Záložky

Goodgame Galaxy

Alternatívne názvy: Galaxie

Hra Goodgame Galaxy - zadarmo prehliadač založený multiplayer stratégie. Je to simulácia priestor, cez ktorý sa stal veliteľom nového virtuálneho vesmírnej stanici. Goodgame Galaxy registrácia vás zavedie hlboko do vesmíru, kde sa môžete cítiť stelesnenie svojich detských snov, pretože teraz si naozajstný astronaut! Ale riadenie vlastnú zastávku - to nie všetko, čo zaujímavých ponúk fantastická hra Galaxy. Ak sa vám podarí vytvoriť pevný základ, časom budete môcť dobyť galaxii a cítiť tú plnú majstra!

Aby bolo možné hrať v Galaxii, potrebujete len počítač s predĺžením priemernej konfigurácie displeja 800 × 600 pixelov, prístup k internetu a moderné prehliadač. Pripojte sa do hry Galaxy trvá veľmi málo času. Musíte zadať e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a kliknite na tlačidlo "Play for free". Vytvorením účtu, týmto súhlasíte s podmienkami tejto dohody. Galaxy hra je teraz k dispozícii pre vás!

Na začiatku, stretnete osobného asistenta, ktorý vám povie, kde začať. Prvýkrát na základni je nastavená, takže môžete bez obáv pestovať bez obáv z útoku. Tie sú uvedené určitý čas na vybudovanie bytovej jednotky, a kde si môžete umiestniť na populáciu. Otvorte "Stavba" si môžete ľahko dať bytové jednotky na správnom mieste. Teraz prejdite do Missy, ktorá je zhromaždiť ľudí. Koniec koncov, budete sami nebudete môcť vykonávať rôzne operácie, a mať úspech v nadchádzajúcom dobytie. Tie potom postaviť jadrový reaktor. Je potrebné jeho energia na spustenie dôležité funkcie podpory života v celej svoje osobné veci. Teraz, keď ste položil základ k vesmírnej stanici, čas sa dostať na vybudovanie výskumného centra. Pretože týmto spôsobom, budete odomykať nové úspechy vedy a techniky. A teraz prichádza čas na preskúmanie futuristické technológie. Prečo nie začať, napríklad, s laserovou zbraň prvého stupňa? Potom choďte a plazmy zbraň a EMP emitor a Railgun zbraň a ion Beamer. To všetko zvyšuje zraniteľnosť databázy, a cítite istejšie.

Vzhľadom k Goodgame Galaxy hrať cez úrovne, budete, v priebehu času, možnosti sú širšie ako spočiatku. Dosiahnutie tretej úrovne, môžete si už vybudovať továreň na výrobu lodí, ktoré potom budú použité pri útokoch. Výrobné lode byť sám sebou. A lepšie byť usilovní - to záleží toľko na! Keď lode sú pripravené, vy ste šéf jeho flotily zaútočí. To je miesto, kde začína zábava! Otvorte mapu sektora a zaútočiť na nepriateľskú základňu ako prvý. Vezmite si aspoň Goroksov. Prečo nie, aby ich medzi Chickie?

Stojí za zmienku, že počas vykonávania každej misie spolieha určitú odmenu. Robiť jednu prácu, budete mať pozíciu a znovu vydať na novú prácu. Vytvorením svoju základňu a rozširuje ju zo zdrojov galaxii, môžete premýšľať o tom, získať dobré kamarátmi. Dostupnosť spojencami výrazne posilniť svoju pozíciu vo svete Goodgame Galaxy on-line. Spoločne budete určite môcť realizovať svoje plány a vládnuť galaxii!

Ako budete hrať hru Galaxy, ktoré sa zúčastňujú v bitke, budete mať veľkú príležitosť predviesť svoju taktiku. Čo bude starostlivo plánovať svoje pohyby, viac vnímavý povedie. Choď do toho! Všetko je vo vašich rukách!

Vážený dobrodružný, pestré, bohaté, dynamický projekt Goodgame Galaxy dlho najpríjemnejší zážitok! Skúste si to na svoje vlastné skúsenosti! Nechajte úspech sprevádza všetky podniky! Užite si to! Užite si to!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more