Záložky

Plynové žrútmi Extreme

Alternatívne názvy: Plynové žrútmi Extreme

Plynové žrútmi Extreme hra je moderný závodnej akcie. Plyn žrútmi Extreme - úplne nová hra, ktorá vás ohromí dynamický, násilný, agresívny a plný auto závodné zbraní.

Herný plynom žrútmi Extreme si môžete stiahnuť na oficiálnych stránkach hry. Stiahnite si hru, ktorú potrebujete na vybudovanie hernej klient.

V hre hrať plynu žrútmi Extreme budete krutých pravidiel. Druhý titul Hra Gas žrútmi Extreme - to je závod o prežitie. Táto hra je krv varí v žilách.

Plyn žrútmi Extreme - nová odnož závodnej akcie na svete, vďaka divokých a krutých bojov.

Aby bolo možné komunikovať s ostatnými hráčmi v hre plynu žrútmi Extreme budete musieť zaregistrovať na fóre hry. To vám dá príležitosť nielen dozvedieť veľa užitočných informácií o hre, ale tiež nájsť nových priateľov.

Ak chcete spustiť hru Gas žrútmi Extreme PC, budete musieť najprv stiahnuť a potom nainštalovať herný klient. Herné vývojári sa odporúča pred zápasom vidieť na plyn žrútmi Extreme video. To vás zoznámi so všetkými hernými funkciami.

Pred stiahnutím hry klienta, skontrolujte, či parametre spĺňajú systémové požiadavky pre hru na:

1) Dual-Core 2. 0 GHz - procesora.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

Potom hrať hru plynom žrútmi Extreme spustenie na staré zničené auto. Postupne budete rozvíjať a robiť jeho cestu k novej zahraničné vozidlá, ktoré sa líšia v rýchlosti, výkonu a ďalších funkcií.

V hre plynom žrútmi Extreme budete zarábať peniaze prostredníctvom adrenalín pretekanie, rovnako ako špeciálne bojové arény.

Tu na vás čakajú stovky vozidiel, zbraní, power-ups, extrémnych tratí a upgradov. Vzhľadom k tomu, stretávacie hra sa otvorí nové módy, autá a trate.

Akonáhle získate pádny sumu, ktorú môžete vylepšiť vaše auto: zmeniť svoj vzhľad a nastavenie. Môžete tiež stráviť svoje zarobené peniaze na kariérnom postupe, zarábať slávy.

Herný Gas žrútmi Extreme má nasledujúce vlastnosti:

1) 12 hodín hrania.

2) kampaň pre jedného hráča.

3) sedem rôznych režimov majstrovstvá. Štyri tímy môžu súčasne zúčastniť.

4) Sedem miest, viac ako 500 kilometrov ciest, rovnako ako osem herných arén.

5) Odmeny, 12 diel a zisk.

6), Autá, ktoré si môžete prispôsobiť (zmena farby, samolepky, bicykle).

7) Inzeráty a jedinečnú pretekársku trať.

8) Hráme sa s robotmi.

9) predstavujú možnosť svojich možností auto sfarbenie.

10) Nezvyčajné a kvalitatívne účinky.

11) Podpora volant, joystick, klávesnica, atď

12) Sea of ​​humor.

Join the World extrémna plynom požierače Extreme. Zapojte sa do rôznych typov závodov: sponzorských, majstrovstvá. Zaujíma prvé miesto a stal sa najlepším hráčom v plyne požierače Extreme.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more