Záložky

Zlaté akre

Alternatívne názvy: Golden Acres, Golden Acres

Golden Acres hra pre vás a priateľov

Virtuálne farmy vo všetkých svojich možných prejavoch získali srdce hráčov na dlhú dobu a na dlhú dobu, a preto sa k súdu dostala hra Golden Acres. Existuje všetko, čo je potrebné pre rozvoj vášho vlastného podnikania, ale čo je najdôležitejšie, s touto fascinujúcou prácou sa môžete vysporiadať so svojimi priateľmi.

Jedinou vecou, u200bu200bktorá leží medzi snom a realitou Golden Acres, je registrácia. Tento postup je jednoduchý a nezaberie to veľa času, ale nemusíte nič sťahovať, pretože si môžete zahrať online v hračkách prehliadača. Ak však máte účet na Facebooku, vstup môžete ešte viac zjednodušiť. Stačí kliknúť na tlačidlo Prihlásiť sa cez Facebook a jedným kliknutím sa stanete farmárom.

Ak zdieľate udalosť s priateľmi, podelia sa o vašu zábavu na novom webe a úspechy sa môžu diskutovať v osobnej korešpondencii. Hra má tiež svoju vlastnú sociálnu stránku, na ktorej sa pravidelne oznamujú plány, aktualizácie a herné momenty. Ak máte náhle otázky alebo problémy s hrou, môžete požiadať o pomoc.

Nasaďte si panamský klobúk, ideme na pole

Je čas začať hrať Golden Acres. Aj keď vonku je snehová búrka alebo jesenný dážď, Golden Acres je vždy medzi jarnou a letnou prácou.

Všetko to začína tým, že prídete vlakom do dediny. Cesta, ktorá vedie zo zastávky, vedie priamo k vám domov, takže sa nestratíte. Čím bližšie je panstvo, tým jasnejšie je, že práca bude ohromujúca. Predtým, ako začnete obrábať pôdu, musíte opraviť tých niekoľko štruktúr, ktoré sú tu.

Prvý, kto sa s vami stretne a bude veľmi potešený stretnutím Freddyho kozy. Vie všetko a je pripravený pomôcť pri každom úsilí. Prvým krokom je oprava domu a stodoly, ako to bude informovať Freddy. Ale nebojte sa, misia nebude zdať únavná, pretože všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na kladivo v oblaku nad strechou každej budovy. Trvá len pár sekúnd, kým sa budovy stanú novými.

Takéto oblaky s obrázkami ikon sa objavia na každom pozemku, pozemkoch, budovách, zariadeniach. Ukazujú, čo musíte urobiť: opraviť, postaviť alebo vylepšiť, zasiať, vodu, úrodu atď. d.

Na farme je vždy veľa práce a nemali by ste odkladať žiadnu z nich:

  • Stavať nové budovy
  • Postupom času ich vylepšujte
  • Pestovanie pôdy
  • Rastlina viac rozmanité rastliny Zozbierajte bohatú úrodu
  • Zasaďte všetky živé bytosti Predať a kúpiť na trhu
  • Z malej farmy urobte veľkú a ziskovú farmu 1 00027 Rozhovor s priateľmi

Najprv Freddie vyzve každú akciu, dobre, potom sa pozrime na všetky úlohy na hracej ploche, ktorá tu stála ešte pred tvojím vystúpením. Zobrazuje nové objednávky a označuje dokončené položky. Akonáhle je všetko zo zoznamu hotové, zmizne a ustupuje nové, takže si môžete hru Golden Acres zahrať donekonečna.

K dokonalosti nie sú žiadne obmedzenia

Čo vás priťahuje v poľnohospodárskom simulátore, je príležitosť nekonečne rozvíjať pôdu a otvárať prístup k novým nástrojom. Stavbou mlynov, pekární, tovární a tovární na výrobu produktov zo surovín, ktoré ste sami vyrastali, začnete vyrábať tovar.

V aplikácii Golden Acres iPlayer sa každý účastník snaží prekonať zvyšok tým, že ponúka výsledky svojej práce na trhu. Pozrite sa na bazár častejšie, pretože tu sa niekedy objavujú užitočné a hodnotné predmety. Platí to pre osivá, zvieratá, stroje, nástroje. Niektoré sú drahé, preto sa snažte zarobiť dostatok kapitálu, aby stačilo na rozvoj, ktorý sa nikdy nezastaví.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more