Záložky

Boh Axion

Alternatívne názvy: Boh Axion

Boh Axion hry zadarmo MMO stratégia prehliadač. Boh Axion hra - hra, ktorá odráža požiadavky hardcore hráčov PVP. Začínate vaše dobrodružstvo s ostrovom v nebi, a vašou úlohou je jej rozšírenie. Všetci hráči by mali vojnu a vytvoriť alianciu.

Pred prehrávaním Boha Axion, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky pre toto: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB

Boh Axion registrácii neberie moc času a jednoduché:

1. Na úvodnej stránke vyberte položku «Registrovať sa»;

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5 Vyberte položku "Submit».

V Boha Axion prihlásený hráči majú možnosť zúčastniť sa jedného z 3 elementov (voda, oheň a zem). Budete hrať Boha Axion a získať rôzne bonusy tým, že vybrané položky, vrátane šanca na vytvorenie pravidelného vojska, ktoré sú jedinečné pre každý prvok. Okrem toho bude najodvážnejšie hráči Boh Axion on-line je potrebné nájsť spôsob, ako privolať tajomné ľudí, ktorí už dávno boli porazení, aby im pomohla v bojoch v súčasnej dobe. V Boha Axion on-line dôrazom na spoločného úsilia hráčov, vytvára silné spojenectvo, ktoré bojujú na oblohe spolu. A existuje dosť spôsobov, ako to urobiť v Boha Axion Online: statoční bojovníci dobývanie musí zhromaždiť vojsko a ísť s nimi do boja, civilisti môže dať požehnanie na pomoc svojich priateľov, alebo ich smrteľní nepriatelia hit nadávky, mazaný hráči preferujú otpravlyatna špiónmi a inteligenciu sabotáž. Development Team Boh Axion prihlásený dal veľa času a úsilia komunikovať s okamžite hráčov a ich problémy, uistite sa, že myšlienky sú integrované hráči v hre. Pripojte sa k priateľské spoločenstvo Boha Axion Online fóra. Celý nový svet, Boh Axion prihlásený, jedinečné vojsko, silné požehnanie vražedné prekliatie náhodné búrka v meniacom sa nebo, nádherné budovy, obchodný systém, Boh Axion on-line, zákerný nepriateľ špionážne kolonizácie ostrovov, veľké bonusy a spojenectvo, silný katapult legendárny Griffins draci ... To je Boh Axion hry! Samozrejme, že súčasťou zábavy strategických hier Boha Axion on-line sa prísť na to, čo taktiky, ktoré budete používať, a to spôsob, ako nájsť víťazstvo. Avšak, pre hráčov, ktorí majú k tomuto žánru nový, tu je niekoľko tipov, aby to ľahšie začať: 1. Postaviť chrám Boha Axion on-line. To vám umožní vytvoriť viac zdrojov. 2. Zostavte stromu poznania Boha Axion on-line. Nové jednotky, požehnanie, a budovy - to všetko odomknúť s vedomím, takže je dôležité začať pracovať čo najskôr. Čím viac budete aktualizovať svoj strom, viac múdrosti, budete zarábať. 3. Aktualizácia hry Kombajny Boha Axion. Budete mať vždy utrácať prostriedky na budovanie svojej ríše, a tieto prostriedky pochádzajú z kombajnov. Čím lepšie budete upgradovať procesory, tým viac zdrojov si zarobiť. Boh Axion hry môžu pomôcť aktualizovať všetky kombajny na úroveň 5, než budete musieť starať o nič iného (Po vytvorení chrám a stromu poznania, samozrejme). 4. Rozšíriť a zlepšiť ostrov boha Axion hry. Ak máte dva z ostrova, budete mať dvakrát toľko prostriedkov, a dvakrát viac možností. To bude vyžadovať, aby ste aktualizovať Strom Života na 5. úrovni v Boha Axion on-line. Dobrý hráč by mal byť schopný robiť to po dobu 3-4 týždňov. 5. Komunikovať s ostatnými hráčmi Boha Axion hry! Tam sú stovky hráčov tu a vyhrať sám je ťažké. Postupujte podľa nasledujúcich krokov a budete mať šťastie v novom nebi Bohu Axion hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more