Záložky

Urban vojna

Alternatívne názvy: Urban vojna

Urban War on-line - bez browser-based stratégie, MMORPG, dej, ktorý odráža skutočné udalosti dnešného dňa. Táto bitka simulátor, kde budete musieť bojovať o prežitie, a to nielen ukazuje krutosť, s použitím takého silný argument ako päsť a ukazuje pozoruhodnú vynaliezavosť. Začína hrať v mestskom bojovanie, môžete útočiť na ostatných hráčov, aby odvážne lúpeže prezerajúci občanov k účasti na hromadných bitiek, návštevy obchodov a reštaurácií, a dokonca začať svoje vlastné podnikanie. A ak sa rozhodnete vstúpiť do klanu, potom sa vaše šance bude ešte väčší. Získať aspoň, napríklad, vzrušujúce územnú bitky zúčastniť, v ktorom si môžete so svojimi rovesníkmi. Ak búrlivý život na vašej chuti a myšlienka vytvoriť svoj zbor nebol len prísť na myseľ - Urban vojna prehliadač hra, ktorú vytvoril práve pre vás!

Stiahnuť a nainštalovať nemusel. Môžete si vychutnať vzrušujúce dobrodružstvo priamo v okne prehliadača. Všetko, čo je potrebné, aby mohli vstúpiť do hry - Urban vojna záznam. Z hlavnej systémové požiadavky pre inštaláciu prehrávača Adobe Flash Player. Ostávajúce parametre sú nízke, a tak zostúpil a priemerná konfigurácie počítača. Vytvorenie účtu proces nie je časovo náročné. Musíte si vybrať, na ktorej strane chcete hrať Urban vojnu. Môžete sa stať zástanca zákona, alebo zadajte gang len chaos. Potom zadajte názov hry, e-mailovú adresu a heslo. Teraz môžete stlačiť tlačidlo "Play" a vrhnúť sa do víru šialených udalostí.

Vzhľadom k tomu, že obyvatelia mesta mimoriadnej rozdelený do dvoch frakcií, by mal lepšie oboznámiť sa s nimi. Legitímna moc bojuje proti zločinu, ale niekedy nie sú na rozdiel od hotovosti na čestných občanov. Oni tiež často zaoberá vydierania niekoho iného podnikania, čo samo o sebe prináša dobrý príjem. Zločinecké gangy Celkom obťažovať zástupcu zákona, pretože pre nich, napadnutia a lúpeže - obvyklá vec, to je to, čo dýchajú. Ten, kto sa stanete, ako vážne môžete urobiť svoje podnikanie, musí podstúpiť automatické testovacie zápas. Z tohto dôvodu sú pohodlné a pochopiť princíp bojového systému. Potom môžete začať čerpať svoje vlastnosti a zapojiť sa do súboja so skutočnými hráčmi.

Úspech v boji závisí nielen na šťastie, ale aj na faktoroch, ako sú vlastnosti charakteru. Lepšie čerpaná zdravie, silu, vytrvalosť, obratnosť, reakcie - tým väčšia šanca poraziť nepriateľa. Tiež dávajte pozor na rozdiel v úrovni potenciálneho rivala. Tiež pozor na také opatrenia ako zásobovanie energiou. Bez skladovanie energie nemožné hrať online Urban vojnu, pretože nemusíte opýtať niekoho zaútočiť. Zabudnuté energia je späť v čase, ale môžete urýchliť tento proces prevzatia moci.

Každé víťazstvo vám prináša zdedené skúsenosti a peniaze. Ale stráviť nazhromaždené finančné prostriedky budú a kedy, a čo sa deje. Hra TownWars ponúka prístup k butiky a nákupné centrum, kde si môžete kúpiť vybavenie, zbrane, oblečenie a široký rad príslušenstva. Tiež nájsť Center je reštaurácia, kde nemusíte vyzerať preč, právnikov a kriminalistov. Okrem toho je DIY store, ktorý sa nachádza v miestach priemyselnej oblasti. Tu kúpil výkresy potrebné pre výrobu. Všetko, čo dostanete v obchode a butiku s dosiahnutím úrovne 10 môže byť zvýšená na workshope.

Urban War on-line hra má aj ďalšiu funkciu - rozvoj podnikania. Na začiatku svojho stanu stánky s párky v rožku. Aj keď je malý, ale napriek tomu firma a zarobiť ho spustiť. Rozvoj a bohatý človek, sa nakoniec získať ďalšie spoločnosť, zlepšiť to, čo už vlastníte, bude môcť urýchliť produkciu. K dispozícii sú štyri úrovne maloobchodných predajní po hotdog nasledoval Souzpechat, džúsy, vodu a knedle. Dostupnosť podniku nezávisí na tom, čo ešte je na úrovni.

V neposlednom rade je potrebné povedať, že Urban Wars hra ponúka aktivovať zoznam užitočných techník. Techniky získal v reštaurácii na CRP, alebo sa extrahuje v ústave na priemyselnej zóne. Tu je deväť techniky, ktoré sú veľmi užitočné v boji: jeho odhad, Requiem, Blood for Blood, liečenie, Counterstrike, Strike trik zaludny techniku ​​krvilačných a Combo.

Pre posúdenie potenciálu hry môžete iba v prípade, zasyadet sa na hranie. Skúste to - a budete ho milovať! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more