Záložky

Gatling Gears

Alternatívne názvy: Gatling Gears

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Miesto na disku: 2 GB

Gatling Gears - arkádová strieľačka, ktorá sa odohráva v svete vytvorenom všetkými kanonik štýle steampunk. Táto akcia je úplne uzavretá v hazardnú hru, vládol v čase, keď reakcia, presnosť prehrávače a kalibru vašej zbrane. Gatling Gears Hra rozpráva príbeh o tom, ako skromné ​​ako obrovská ríša sa chce dostať svoje ruky na všetky svetové bohaté zdroje s využitím akýchkoľvek prostriedkov a metód, nie pohŕdať zabiť každého, kto sa odváži ukázať odpor. Ale vo vesmíre Gitling Gears nemožné bez hrdinstvo a bol tam jeden človek, ktorý sa rozhodol napadnúť krvilačné ríši. U kormidla jeho boj pešej robota hrdinu menom Max Brawley neodváži zastaviť postup útočníkov.

Herné

Gatling Gears, ktoré budú musieť hrať rýchlo a presne, sa skladá z niekoľkých vrstiev a každá z nich budete musieť počítať s obrovskou hromadu nepriateľov. Každá z piatich kapitol misií Gatling Gears je len hemží nepriateľmi a musí byť zničený, aby človek, inak nebudete môcť odovzdať. Budeme sa pýtať šírenie kasárne, zvrhnúť vodná veža, alebo vyhodiť do povetria pristávaciu plochu, ale vždy budeme pýtať na niečo rozbiť, vyhodiť do povetria alebo zničí. Gatling Gears hra sa líšia veľkú škálu účely, potom sa budeme stretávať aj granátomety a ťažkých bombardérov, a vlaky, z ktorých všetky bude doplnený o mínových poliach, bagre, hádzanie obrovské polená, a klasiky žánru - veľký, zaberá polovicu umiestnenie bossov na konci každého úrovní. Gatling Gears, hrať, že môžeme len obmedzené možnosti srsti - pulamety, bazuku, granát launcher a špeciálne zručnosti ako špeciálny tlakovou vlnou, ktorá ničí všetko okolo. Wave, veľmi mocná zbraň, a preto je k dispozícii len raz na služobnú cestu.

Zlepšenie

V každom z miest Gatling Gears rozptýlené zlaté tehly, ktoré stojí za to zbierať s maximálnou starostlivosťou. Zarobené peniaze, takže môžete stráviť v obchode, prístupné pred každou úrovňou. Položka v tomto obchode je zvýšenie výkonnosti vašich zbraní alebo srsti brnenie. Ale to nie je všetko, budú porazení súperi dať si zvláštne bonusy-matice, pre ktoré všetky rovnaké úložiska môžete kúpiť špeciálny zlepšenie a zdobenie pre kožušiny. Rovnako ako orechy môžete kúpiť ručné zviera na mleté ​​mäso pre vás v priebehu herných úrovní. Dynamický a plný pohonu hry je mód co-op hry, keď môžete hrať misiu sa bude konať v druhom prehrávači spoločnosti, v takom prípade hra bude nová postava - neter Max, ktorý je tiež virtuózne bude spracovávať jeho chôdza, boj proti robota. Všetky výhody hru dopĺňa takmer perfektný vizuálny výkon, kde bohatý a pestrý obraz je stabilný záblesky výbuchov a svištící okolo hlavného hrdinu škrupiny rôznych veľkostí a kalibrov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more