Záložky

Bohovia a sláva

Alternatívne názvy: Bohovia a sláva

Gods and Glory - stratégia vo svete bohov a magic

Hra

bohov a sláva na počítači vás zavedie vo vesmíre a čase do sveta, kde môžete prežiť iba bojovaním. Prevezmite kontrolu nad celým hradom a urobte z neho pevnosť a silu. Stratégia v reálnom čase z herného štúdia Wargaming s prvkami taktiky a ekonómie. Bojujte so svojimi priateľmi na oblohe Citadela a ukážte každému, kto je skutočným cisárom všetkých krajín.

Hra hry a všeobecné tipy

Gods and Glory budete hrať ako manažér, generál a vedec. To znamená, že budete musieť rozvíjať svoje mesto, bojovať s jednotkami a učiť sa nové technológie. K dispozícii budú aj generáli, inými slovami, hrdinovia na čele vašich armád. Kvalitné riadenie a plánovanie krokov, ktoré vás čakajú, vám umožní poraziť svojich súperov, pretože ste v jednom z kráľovstiev na globálnej mape. Váš hrad je malý pokles v oceáne od ostatných hráčov a ich hradov, takže si určite vytvorte priateľov a spojencov. Najlepšie sa to deje v rámci aliancie, získaním nových a nových hráčov spolu s vývojom ďalších bitiek. Koniec koncov, už dávno je známe, že človek v poli nie je bojovník.

Výstavba na hrade - funkčnosť je implementovaná, rovnako ako v mnohých iných hrách podobného žánru. Máte malé územie, kde staviate zdroje, vojenské, vedecké budovy. Napríklad:

  • kasární - je možné stavať 2 kusy umožňuje vám prijať vojakov; Vojenské veliteľstvo - zvyšuje kapacitu armád hrdinu a generálov;
  • University - Vyšetrujú sa vylepšenia mesta a bitky;
  • kováč - tu môžete vytvárať, vylepšovať, očarovať, syntetizovať vybavenie pre hrdinu a generálov; Dielňa
  • - umožňuje vám vytvárať pasti a opevnenie steny; Krčma
  • - môžete si najať generálov - silných vodcov svojich armád;
  • píla, bytový dom, farma, hviezdicový mlyn, budovy lomu - zdroje, neustále zapojené do výroby zdrojov, zvyšovanie úrovne zvyšuje výrobu.

V hre sú iba štyri druhy zdrojov - drevo, zlato, kameň a stardust. Každá z nich má iný účel a používa sa v rôznych oblastiach. K dispozícii je tiež piaty typ - diamant. Môžete získať za splnenie úloh, ceny v turnajoch alebo za skutočné peniaze. Umožňuje vám zrýchliť výstavbu, prenájom a výskum, pretože si pre ne môžete kúpiť jedinečné generály a vzácne vybavenie.

Bojová mechanika

Bojov sa koná v automatickom režime, môžete si vybrať iba generála a typy jednotiek, ktoré budú bojovať. Celkovo vstúpi do boja až päť rôznych jednotiek, z ktorých jedna je hrdina alebo generál. Celkový počet jednotiek, ktoré môžu bojovať, závisí od kapacity oddelenia vášho generála. V Gods and Glory sa nestretnete s miliónmi vojakov, napríklad na siedmej úrovni vojenského veliteľstva môžete viesť do boja iba 48 vojakov, to znamená 12 vojakov v jednom tíme. Prenájom vojsk sa vykonáva tiež veľmi rýchlo, pretože v tomto prípade nestratíte viac ako 48 vojakov v jednej bitke.

vojakov sa nachádza na dvoch tratiach: 10 0003

    - pre vojakov zblízka je to obranná línia, ktorá má vysokú životnosť;
  • späť - pre vojakov, mágov, liečiteľov, ktorí sa pohybujú na diaľku, spôsobujú nepriateľovi hlavné poškodenie, majú nízku obranu a život, ale vysoké škody.

Ak je váš hrdina alebo generál čarodejník, bude podľa toho v zadnej línii, ale ak je bojovník na prednej strane.

Gods and Glory si môžete stiahnuť do svojho počítača pomocou emulátora Bluestacks Android. Keďže hra bola vytvorená pre mobilné zariadenia, spustite ju na počítači, najprv stiahnite a nainštalujte emulátor a až potom do neho nainštalujte hru a užívajte si hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more