Záložky

Galaxy Online 2

Alternatívne názvy: Galaxy Online 2

Galaxy Online - fascinujúci príbeh o budúcnosti, a to ako na globálny priestor vypukla vojna medzi galaxiami. Máte skvelú príležitosť začať hrať Galaxy prihlásený ΙΙ a prispieť k tejto vesmírnej ságy. Staňte sa postava vo Veľkom bitkách stratégie a pokročilého klienta požehnaj tento mocný vládca. Vyberte si z 5000 druhov vozidiel a Organizujte si svoj vlastný twist na planéte. Ríše vytvorené vami budú môcť zapojiť do bojov a víťazstvo chladné nový priestor.

Tak, že si môžete zahrať hru Galaxy on ΙΙ, počítač musí spĺňať určité parametre:

• Operačný systém Windows 98SE, ME, 2000, XP

• Procesor Pentium 3 800MHz

• Video GeForce 32MB

• Video RAM GeForce 32 MB pevný disk a 1GB

• Internet DSL / Cable

Uistite sa, že je všetko v poriadku, môžete bezpečne pustiť do dobrodružstva. To vám pomôže, aby zápis do hry Galaxy on ΙΙ. Ak chcete načítať hru, vyplňte prosím nasledujúce polia v registračnom formulári:

1. užívateľské meno

2. heslo

3. E-mailová adresa

4. Buzz Code

Potom kliknite na tlačidlo "Ďalšie», samozrejme, ak ste starší ako 13 rokov. Galaxy prihlásený ΙΙ registrácia vám dáva právo vstúpiť do hry v každom okamihu. Môžete to urobiť, a skrze Facebook, Google alebo e-mailom.

Štát plnohodnotným pánom planéty, vezmite si požadovaný 50 dolárov ponúkol Galaxy Online 2 nováčikov a zapojiť sa predovšetkým v stavebníctve. Construct všetky potrebné budovy sa cítiť ako doma. Rozvoj ich držanie v priebehu času budete mať istotu, že vám poskytne montážne odmietnutie pokožku súpera. Buďte v strehu, kozmické rozlohy ply pirátske lode, ktoré sú vždy pripravení zasiahnuť zraniteľné miesto. Nezabudnite sa pozrieť na správy z bitiek. Potrestať tých, ktorí sa snažili, aby ti ublížil. Usporiadať protiútok. Ak sa vám nepáči vyhliadky na celkové zničenie, urobiť všetko pre to, aby sa zabránilo problémy. Len na seba záleží, bude prosperovať svoje impérium alebo sa stanú driftovat hviezdny prach.

Nemožno Galaxy prihlásený ΙΙ hrať bez spotreby zdrojov. Naučte sa používať rezervovať veľkorysý planétu. Pravidelne uvoľní priestor v skladoch (vyplní automaticky), takže nie sú preplnené. Nebuďte leniví zistiť miesto jeho priateľov, pretože tam si môžete vyzdvihnúť veľa cenné. Budete potrebovať viac zlata, ktorý môžete získať tým, že zdaní svojich občanov. Nech každý váš deň naplniť pokladňu.

Nie je stranou jeho priateľov. Pamätajte si, že existujú kritické momenty, bez pomoci kódom jednoducho nemôže robiť. Takže nebuďte leniví, aby svojich kolegov drobné služby, ako je pomoc pri opravách kozmickú stanicu alebo účasť na ich výstavbu.

Niet pochýb o tom, že podstatou hry je nepriateľstvo. Avšak, hra Galaxy on ΙΙ pre vás pripravil celý rad povolania. Mnoho miest pod rôznymi menami očakávať

• Need for Speed ​​

• Space úrodu

• Neklikajte zobák

• Pomocná ruka

• Skladovacia

• Nezabudnuteľná noc

• Dary

Ak ste výkonný hráč, ktorý ju navštívi každý deň planétu, môžete zažiť možnosť obrátiť koleso šťastia. Môžete to urobiť každý deň po 01:00.

Galaxy 2 hra sa môže pochváliť veľký počet registrovaných užívateľov. Hra je asi 7 miliónov hráčov, medzi ktorými nájdete aj verných spoločníkov, a dôstojnými súpermi. Pripojte sa k on-line komunite práve teraz, sa svoje právoplatné miesto v radoch vesmírnych bojovníkov. Verte, že nebudete musieť byť sklamaný! Mať dobrý rokov!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more