Záložky

Glory Wars

Alternatívne názvy: Glory Wars

Glory Wars online - bezplatná multiplayerová on-line browser-based hra, vyrobený v žánri turn-based stratégie, ktorá príjemne potešený nielen dobrý príbeh a zaujímavé komplikácie a príjemné užívateľské rozhranie a grafiky. Ale podmanivej online hra Glory Wars ešte, že IT vývojári venovať osobitná pozornosť mechaniky boja je boj.

Zápis do Glory Wars hra nebude trvať dlho a nie je príliš zložitý a mätúce proces. Všetko, čo je potrebné urobiť - uveďte pri registrácii názvu hru postavy, heslo pre zabezpečený prístup k vášmu účtu a e-mailovú adresu. Po nejakej dobe na Váš e-mail bude zaslaná s informáciou, že registrácia Glory Wars je u konca a vy môžete bezpečne začať hrať hry on-line Glory Wars.

Nebojte sa o tom, či hra Glory Wars na vašom počítači správne fungovať, pretože to nie je náročné špecifikácie PC. Všetko, čo potrebujete - pripojenie k World Wide Web a nainštalovaný prehliadači. Ak všetko máte, potom môžete bez obáv začať hrať hry on-line Glory Wars.

Veľmi príjemné na pohľad v hre sú krásne a dobre navrhnuté flash animácie, vďaka tomu sa na obrazovke vždy vyjde šťavnaté a farebné. Vývojári dať veľa úsilia do vytvorenia obrovské množstvo in-game predmety, rovnako ako špecializované zručnosti pre postavy, a arzenál vybavenie, rovnako ako celý rad zručností, neustále pridávať a aktualizovať. Glory Wars online hra, v ktorej sa bitky vyrobené v najlepších tradíciách séria hry "Heroes of Might and Magic."

Bojový systém, v hre je realizovaný krok za krokom. Na konci každého kola, budete musieť počkať až do súperovho kola. Zaujímavosťou hry je, že okrem plný úväzok bitky, tam sú tiež vo veľkom meradle boj, ktorý zahŕňal desiatky hráčov. Ale v týchto bitkách hráč takmer nič, záleží na samotnom systéme robí pohyby, v závislosti na skúmaných zručností a vybavenie herného charakteru.

Hra je dej sa točí okolo totálny chaos, ktorý vyplynul z hnevu bohov, ochrancov kúzelného sveta hry. Problém nikdy nepríde sám a na popol, sú dôsledkom katastrofy, a potom sa začali objavovať bizarné strašidelné príšery a potom porušil nameranú a harmonické existenciu obyvateľov kúzelného sveta. Ale kmeň lovcov, dominujúci starovekej mágie Magic Kingdom, rozhodol sa brániť neúprosný rozšírenie monštier. Toto dalo svah do výšky hrozné a krvavé vojny, ktorý nútil všetky obyvatelia sa trasú herný svet.

Vašou úlohou je obnoviť rovnováhu síl v hernom vesmíre. Okrem toho, budete potrebovať vyššie a vyššie, pohybovať sa na spoločenskom rebríčku.

Na začiatku hry dostanete možnosť vybrať si jednu z troch povolaní herné chránenca - bojovník, lovec alebo tajomného kúzelníka. Potom sa môžete bezpečne pokračovať obnoviť spravodlivosť v kráľovstve.

Zaregistrujte sa a dokázať, že ste hodní, aby sa stal skutočným hrdinom vo svete hrať Glory Wars, ktoré spravujú práva, bude pre vás to pravé!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more