Záložky

Wrath of the Gods

Alternatívne názvy: Gnev Bogov

Wrath of the Gods on-line - je multiplayer role-playing hra, ktorá kombinuje fantasy a cyberpunk štýly, od prvých minút, ponoríte ak sa do neznámeho reality hier. Cestovanie cez herných svetov, budete sa tvárou v tvár s rôznymi súpermi a poraziť všetky.

Ak chcete urobiť krok do neznáma, musíte sa zaregistrovať do hry. Ale najprv poďme riešiť požiadavky na systém. Online hra Wrath of the Gods nekladie zvláštne požiadavky na počítačový hráč.

Budete potrebovať:

• počítač s operačným systémom Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• Procesor musí byť Intel Pentium III 1 GHz alebo lepšie

• 512 MB pamäte RAM

• 64 MB grafická karta

• Adobe Flash Player verzie 9 alebo. 0

Okrem toho budete potrebovať internetový prehliadač a pripojenie k internetu.

Ak je váš počítač spĺňa systémové požiadavky, tlačil hru, musíte sa zaregistrovať len.

Pripojte sa do hry Wrath of the Gods nemusí byť potrebné, ak sa chcete dostať do hry pomocou svojho účtu na stránkach sociálnych sietí, ako sú:

• Spolužiaci

• Vkonktakte

• Mail. ru

• Facebook

Ak nechcete prepojiť svoj účet v sieti s hrou, môžete sa len zaregistrovať a registrácia Wrath of the Gods nebude trvať dlho, a tiež sa zdajú byť veľmi zaujímavé.

Musíte zadať názov znaku, zadajte podlahy, a potom vyberte jeho vzhľad. Farba na vlasy, oči, vlasy, fúzy a iné vonkajšie znaky vybraného charakteru závisí len na vás. Ak z nejakého dôvodu nechcete urobiť, môžete zveriť výber exteriéru počítača. Záverečná fáza Wrath of the Gods on-line registrácia - Úvod e-mailovú adresu, heslo a kód z obrázku. Kliknite na tlačidlo "Dokončiť" a už ste v hre.

Wrath of Gods on-line hry sa vrhá do sveta, skôr rozdelená do troch častí:

• World of Stone

• Svet Iron

• World Sun

Avšak, ľudia v týchto svetoch zabudli na svojich bohov, a rozhodli sa zničiť ľudstvo. Ale Boh nezanechal spoločnosti Corus ľudí v bezvýchodiskovej situácii, a robil všetko možné, aby sa ľudia mohli bojovať za rovnakých podmienok proti bohom.

Wrath of Gods on-line hry - unikátny vesmír, ktorý sa skladá z niekoľkých úplne odlišný od ostatných svetov s úžasnými farebnými krajiny. Počas bitky môžete použiť jednu z tisíce zbraní a vybavenia, často unikátne a vytvorené len pre seba. Vhodne zvolená munície môže zvýšiť svoju silu mnohokrát!

V hre sú tri varianty magického umenia:

• zničenie, inak - červená cesta rozvoja

Hráči, ktorí si túto špecializáciu sú bojovníci s najväčšou silou vplyvu a rozsahu škody.

• znalosť - modrá trieda

Táto trieda je záhadou, a po celú dobu hľadáte najlepšie vyváženie a distribučných zručností.

• Harmony - Zelená učebňa

Niektoré z týchto najlepších lekárov majú aj hromadné liečivé účinky. To zvyčajne pacient a dobrosrdečný znaky

Charakter, zatiaľ čo, ako budete hrať hry on-line Wrath of the Gods, je jedným z dôležitých parametrov - povesť.

Získať povesť môže byť počas špeciálnych reputácia questy.

Povesť dáva silu svojho ducha, na ktorom závisí na kritický úder silu v boji.

Keď hráte hru Wrath of the Gods on-line, potom by ste očakávať, že animované súboje s kvalitným zobrazením činností každého z uchádzačov. Môžete tiež spojiť s priateľmi spoločne bojovať proti vysokej úrovni, monštrá.

Keď začnete hrať hru on-line Wrath of the Gods, môžete získať prvé skúsenosti v boji môže byť v rade, nájom za zvláštne, že tréner - Corus sluhu. Potom môžete prejsť na vykonanie rôznych questov - špeciálne úlohy, pre ktoré výkon postava získava skúsenosti, peniaze a trofeje. Rysom hry je, že každá úloha je jedinečný, a to len na vašej osobnej voľby rozhodnutie závisí odmeňovania. V prípade hľadania hláskoval niekoľko rôznych zakončení, rovnako ako vo všeobecnom sprisahania hry, ktorá je nelineárna a závisí úplne na akcie hráčov.

Ak chcete vstúpiť do klanu, hrať Wrath of the Gods je väčšia zábava. Aréna sa môže zúčastniť bitky klanov a ich víťazstvo a zvýšiť hodnotenie klan. Okrem toho, klan spolu chodia loviť špeciálne príšery, ktoré prinášajú drahé trofeje.

Rozhodol sa, že hrať v hnevu bohov, budete tráviť čas zábavu v farebné a jedinečné svete.

Prihlásený hra Gnev Bogov zaujímavé a dostupné pre každého!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more