Záložky

Bohovia a hrdinovia

Alternatívne názvy: Bohovia a hrdinovia

Bohovia a hrdinovia online - browser-based multiplayer online hra, ktorá môže rozlišovať medzi podobnými produktmi na trhu on-line hier, ktoré pôsobia v našej dobe. Verte mi, vidieť každú hru elfov a trpaslíkov obvyklé hráči už Pall, dať im niečo nové a zaujímavé, a moderné hry málokedy robia nám veľkú radosť v nastavení nových produktov. Online hra Bohovia a hrdinovia je príjemná výnimka v podobe pomerne zaujímavý setteinga, čo je raritou medzi podobnými hračkami. Ale aby som bol úprimný, mytológie ako alternatívne vesmíry pre hry sa príliš nízkou počiatočnou a mnoho výrobkov sa starožitným nastavenie je celkom dobrý teraz odpočívať a naberať na sile. Celkom dobrou alternatívou fantasy, súhlasiť. ;)

Pripojte sa do hry bohov a hrdinov je veľmi jednoduchá a trvá len niekoľko minút. Všetko, čo musíte urobiť - zadať prihlasovacie e-mailovú adresu a heslo pre prístup k vášmu účtu. V zásade všetky rovnaké môžete urobiť v oficiálnom klientovi Stačí stiahnuť z webu hry. V zásade tento registračný Bohovia a hrdinovia je za nami a je čas pozrieť sa na to, ako sa charakter našej igrulina.

Bohovia a hrdinovia online hra vyvinutá na svedomí a čím viac budete hrať, tým viac presvedčený, že jeho vývojári nemajú nič spoločné červenať. A je to len, že jeho rozpočet je len zlomok z rozpočtu svojho kolegu Igroprom. Obrázok z hrania vyzerá veľmi pekne a slušne. Aj keď niektorí hráči a dojem, že hra Bohovia a hrdinovia On-line je veľmi vážne fiškálne kópie platené hry, ale aj keď budeme predpokladať, že do istej miery je to pravda, potom kópiu, že to vyzerá veľmi dôstojne. Takže, máme možnosť vybrať si jeden z piatich typov postáv, ktoré sa líšia vlastnosťami a schopnosťami. V ponuke je ďalší typ, ale hrať bohoch a hrdinoch mu, bohužiaľ, nemôžeme. Každý hrdina má dvojicu bohov patrónov, ktorí sa neúnavne ho nasledovať v jeho hrách a vykreslenie všetku možnú pomoc. V skutočnosti, každý z týchto dvoch božstiev uctievaných - záleží na vás. Voľba to, mimochodom, je jedným z najdôležitejších v hre, pretože vec, ktorú Boh sa modlíte, a vymenovanie nezávislého prvku svojich prisluhovačov, ktoré vám pomôžu v boji. O nich, v skutočnosti, ukáže všetky hlavné dej hry. Scout, napríklad, môže zavolať alebo bronzové sochy nýmf. Tie by sa nemali spoliehať na to, že táto asistenti vás odvezie z prvých minútach hry. Stále potrebujú zarobiť peniaze, ale aby k tomu, že máte peknú podnapryachsya.

Editor postáv, stretnutie s nami na samom začiatku hry, príjemne potešený spracovanie. Je to v podstate logické, pretože väčšina staroveké mýty hrdinov - tí stále pekný. Stojí za pripomenutie, Apollo, Hercules, Achilles a iné mytologické postavy.

Herný mechaniky sa v podstate nelíši od iných podobných hrách. Môžete vykonávať úlohy, istriblyaete rôzne príšery kolektsioniruete trofeje a odizolovanie jeden herný lokácie, choďte na výkon spravodlivosti a robiť dobro druhého. Nepríjemný teší Nie Aukcie v hre, takže hráči sa sústredí na remeslo sa bude cítiť trochu nesvoj. Ale aj cez to, že Bohovia a hrdinovia hrať zábavné a vďaka za tento neho je nutné, aby vývojári s ich koncepčné vízie hry. Nedostatok aukcie kompenzované vyššie popísaných bojových asistentov, ktoré výrazne uľahčujú život v rôznych zložitých situácií, ktoré vznikajú z času na čas v hre. V skutočnosti, môžete získať pomocníka, najal ho za poplatok, v závislosti na jeho funkciu v hre. Dostupnosť na zamestnávanie rôznych prisluhovačov určí akú prácu ste vykonali, alebo aká je úroveň vašej hry charakteru.

Z vašej úrovni a zložitosti umiestnenie herného závisí aj na množstve vášho prespeshnikov, čo znamená, že ak vaši priatelia a budete mať pomerne vysokú úroveň, potom ste už nie je len skupina ako celok armády. :) Hrať online hru Bohovia a hrdinovia stávajú oveľa zaujímavejšie a zábavnejšie.

V súhrne, je potrebné poznamenať, že hra nás príjemne poteší aj s okom na nedostatky, ktoré existujú v ňom. Hrať hru Bohovia a hrdinovia on-line, budete milovať, stačí sa rozhodnúť, či ste pripravení byť skutočný dobyvateľ obrovské a vzrušujúce on-line svete. Zaregistrujte sa a dokázať, že ste hodní aj bohovia vedia o vašich činoch!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more