Záložky

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Alternatívne názvy: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Game Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands: skutočná vojna.

Kak tvrdí, vývojár Ubisoft Paríž, hra Ghost Recon Wildlands bude prvým produktom armády v obrovskom otvorenom svete. Dátum jej zverejnenia je stále neznámy, ale niektoré informácie boli prezentované na festivale E3. Takže táto akcia s Ghost Reconom Toma Clancyho: Wildlands stiahnuť pre platformy:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki môžu byť zoskupené do štyroch a plniť poslanie, každý tím rozvíja proces vo svojom vlastnom smere a koordinuje kroky hlasovej komunikácie.

V hot spot.

Geymerov čakanie pristátie v Bolívii, a jeden sa dostane do cieľa rôznymi spôsobmi: autom, motocyklom, vrtuľníkom a dokonca aj skákanie s padákom. Bolívia sa v tomto príbehu stala hlavnou základňou obchodníkov s drogami a kartelu s drogami, ktorý vedie celý Santa Blanca. To viedlo k katastrofálnym výsledkom regiónu kontrolovaného podsvetím a vláda stále ťažšie udržala kontrolu. USA v panike, pretože drogy sú roztrúsené po celom svete a stávajú sa vážnou hrozbou. S cieľom odstrániť základňu mafie a obnoviť poriadok v Bolívii poslal elitnú jednotku "Duchovia".

Gruboy moc napraviť situáciu nebude fungovať. Potrebujeme premyslený plán a schopnosť prispôsobiť činnosť situácii. Sú to títo chlapci v jednotke, ktorých cieľom je urobiť chaos a zmätok v radoch zločineckého syndikátu a potom ho trvalo vypnúť. Hrdinovia sa musia stretnúť s nebezpečným, vážnym nepriateľom, ktorý sa nezastavil pred prekážkami, ktoré sa objavili, a nie veľmi úzkostlivý pri výbere trestov, odhaľujúcich nepriateľských agentov. Zriaďovacia jednotka dodala komplex, ale má za sebou skúsenosti a podporu vlády.

Geympley a funkcie hry.

Ozhidaya moment stiahnuť Ghost Recon Wildlands, hráči sledovať novinky a čo sa objaví z oficiálnych zdrojov, nemôže, ale radovať sa. Hra obsahuje 9 rôznych oblastí s rôznymi podmienkami: hory, rieky, púšte a ďalšie. Pridáva realistickú zmenu dňa a počasie je premenlivé, a môže byť použitý počas misie, ak je deň ľahšie sledovať a sledovať noc sa stáva ideálnym útočiskom. Aj hrdinovia zbraní, a tiež, je schopný prekonať ťažké časti lepkavého bahna na radenie piesku. Ako sa udalosti vyvíjajú v modernom svete, základom skutočného arzenálu armády, aj keď existujú prvky, ako sú droni. Títo mechanickí pomocníci sú vyznačenými cieľmi a nepriateľmi, ako aj účinným útokom.

V misie Ghost Recon Wildlands pre hráčov PC si zvolí spôsob vykonávania misií: priblížiť sa k nepriateľovi bez povšimnutia alebo využiť prostriedky na útoky na dlhé vzdialenosti a krátke vzdialenosti. Môžete napredovať, počítať s efektom prekvapenia a vykonávať predbežné vyšetrovanie a zbierať viac údajov, a potom vykonať úlohu, ktorú môžete ísť preskúmať svet a chytiť pár základne.

V Tom Clancy's Ghost Recon Wild Lands dokáže komunikovať s NPC (povstalcami, politikmi a obyčajnými občanmi), budovať s nimi priateľské vzťahy alebo posielať do pozície nepriateľov. Zaobchádzajte s ňou nevyhnutne, aby ste mohli vážne ovplyvniť vaše plány do budúcnosti. Získanie bodov hráča môžete zlepšiť svojho hrdinu, a môžete si vziať z padlých nepriateľov ich zbraní a užitočných vecí.

Podvodya hore, opäť prejsť funkcie hry:

  • Bolshoy vonkajšie mir
  • Komandnaya hra 4 h
  • Vozmozhnost konať jeden na treťom počítači naparnikami
  • Polnaya sloboda deystviy
  • Alternativnye scenár sobytiy
  • Postoyannoe zlepšenie navykov
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more