Záložky

Nemecký Truck Simulator

Alternatívne názvy: Nemecký Truck Simulator

Hra nemeckej Truck Simulator je unikátna počítačová hra svojho druhu, pretože sa zameriava na tvrdej práci truckerov. Táto hra je navrhnutá v žánri simulátore.

Prihlásený hra Nemecký Truck Simulator, môžete si stiahnuť oficiálne internetové stránky hernej, alebo si objednať digitálnu verziu hry (na disku).

Stiahnuť hru nemeckej Truck Simulator, môžete torrent súbor, ak na týchto webových stránkach pochádzajú touto funkciou. Na oficiálnych stránkach hry tiež stiahnuť nemeckej Truck Simulator zadarmo nemožné. Jej potreba pre-order a kúpiť.

Predtým, než začnete hrať na nemeckej Truck Simulator, či váš počítač spĺňa systémové požiadavky pre hru na:

1) 2.4 GHz - procesor.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

V počítačovej hre nemeckej Truck Simulator budete hrať, počnúc bežnými vodiči kamiónov kariéru. Ak chcete kúpiť vlastné vozidlo si potrebujú zarobiť peniaze. Ale to nie je koniec svojho cieľa, budete musieť získať viac a viac nákladných automobilov, rozširuje ich držanie.

Potom budete musieť najať vodiča a kúpiť garáže pre osobné automobily. Budete kupovať po celom Nemecku. To musíte vytvoriť svoj jedinečný logické ríši.

Pre uľahčenie nákupu, bude vaša pozornosť venovaná presné mapy Nemecka a jej osemnástich najväčších miest.

Hra nemeckej Truck Simulator súčasnej dobe vyvinutý režim kariéry a lepší ekonomický systém.

Musíte byť v hre nemeckej Truck Simulator nielen rozšíriť svoju flotilu, ale pozor na neho. Aktualizovať svoje vozidlá na maximálnej úrovni, že prinesie väčšie príjmy.

Aby si môžete zahrať v ruštine, budete musieť hrať ďalšie nemeckej Track Simulator k stiahnutiu trhliny, a potom ju nainštalovať.

Tak to vyvíja svoju jedinečnú ekonomickú stratégiu, ktorá vám prinesie zisk. Najať tých najlepších zamestnancov a kúpiť iba kvalitné kamióny, a to napriek skutočnosti, že môžu byť lepšie. Rozšíriť svoje podiely nákupom pobočiek v rôznych častiach Nemecka.

Vaša práca bude cestovať len medzi mestami v Nemecku. Zaťaženie, množstvo a okres sa rozhodnete poslať sami.

Tie by mali nutne sledovať stav ich dopravy, dávajte pozor na množstvo paliva v automobiloch.

Hra nemeckej Track Simulator nerozšírila po celom svete, a len niekoľko málo krajín: Nemecko, Rakúsko, Rusko, Veľká Británia, Poľsko, Španielsko, Maďarsko, Česká republika, Slovensko, Francúzsko a Škandinávia.

Objav všetky podmienky profesie trucker s hrou nemeckej Truck Simulator. Hodnotiť tento neobvyklý simulátor, je to funkcia a výhody.

Staňte skutočný vodič kamiónu, ktorý mal silu riadiť ich ríši: zapojiť sa do distribúcie dopravy, nákupných garáží a nákladných automobilov, ako aj výber zamestnancov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more