Záložky

GoD Factory: Wingmen

Alternatívne názvy: GoD Factory: Wingmen

Herný GoD Factory: Wingmen - Classic simulátor multiplayer priestor subjekty so strategickým zaujatosť, ktorá implementuje žánru MOBA. V tejto akcii užívatelia hra sa vyzývajú, aby sa stal zmluvnou stranou vzrušujúce bitky 4x4. Budete mať úplnú voľnosť pri vytváraní kozmickej lode. Výsledkom je, že môžete ovládať budovu svojich snov! A to nie je všetko radosť, že je schopný dať tento tím strelca. GoD Factory hra má dosť slušný grafiky. A ak ste ešte využiť 3D okuliare Oculus, takže vy a všetci sa zdá, že všetko, čo sa deje - je skutočné! Vaša úloha - zničiť nepriateľskú loď skôr, než to urobí s vašimi. Nadradenosť v tomto prípade znamená víťazstvo. Nájdite zraniteľnosti súperom bude jednoduchšie, ak sa stanete konať harmonicky s tímom. Vyberte si pre seba vhodnú úlohu, vytvoriť loď, ktorá by zodpovedala - a oveľa viac!

Aby bolo možné vychutnať hru, budete potrebovať GoD Továrenské : Wingmen download. Systémové požiadavky sú tak tolerantní, že to môže robiť takmer ktokoľvek. Hlavná vec - Internet, a jedným z takých platforiem ako je PC, Mac, Linux. Inštalácia hry trvá veľmi málo času a čoskoro sa budete potápať do fantastickej atmosféry bublajúce akcie.

Takže môžete očakávať súboje a závratnú víťazstvo. Ale ešte musieť začať s hangáru. Vzhľadom k tomu, tu môžete vytvoriť a zlepšiť svoje vlastné lode. Počas hry budete mať vždy prísť sem, aby sa loď v zodpovedajúcom stave. Môžete si vybrať aj kokpit, a telo, aj štítové generátory, a krídla, a špeciálne zariadenie schopnosti a zbrane a napájacie vodiče a motory a oveľa viac. Lode zlepší vďaka získané body. A body sú udelené za účasť v bitkách. Všetko, čo vidíte, je to prepojené. Čím viac zápasov - potom tým väčšia je vaša šanca.

Jeden zápas trvá v priemere 12 až 16 minúta. Počas tejto doby, je zrejmé, výsledok bitky, a ak budete mať šťastie, budete môcť oslavovať s tímom víťazstvo. Bezhlavo útočia na nepriateľské lode, nezabudnite, že aj oni, nebude sedieť so založenými rukami. Tu by sa mal starať o ochranu svojej lodi. Potom, čo všetci nepriatelia len čakajú, že váš sklzu. Vezmite si dostatok munície, vyberte si kurz správanie - a v žiadnom prípade nenechajte si ľahko poraziť nepriateľov!

GoD Továrenské : Wingmen demo verzia vám umožní používať rôzne prvky, ktoré patria do každej z jej kategórií (napr. perforácia, skreslenie, zapaľovanie, preťaženie, detonácie). Tu sú niektoré z dostupných položiek: guľky, srapnely, gravitácia, červej diery, deformácie, vysoký krvný tlak, elektriny, elektronických protiopatrenia, štíty, lasery, výbušného materiálu, raketami. Okrem toho, je hra vykonáva ekonomický systém a systém progresie. A obyvatelia mimoriadnej podobnosti vesmíru nelíši. Tí, kto bude hrať GoD Továrenské : Wingmen , spĺňať rôzne druhy živých bytostí. Guantris, Ar kvety, ľudia, Chorions - to nie je úplný zoznam tried. Taká rozmanitosť je hra veľmi zaujímavá. Ste doslova návyková hrateľnosť, a vrátite sa znovu a znovu opakovať.

Všetky tieto výhody a mnoho ďalších hry zábavné čipy - je výsledkom snahy súcitu vývojárov, ktorí sa starajú o to, váš voľný čas nebol nudný. Pripojte sa teraz prejsť množstvom vzrušujúcich dobrodružstiev a zabudnúť na problém voľbu povolania v ich voľnom čase. Môžeme len priať, aby všetky vaše nádeje splní!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more