude pochádzať z vývoja zručností a schopností postavy.

Vo vzrušujúcej hre Gothic 2 zbrane delia na:

1) Melee Weapon - Two-Handed a One-Handed IT (nože, meče, sekery).

2) Ranged Weapon - je luk, kuša.

Gothic 2 hra, ktorá je rozdelená do kapitol. Hra má iba šesť kapitol, z ktorých každá sa vyskytujú svojej činnosti a nových hrdinov

1. Threat - to je prvá kapitola, ktorá nájde svojej prvej misii. Táto kapitola sa nevyskytuje závažné udalosti. Kapitola sa skladá z výskumu, stretnutia s priateľmi, zlepšiť zručnosti a skúsenosti s vývojom. Hlavným cieľom tejto kapitoly je nestratiť všetky svoje zručnosti.

2. Vráťte sa do kolónie - na druhú kapitolu, ktorú budete potrebovať dobrú prípravu a veľa trpezlivosti. V tejto kapitole, nemáte vlastne stretnúť priateľské postavy, predovšetkým v spôsobe, akým sa stretnete s nepriateľmi, od ktorého budete musieť utiecť, alebo brániť.

3. Innocent Eyes - to je tretia kapitola, ktorá bude obrovské množstvo zložitých úloh. Bitky v tejto kapitole sa vlastne stalo.

4. Lov drakov - to je štvrtá kapitola, ktorá je plná bitiek. V celej tejto kapitole, budete musieť neustále zapojiť do bitky s nepriateľmi, drakov.

. 5. Odlet - piata kapitola, ktorá veľa času, budete musieť vynaložiť na šetrenie, rozhovorov a rozstrapkaniu intríg.

6. Haly Irdorata - to je posledná, šiesta kapitola, v ktorej budete musieť čeliť najsilnejšie nepriateľov, ale preto, že ich skúsenosti a zručnosti, môžete ich spracovať.

A tak, ak ste zaujatí popisom, stiahnuť hry gotiky 2 Môžete na akomkoľvek mieste, ktoré poskytuje tento prístup.

Rozvíjať schopnosti vašej postavy, získať skúsenosti a poraziť nepriateľov. Dokáž všetkým, že ste schopní poraziť všetky zbabelcami a dosiahnutie cieľov.

Hra Gothic 2 Night of Raven nenechá ľahostajným žiadny hráč!

 

Gothic 2