Záložky

Gardens of Time

Alternatívne názvy: Gardens of Time

Gardens of Time hra, ktorá je jednou z najpopulárnejších hier zadarmo (HOG) na internete. Táto hra nie je potrebné sťahovať, môžete hrať Gardens of Time online zadarmo priamo vo vašom prehliadači.

Môžete navštíviť niektoré historické objekty - sú steny Troy, krok pyramídy v Egypte, Clock Tower of London a Hanging Gardens of Babylon v hľadaní rôznych objektov.

Záhrady Time prihlásený poskytuje stovky hodín voľného obsahu, vrátane štyroch rôznych herných módoch. Hráči môžu tiež byť priatelia, nútiť ich, aby sa na hlavné body, pošle im darčeky a pozvanie k účasti na súkromnej záhrady a priateľov, aby im pomohla s questy.

Záhrady Time registrácia prebieha v angličtine, ako miesto pre hry s anglickým rozhraním.

Aby registrácii budete potrebovať:

1 . Prejsť na stránku herných záhrady času.

2 . Kliknite na « Prihlásenie do » .

3 . Zadajte adresu vašej poštovej schránky.

4 . Ďalší krok - zadajte heslo.

. 5. Pokiaľ nemáte svoj účet, postupujte podľa nižšie popísané akcie.

6 . Napísať adresu poštovej schránky.

7 . Zadajte heslo.

8 . Pull-down list, deň, mesiac a rok narodenia.

9 . Stlačte tlačidlo « Začnite hrať » . Potom, čo urobil na tlačidlo potvrdzujete, že súhlasíte so všetkými pravidlami hry.

Gardens of Time iPhone - táto verzia hry určené špeciálne pre iPhone.

Play Záhrady dobe, kedy ste tieto znaky:

1. Alistair Wells. Je váš partner a poradca. Jeho verejné podujatia pre spoločnosť charakteristická otvorenosť a záhadnou pracovnú morálku. Avšak, on má tendenciu držať sa rovnakým spôsobom, ako sa týka osobných záležitostí.

2. Eleanor Lansing Purlieu. Je členkou dlhoročný Spoločnosti času. Vyrastala vo vybavení, pokiaľ ide o matriarchát, a často sa chová podľa toho.

3. Richard Wakefield. On Chytrý charakter dokonale schopný obnoviť čas a trendy. On je lokálne na seba. Veľa udalostí priniesol ho nedôvera mnoho z jeho kolegov.

4. Lulu Milton. Ona módy, a to má veľký slobodný duch . Je to skromná dievča , Lulu zdobia sa extravagantné odevy z rôznych epoch čas.

.

5 Quincy Bolthouse. On je viktoriánskej mág . Jeho brilantná myseľ a blábol vyslúžil rolky hlavný technológ .

6. Megan Kher. Ona je ďalší posledný znak v spoločnosť z pozadí práva [_13_ ], že nechcel diskutovať. Jeho relatívne novú tvár nie je toľko známa.

Gardens of Time, môžete hrať zadarmo. A nezabudnite na to najdôležitejšie pre hru nemusíte nič sťahovať ďalšie. Teraz môžete spustiť hru a vychutnať si jeho špeciálne efekty.

Záhrady Time Online - jeden z najzaujímavejších hier tajomstvá histórie, legendárnych miest.

Vstúpte do sveta záhrady času, získať veľa nezabudnuteľných zážitkov a uistite sa, že svet, že história je plná s množstvom záhad a tajomstiev.

Veľa šťastia v tejto záhadnej hre!

 

Záhrady Time on-line registrácia