Záložky

Gladius Bellum

Alternatívne názvy: Gladius Bellum

Game Gladius Bellum - je on-line hra browser o krutom boji.

V Gladius Bellum on-line rímsky cisár Augustus smútil nad stratou jedného zo svojich légií po bitke. Akcia sa vyvíja v Európe v prvom storočí po Kristovi. Budete bojovať na strane rímskeho impéria alebo germánskych kmeňov.

Budete musieť stavať osady, budovať armádu a brániť svoje kráľovstvo proti svojim nepriateľom.

Play Gladius Bellum Budete nielen proti Rimanom, alebo Nemci. Z východu prichádza ďalšie nebezpečenstvo. Huni vtrhli do krajiny a chcú, aby sa ubezpečil, že spôsobujú strach a skazu. Zničte nepriateľov a zaistiť si miesto na slnku.

Rovnako ako v iných počítačových hrách Gladius Bellum registrácii. Pre registráciu v hre, budete musieť zadať nasledujúce údaje:

1. Vyberte z možností servera, na ktorom chcete hrať hru Gladius Bellum.

2. Vytvorte si vlastné heslo do hry a jeho neprezrádzajte nikomu.

3. Pre potvrdenie svojho hesla, musíte ho zadať znova v ďalšom umiestnení bunky.

4. Napíšte svoju e-mailovú adresu.

. 5. Vyberte si deň, mesiac a rok svojho narodenia.

6. Potom kliknite na « registrieren » .

7. Ak súhlasíte, čo bude získať informácie o hre Gladius Bellum a súhlasíte so všetkými jej podmienkami a doložkami, dať značku do príslušných buniek.

V Gladius Bellum začnete hrať v starovekom svete, a bude budovať svoje vlastné riešenia. Budete rozvíjať svoje impérium z malej dediny do komplexnej stratégie v mocnú ríšu. S producentmi komodít a budov budete starať o prostriedky, ktoré sú nevyhnutné pre rozvoj svojej ríše.

V dávnych dobách, budete musieť zvládnuť celý rad úloh, ktoré sú k dispozícii. Po prvé, budete mať možnosť vybrať si stranu germánskych kmeňov, alebo budete vždy bojovať za rímskej ríše. Budovaní silnej a pôsobivé ríše pridáte veľa bodov a skúseností.

So správnymi taktiky budete bojovať proti nepriateľským osadám. Ale, samozrejme, patrí tvoje kráľovstvo sa stáva terčom pre všetky Hunov, to všetko zabalené do strachu a hrôzy.

Ochrana strategická hra, vytváranie Gladius Bellum - jeho ríši. A chrániť pred nepriateľskými útokmi.

Vydajte sa na pátranie po kráľ Hunov a stať sa najmocnejším vládcom strategických hier Gladius Bellum online.

Prijmite výzvu a ponoriť sa do starovekého sveta!

Pozrite sa na tomto veľkom svete Nemecka a silné mocnej Rímskej ríše. Pocit, že kočovné kmene, ako Huni nie sú slabí ľudia a môžu šliapať aj veľké a mocné štáty.

Spojte sa s vaším prehrávačom v tomto neuveriteľnom svete, ktorý je plný bitiek, bojovník, vzrušujúcich okamihov. Nechajte histórii otvoriť novú stranu, keď viete, znaky rôznych národov.

Veľa šťastia v tejto úžasnej hre. Nechajte si nič stať prekážkou v ceste.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more