Záložky

Gladiatus

Alternatívne názvy: Gladiatus

Gladiatus on-line - je multiplayer online browser hra, v ktorej nájdete veľa nebezpečenstva a záhad. Je to - Veľká rímska Ríše, a ak máte pocit, Gladiator, zatiaľ čo on-line hra Gladiatus vám veľa zábavy!

On-line hra Gladiatus zvyčajne zadarmo, ale ak chcete, môžete si kúpiť prémiový účet, takže môžete výrazne znížiť čas a všetky druhy expedícií uľahčiť život svojho hrdinu. Hra je k dispozícii v ľubovoľnom prehliadači!

Ak chcete vstúpiť do hry musíte zaregistrovať Gladiatus: Na hlavnej stránke v príslušných odboroch si vybrať herný server (y), zadajte svoje meno, e-mail, heslo a prijímam zmluvu pravidlá hry. Kliknite na "Registrácia" a na túto hru Gladiatus Registrácia koncoch a idete na novú stránku, kde musíte vybrať pohlavie vášho hrdinu. Ďalej sa odporúča vybaviť svojho hrdinu, potom sa vaša postava môže ísť na expedíciu (tu musíte spustiť niekoľko úloh, za ktoré sa dostanete na skúsenosti, peniaze a niektoré z vecí, ktoré robia vaša postava bude môcť zúčastniť bojov). Vykonávanie rôznych úloh v budúcnosti, bude váš hrdina bude mať možnosť získať odmenu, okrem skúseností a peňazí, unikátnych zbraní, predmetov a brnenia, ktoré nemožno kúpiť na trhu.

Gladiatus on-line hra nie je zlá, arzenál zbraní: Dýky, meče, palice, oštepy, kladivá, sekery ... rovnako ako arzenál zbroj Kožená zbroj, štíty, handry, prilby, rukavice, sandále. Alchymista ... A môžete kúpiť celú radu liekov, práškov a mágia mince ...

Účasť v bitke, bude vaša postava zlepšila o 2 základných myseľ hernými parametrami - skúsenosti a zručnosti.

Základné zručnosti (charakteristika): Životy, skúsenosti, sila, zručnosť, Agility, Stamina, Intellect a charizma. Každá zručnosť dáva vaša postava určité bonusy v bitke.

Zvýšenie skúsenosti, bude vaša postava presunúť na vyššiu úroveň, a zároveň zlepšiť ich možnosti, a zvyšovanie ich postavenie v hernom svete. Po dosiahnutí piatej úrovne, bude môcť vytvoriť svoj cech a vziať v jej skupine spolupracovníkov. A v budúcnosti, spolu s nimi postúpiť do nekonečnej vrchole hierarchie ...

Prihlásený hra Gladiatus má mnoho rôznych miest, ktoré sú umiestnené v troch krajinách: Taliansko, Nemecko a Afrika. Niektoré lokality majú dungeon obývané šéfov. Celkom v súčasnej dobe 23 miest v hre (v každom mieste žijú rôzne davy, ktoré budú spĺňať svojho hrdinu).

V každej krajine je pustovník, ktorý vykonáva nasledujúce funkcie: Zmeniť nick Presťahovanie sa do inej krajiny a zmeniť ich sex.

Zahrajte si hru on-line môžete Gladiatus má zvláštne povolanie, ktoré môže trvať nejakú dobu (od 1 hodiny do 24 hodín). Za vykonanú prácu, bude váš hrdina získať peniaze a odmeniť (jedlo). Voľba povolania ako: Asistent ženích, Farmer, Butcher, Baker a Fisher. A v prípade, že úplatok vo 3 Rubin jeden z senátorov, je možné získať prácu alebo senátora Goldsmith. Rubíny môžete kúpiť "skutočný" a použiť ich vymeniť za správne veci ...

Hrať online hru Gladiatus budete účasť v bitke o zlato (to je hra, meny, ktoré si môžete kúpiť na jednoduché veci, rovnako ako odmena za školenie gladiátorské umenia, v telocvični). Arena môže spôsobiť váš hrdina bojovať iný podobný súpera.

Play Gladiatus môžete tým, že najme žoldnierov (hoci oni vyžadujú zbrane, takže budete musieť položiť na ne určitú sumu). Mercenaries vám pomôže v boji, v žalári a Arena.

Hra má aukciu, kde si môžete kúpiť veľmi cenné rarity. Ak chcete staviť!

V súčasnej dobe sa v hernom trhu, môžete predať alebo kúpiť rôzne veci.

V Gladiatus môže hrať, podpísanie zmluvy s pozemskou alebo božské sily.

Ak chcete spojiť svoje záujmy, úlohy a ciele s ostatnými hráčmi, pripojiť gildy, alebo si vytvoriť vlastnú tvorbu (ako už bolo povedané, je možné len s 5. úroveň).

Všeobecne možno povedať, že hra je pomerne rozsiahly a vzrušujúce, tam je ešte veľa zaujímavých vecí, ktoré budete vidieť! Gladiatus Registrácia otvorí si cestu v tejto nebezpečné dobrodružstvo!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more