Záložky

Gargonia

Alternatívne názvy: Gargon

On-line hra Gargon - zadarmo a prehliadač-založené, príležitostná preplnený, takže celý herný proces je značne zjednodušená. Aby bolo možné začať svoj vývoj, nemusíte sťahovať a inštalovať čokoľvek. Všetko, čo je potrebné - ísť do vášho prehliadača a ísť krok Registrácia Gargonia.

Pripojte sa do hry Gargonia v prvej fáze ponúka budúce hráč okamžite určiť, ktorá strana dáva prednosť konfrontácii klasifikovať sami - na Gargonitam alebo Marines. A keď kliknete na logo tábora (alebo na odkaz s názvom pod ním), čo je menej ako počet registrovaných, budete mať bonus pre podporu rovnováhy. Potom, keď ste už začali Gargonia on-line, môžete vždy zmeniť tábor. Zadajte voľby, bude, ako obvykle, zadajte svoju e-mailovú adresu, pod ktorým meno, ktoré sa bude hrať a za akých heslo - vstúpiť do hry. Gargonia zaregistrovať tu jednoduché a štandardné.

Unikátna online hra Gargonia, ktorá ponúka kontinuitu hry cez "autonómie" akciou svojho charakteru. To znamená, že ak potrebujete, alebo odchod z hry, alebo vypnite počítač, vaša postava sa už zaoberá v záležitostiach zverených mu. Môžete poslať do práce, a potom sa vracia do hry, si položil na jej plat.

Herný Gargon má svoje menovej jednotky - niektoré žetóny, ktoré môžete získať prácu, porazil nepriateľa, alebo nájdením inteligenciu. Pre skutočné peniaze obohatiť žetóny nebude fungovať - ​​je to len in-game menu Gargonia. Hrať bez nich, však bude ťažké, pretože tieto peniaze umožňuje hráčovi kupovať rôzne veci k zlepšeniu domov, alebo ste alianciu za účelom zlepšenia výkonu.

Mimochodom, o vlastnostiach. Trvanlivosť je zodpovedný za znižovanie damage. Power - pre rázové sily pri útoku v bitke. Mobilita - za vyhnúť nepriateľské útoky. Potraviny - pre vitalitu. Inteligencia - pre kritické hity (tých, ktoré spôsobujú najväčšie škody) počas bitky. Glory - na pozíciu v rebríčku hráčov. Gargonia online hra vám zaručuje stály pokrok vďaka kontinuálnej výroby skúseností ovplyvniť herné úrovne.

Keď začnete hrať hry on-line Gargonia, zistíte, že môžete nielen vytvárať, ale tiež zlepšiť svoje domovy. Polievka:

• Dom - s každou novou úrovňou budovy pridáva navyše slot pre veci;

• Shield zlosť - je vhodné na útok na nepriateľa, pretože to zvyšuje silu;

• symbol zlosť - zvýšenie kapacity útoku;

• Hrudník - majte svoje žetóny je dostupnosť nepriateľa

• Tienenie cti - zvýši silu obrany;

• symbol cti - zvýšenie kapacity obhajoby;

• Odznaky strom - ak máte štvrtej úrovne a vyššie, bude to pre vás stabilný zdroj príjmov;

• cesta - pomoc pri hľadaní vhodných oponentov;

• plot - sila hráč v útoku zvýši množstvo nasávaného úrovni.

Zahrajte si hru on-line Gargonia - byť v strede konfrontácie medzi dvoma tábormi - ". Marine" "Gargonitov" a United v skupinách či aliancií, hrdinovia hry, môže ísť do vojny, a aby sa aliancia, zatiaľ čo zaoberajúca sa výstavbou bytov a rozvoj svojich pevností.

Tak, Gargonia on-line hra, ktorá vám prinesie stopercentnú zábavu, pretože budete očakávať a štýlové znaky a bessmetnoe počet questy a zábavný bojový systém ... jednoducho nepočíta. Buďte odvážni, a zo skúsenosti vieme, celý rozsah predpokladanej adventúra, navrhnutý s humorom a vtipom. Nehanbite sa a začať hrať Gargonia!

 

Gargonia on-line registrácia