Záložky

Goblin Keeper

Alternatívne názvy: Goblin Keeper

Goblin Keeper online hra - zadarmo prehliadač multiplayer fantastická hra s prvkami stratégie. Dostať sa do sveta obývaného mnoho podivných stvorení, vytvoriť si vlastné impérium a stane sa vládcom celej skupiny goblinov, orkov, zlobra, čarodejnice. Všetky tieto bytosti majú jediný svojho druhu prináša teroru, a v správnych rukách, a to dostať sa na vrchole svojej moci a stane sa smrtiacou. Goblin Keeper Hra je ideálny pre tých, ktorí majú ambície cez okraj. Koniec koncov, každý majiteľ chce rozšíriť chmúrne dungeon podliehajúce územie sa nakoniec dostal svetovú nadvládu!

Hrať hru Goblin Keeper môže byť ktokoľvek. A nemusí to nutne mať počítač s prudkými parametrov. Po systémové požiadavky hry sa líšia skromnosť. Potrebujete Goblin Keeper registráciu, ktorý otvorí dvere do tajomného virtuálnom svete. Počas niekoľkých minút budete vyplniť požadovaný tvar písomne ​​informácie, ako sú e-mailovej adresy a hesla, potvrďte svoj súhlas s pravidlami projektu - to si ty a celý profil hry Goblin Keeper.

Teraz, keď ste sa stal na plný užívateľ musieť vyhrnúť rukávy a začať realizovať svoje sny. Prípady máte žiadny koniec! Po prvé, musíte sa postaviť väzenie, vybaviť ju všetkým, čo potrebujete, aby sa postarať o ochranu pred nepredvídateľnými návštev. Napríklad, umiestniť skryté pasce, ktoré budú obstarávať pre kritikov, ktorí sa odvážili držať vo svojom vlastníctve. Všetko, čo bude vo vnútri dungeonu, budete vytvárať svoje vlastné ruky. Dokonca aj veľkosť a usporiadanie izieb môžu byť zvolené samostatne. A za účelom získania nábytok a pohodlné ubytovanie, aby sa používajú špeciálne workshop. Získať jeho podriadení pracovať pre vás dobré, a nie dávať pozor na svoje pobúrenie. Okrem toho bude zabezpečené, že nikto chaos okolo seba, ako pán srdci hory, majú právo ukladať dane iba na populáciu. Nech je život nezdá sa, že med! Byť prísny pán, ale zároveň veľtrhu. Nie niesol jeho všemohúcnosť, nie vyvolať zbytočné problémy. Verte, že predmety budú účinnejšie, ak môžete získať rešpekt z nich.

Stojí za zmienku, že dôležité je proces ťažby surovín. Bez nich, to je jednoducho nemožné hrať Goblin Keeper. Vďaka dostupnosti zdrojov, môžete si vyrobiť všetko, čo potrebujete. A ak zistíte, že niečo, čo je v prebytku, tak choďte na čiernom trhu a zarobiť nejaké peniaze. Stojí za zmienku, že na moje môžu nielen obyvateľov svojej ríše, ale aj priateľov, ktorí, napodiv, ale je povolené zachytiť a použiť ako rabsily. Avšak, niekedy je lepšie vytvoriť alianciu a získať podporu svojich susedov, skôr než stlačiť všetky šťavu z nich a snaží sa využívať násilnými prostriedkami.

Čo sa týka vojny v Goblin Keeper on-line, môžete viesť bitku s ostatnými hráčmi z útoku cudzie vlastníctva, rabovať a ničiť domácich škriatkov. Ale nespadajú do sebauspokojenia. Koniec koncov, vy ste Účelom niečí. Adekvátne sa podarí odraziť útok v prípade nepriateľského útoku. Pre pocit istoty, je potrebné vytvoriť a vycvičiť armádu. A čo vôbec plánovanie akcie, lepšie vykonať predbežné skúmanie. Rozvíjať taktiky - jeden z najdôležitejších aspektov hry. Len si myslím, ako krásne to bude vyhrať a rozhodnúť o osude svahoch súperovu hlavu pred vami! Hlavné eliminovať tie bytosti, ktoré bojujú na strane súpera a potom, ako sa hovorí, v klobúku!

Ak sa chcete dostať to najlepšie a sú pripravení ísť kvôli mŕtvol, budete milovať hrať Goblin Keeper. Tu si budete môcť nehanebne presadzovať politiku dobytie, bez povinnosti niekto zdieľa maškrty! Poďme zase všetky svoje zložité plány!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more