Záložky

Generáli vojny

Alternatívne názvy: Vojnoví generáli

Generals of War - prvá svetová vojna sa považuje za jednu z najväčších udalostí, ku ktorej došlo v dvadsiatom storočí. Určite aspoň raz v živote ste mali túžbu zistiť, čo sa deje na otvorených miestach bojových polí v skutočnosti. Možno ste dokonca mali nejaké nápady, ktoré by mohli zmeniť výsledok vojny. Projekt Generals of War online vám umožní v priebehu prvej svetovej vojny vyskúšať si v oblode generálneho veliteľa. Budete mať možnosť robiť to, čo chcete. Stanete sa slávnym veliteľom alebo sa stratíte niekde na stránkach histórie - záleží na vás!

Registrácia v hre

GOW je projekt prehliadača, takže nemusíte mať problém so sťahovaním a inštaláciou ďalších súborov. Jediná vec, ktorú musíte začať hrať v registrácii generálov vojny. V projekte je zjednodušená na maximum - registračný formulár je priamo na hlavnej stránke a je plne preložený do ruštiny.

 1. V prvom riadku zadajte prihlasovacie meno.
 2. Na nasledujúci riadok vyplňte svoju e-mailovú adresu.
 3. Po dokončení myslite heslo.

Games Generals Of War vám umožní ďalej zjednodušiť registráciu a vstúpiť do projektu pomocou účtov v sociálnych sieťach:

 • Vkontakte;
 • Facebook;
 • Google +.

A pre tých, ktorí už majú pohľad. ru sa obávať a nemusí sa môcť prihlásiť do generálov vojny on-line, jednoducho pomocou predtým zaregistrovaných údajov.

herných funkcií

Vyskúšanie v hádke nemusíte - hra sa s vami stretne s priateľským tréningovým kurzom. Rovnako ako vo väčšine projektov tohto žánru, musíte preskúmať územie, rozvíjať a bojovať samozrejme.

Game Wars vojny pripravili pre vás veľa zaujímavých úloh, takže sa nebudete nudiť. Misie sa vyberajú takým spôsobom, že hra sa vyvíja vyváženým spôsobom. Môžete študovať nové úlohy na špeciálnom paneli na pravej strane obrazovky. Najprv musíte vytvoriť vlastnú vojenskú základňu. Tu si v budúcnosti najmete vojenského personálu a tu sa bude konať vzdelávanie a školenie. Hodnotenie hráča sa uskutočňuje podľa hlavných parametrov. Takže bude potrebné hrať hru Generals of War, pozorne sledovať tieto položky príjmov a odpadu:

 • army;
 • budov;
 • špionážnych jednotiek,
 • rafinérie;
 • zamestnancov,
 • 10 000 vojenských rastlín.

Aby vaša armáda mohla adekvátne bojovať, musíte ju poskytnúť dostatočne. Vaše oddelenia nielen potrebujú kŕmenie a oblečenie, stačí vybaviť jednotky s najlepšími zbraňami a všetkými potrebnými strelivinami. Na kontrolu situácie s monitorom dodávky hlavných herných zdrojov:

 • neft;
 • benzín,
 • palivo;
 • munície.

Nezabúdajte, že v prípade potreby môžete spolupracovať so svojimi susedmi na hernej mape. Z času na čas budú musieť s nimi bojovať - ​​to všetko závisí od vašej schopnosti rokovať.

ohraničná mena

Generálov vojny

V sa dá hrať bez investícií, ale bude to dosť ťažké robiť bez virtuálnej meny. Základné menové jednotky sú nasledovné:

 1. Bežné peniaze je možné získať pomocou tovární, tovární a domov.
 2. Pretože zlato, moje.
 3. Drahé diamanty sú kúpené od obchodníkov.

Väčšina zdrojov možno získať vyplnením úloh. Ale nezabudnite, že prerušenie úlohy, nemôžete dostať odmenu v plnej výške. Okrem bonusov môžete získať ocenenia a ratingové body - všetko, čo potrebujete, aby ste sa stali skvelým veliteľom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more