Záložky

Goalunited

Alternatívne názvy: Goalunited

G oalunited on-line - medzinárodný multiplayer hra v žánri futbalového simulátora.

Prihlásený hra goalunited prehliadač, ktorý má hrať, nemusíte inštalovať ďalší softvér na vašom počítači. Ona tiež nie je predložila úplnú sadu počítačových špecifických požiadaviek prehrávača, musíte mať:

· Každý internetový prehliadač posledná aktualizácia

· Flash Player 10

Pripojte sa do hry goalunited rýchla a skladá sa z niekoľkých krokov. Najprv musíte vyplniť jednoduchý formulár:

· Lead užívateľské meno - pod týmto názvom bude známy v hre, pretože hra je medzinárodná, je najlepšie prísť s na meno anglického jazyka, cyrilika, nebudete ani môcť vstúpiť;

· Zvoľte heslo

· Uveďte e-mailovú adresu,

· Ak chcete prijať užívateľskú dohodu.

Druhý krok - je to list, ktorý vám na vašej registrovaných e-mailové konto, v liste obdržíte ďalšie inštrukcie a odkaz na hru. Zaregistrujte goalunited dokončená a môžete začať trénovať svoj tím.

Goalunited populárne online hra na svete - to je hrané viac ako dva milióny ľudí. Hra má rozhranie v 15 jazykoch, takže ak sa rozhodnete hrať goalunited, budete mať príležitosť bojovať s futbalovými manažérmi v mnohých krajinách.

V tejto hre budete - futbalový manažér, a vašou úlohou je, aby svoj tím na vrchol turnajového vedenia. Hra má svoj vlastný špeciálny hracej doby. Takže, v reálnom živote sa koná v roku, a v hre - štyri, respektíve, bude hostiť štyri futbalovú sezónu a vaši hráči budú starnúť, aj na štyri roky.

Keď začnete hrať hru goalunited on-line, budete mať velenie. Každý futbalový manažér je daná špeciálny tím, takže počiatočné úlohou je rozpoznať silné a slabé stránky svojho tímu. K tomu budete mať tréningové obdobie, počas ktorého budete zoznámení so všetkými nuansy hry a usilovne vykonávanie školení úloh, môžete získať odmeny. Starostlivo si prečítajte informácie na každého hráča, pretože niektoré z nich majú zvláštne nadanie, ktoré vám pomôžu vyhrať zápasy!

Goalunited on-line hra nie je ako obvyklý futbal, kde si môžete kúpiť iba hráčov a zápasoch hrať donekonečna. Nie, je to hra s prvkami stratégie. Budete potrebovať:

· Pick up svojich hráčov

· , Ale tiež prijímať zamestnancov, čítanie svoj životopis, [_3_ ]

· Ak chcete vybrať svoj vlastný tréningový režim, pretože hráči budú unavení na spanie pole a neboli vyškolení nezobrazí všetko, čo dokáže.

Nezabudnite vytvoriť niekoľko typov usporiadanie hráčov na ihrisku - ako štandard, účinná proti všetkým súperovi a jednotlivcov, s ohľadom na vlastnosti a schopnosti každého hráča.

Tiež, keď budete hrať goalunited, potom sa budete chcieť pozrieť na sponzorov pre svoj tím, podpísanie zmluvy s nimi a bojovať so súpermi a to nielen na poli za loptou, ale pre peniaze a patrónov. Musíte tiež vytvoriť svoj vlastný štadión, pretože to, čo je, tým viac fanúšikovia môžu zúčastniť hry. Nezabudnite tiež na parkovanie!

Zahrajte si hru on-line goalunited budete, spočívajúce v jednej z líg. Ak zostane najvyššie z poradia, bude v nasledujúcej sezóne trvať jednu úroveň vyššie v lige, inak - Pobyt pre nižšie divízie. Môžete tiež budú mať príležitosť zúčastniť sa žrebovania League Cup.

Hra má dva módy hry - zadarmo a prémie. V režime prémie, budete mať oveľa väčšiu flexibilitu ako rozvíjať svoj tím a dostať všetky štatistiky.

G oalunited on-line registrácia vám poskytne jedinečnú príležitosť ukázať svetu svoju schopnosťou futbalový manažér.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more